Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 142 67.9%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 67 32.1%

• Kullanılan toplam oy
    209
İlk sezonu bitirdim ve yapımı beğendim diyebilirim. Zaten mekanlar olsun, giysiler olsun verilen emek çok iyi seviyede.
Buggy dövüşü çok kısa sürdü diye rahatsız olmuştum ama sonra ilerleyen bölümlerde de Buggy çıkınca sebebini anladım. Süreyi diğer karakterlere de vermek istemişler.
Dövüş süresinin az olması tayfanın çok güçlü olduğu izlemini verecektir. Sakazuki ana karakter olsaymış seri böyle ilerlermiş demek. O güçlenmeyi hissedemiyoruz.

Son olarak oyuncu seçimlerini beğendim. Ben Luffy ve Nami'ye karşı nötr bir okuyucuydum. Zoro ve Sanji'yi daha çok beğenerek okurum. Bu yapım sonrası Luffy ve Nami'ye de yakınlık hissetmeye başladım. Genel olarak 10 üzerinde 8.5 puanı veriyorum.

İlk sezonu bitirdim ve yapımı beğendim diyebilirim. Zaten mekanlar olsun, giysiler olsun verilen emek çok iyi seviyede.
Buggy dövüşü çok kısa sürdü diye rahatsız olmuştum ama sonra ilerleyen bölümlerde de Buggy çıkınca sebebini anladım. Süreyi diğer karakterlere de vermek istemişler.
Dövüş süresinin az olması tayfanın çok güçlü olduğu izlemini verecektir. Sakazuki ana karakter olsaymış seri böyle ilerlermiş demek. O güçlenmeyi hissedemiyoruz.

Son olarak oyuncu seçimlerini beğendim. Ben Luffy ve Nami'ye karşı nötr bir okuyucuydum. Zoro ve Sanji'yi daha çok beğenerek okurum. Bu yapım sonrası Luffy ve Nami'ye de yakınlık hissetmeye başladım. Genel olarak 10 üzerinde 8.5 puanı veriyorum.
Sensey'in en ince açıdan Sakazuki'yi övme seviyesi:

E. Oda Eski Mr.7 diye bir karakterden bahsettiğini hatırlamıyormuş bile : ))

Matt Owens Mr.7'yi kullanıp Zoro'ya böyle bir aksiyon yazmak istediğini söylediğinde şaşırmış. Editörüne sormuş ben daha önce böyle bir şey mi söyledim diye : ))

Sonra bu tasarımı yapıp Matt Owens'e yollamış.

Adam uğraşmamış bile Mr1in saçına kirpi ekleyip bide elbise giydirmiş hop oldu. :bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık