Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 142 67.9%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 67 32.1%

• Kullanılan toplam oy
    209
E. Oda Eski Mr.7 diye bir karakterden bahsettiğini hatırlamıyormuş bile : ))

Matt Owens Mr.7'yi kullanıp Zoro'ya böyle bir aksiyon yazmak istediğini söylediğinde şaşırmış. Editörüne sormuş ben daha önce böyle bir şey mi söyledim diye : ))

Sonra bu tasarımı yapıp Matt Owens'e yollamış.

Zoro’nun önüne balık yemi atar gibi atmış Oda :D Yalnız bu bilgi hoşuma gitti niye dersen serinin op fanlar tarafından yapıldığını gösteriyor.Başka bir yapımcı senariste alakasız bir senaryo uydurtur gönderirdi Oda çok saçma değilse bu non-cannon materyali onaylardı.Adamı tebrik ettim.Burada live action çok kötü yapmışlar tarzı yorumlar okudum.Onlara şunu söylemek istiyorum : Bazı oyuncu seçimleri hariç One Piece Live Action’ı yapabileceklerinin en iyisi bu. :) Yapabileceklerinin en iyisini yapmışlar.Sadece bir faktör var o da bütçe.O yüzden yapabileceklerinin en iyisi diyorum bu bütçeyle en iyisi.Bütçe miktarı artarsa daha iyisi gelir azalırsa daha kötüsü gelir.Bakalım göreceğiz.İkinci sezona daha az bütçe de ayırabilirler genelde sezon gidişatları öyle oluyor ama umarım bu kez olmaz.

Ring of power'ı izledin mi ?

Mesela op için konuşursak her ne kadar pek çok şeyi değiştirilmiş olsa bile temel esere bence sahip hala ama Rings of power tamamen kendi başına bir işti. Onepiece o şekilde çekilse şuan beğenmeyen sayısı bence daha fazla olur.
Mesela ben rings of powersı izleyemedim kadar kötü.
witcher da berbat
on piece de berbat olacak bence.

Zoro’nun önüne balık yemi atar gibi atmış Oda :D Yalnız bu bilgi hoşuma gitti niye dersen serinin op fanlar tarafından yapıldığını gösteriyor.Başka bir yapımcı senariste alakasız bir senaryo uydurtur gönderirdi Oda çok saçma değilse bu non-cannon materyali onaylardı.Adamı tebrik ettim.Burada live action çok kötü yapmışlar tarzı yorumlar okudum.Onlara şunu söylemek istiyorum : Bazı oyuncu seçimleri hariç One Piece Live Action’ı yapabileceklerinin en iyisi bu. :) Yapabileceklerinin en iyisini yapmışlar.Sadece bir faktör var o da bütçe.O yüzden yapabileceklerinin en iyisi diyorum bu bütçeyle en iyisi.Bütçe miktarı artarsa daha iyisi gelir azalırsa daha kötüsü gelir.Bakalım göreceğiz.İkinci sezona daha az bütçe de ayırabilirler genelde sezon gidişatları öyle oluyor ama umarım bu kez olmaz.
Yapabileceklerinin en iyisinin bu olduğunu zannetmiyorum.

Aslında işin zor kısmını başarmışlar kolay ama önemli kısmında biraz batırmışlar. Zor kısmı böylesine absürt bir evreni hakkıyla yansıtmak. Ellerindeki bütçeyle bu işin en iyisi yapılmış gerçekten. Kolay kısmı ise kurgu(evet söz konusu One Piece olunca kurgu işin kolay kısmı oluyor). Açıkçası ilk sezonun kurgusu o kadar da iyi değildi. Yani hiç One Piece diye bir şey bilmeden izlesek o kadar zevk alacağımız bir yapım olmazdı. Yoklukta izleyip üstünde çok düşünmediğimiz bir şey olurdu en fazla.

Milliy Bardy
Nico Robin için:

Güzellik 7/10
Maaş 6/10 Biraz zorlayabilir
Boy: 1,7
Birleşik Krallık

Hakkında pek bilgi bulamadım ama Nico Robin olmaya hevesli bir aday.

Tip olarak uygunluk 7/10
Robin'in Eski hali gibi zayıf. Yeni hali gibi beyaz tenli ve renkli gözlü.

Maaş 10/10 bilinmedik bir oyuncu. Hiç işini bulamadım bedavaya oynayabilir : ))
Muhtemelen Rus olduğundan Uyruk 10/10

Herkes lobi yapıp rol alma derdinde : ))

Daha önce Usopp için biri öyle bir şey yapıp destek de bulmuşlardı ama seçmediler.
Umarım bu tutumlarına devam ederler.

Hakkında pek bilgi bulamadım ama Nico Robin olmaya hevesli bir aday.

Tip olarak uygunluk 7/10
Robin'in Eski hali gibi zayıf. Yeni hali gibi beyaz tenli ve renkli gözlü.

Maaş 10/10 bilinmedik bir oyuncu. Hiç işini bulamadım bedavaya oynayabilir : ))
Muhtemelen Rus olduğundan Uyruk 10/10

Herkes lobi yapıp rol alma derdinde : ))

Daha önce Usopp için biri öyle bir şey yapıp destek de bulmuşlardı ama seçmediler.
Umarım bu tutumlarına devam ederler.
İkisini de beğenmedim, Robin'in ilk halini oynayabilecek kadar kadınlık puanına sahip değiller. Ama son halini oynayailecek kadar yapaylar.

Yalnız artık sen de bir hesap aç, destek olalım. En azından bir Mr.3 falan olursun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık