Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 145 68.4%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 67 31.6%

• Kullanılan toplam oy
    212
Sanmam hayran mesajlarını okuduklarını. Steven Chow, Shanks olsun diye tutturuyorlardı ne oldu hiç alakasız birini seçtiler 🤣
O öneri de pek alakasızmış.

Bu hesapları takip ediyor Steven Maeda bazen yorum yazıyor vs.
Bu söyledikleri çocuk Kobra Kai'den belki izlemişsindir. Netflix ile zaten iş yapan oyuncu, Kobrai Kai'de son sezon sanırım.

Ama beğendiğim bir oyuncu değil. Sadece saçları uzatmış. Onun dışında Ace ile alakası yok. Luffy ile kan bağı olmadığı için Latin kökenli olmasına da gerek yok.

Robin için de yine Netflix dizilerinde rol alan Asley Simon öneriyorlar sık sık.
Robin olacağına Vivi olsun daha iyi. Ki mısırlılar bile bu kadar esmer olmaz.

---

Jamie Lee Curtis 'in adı Kureha için çok geçiyor. Kendisi de OP ve Robin fanı. Oynamak isteyeceğini de söyledi.
Bu isim gayet iyi olur. Ama maaşı yüksek gelebilir.

O öneri de pek alakasızmış.

Bu hesapları akip ediyor Steven Maeda bazen yorum yazıyor vs.
Bu söyledikleri çocuk Kobra Kai'den belki izlemişsindir. Netflix ile zaten iş yapan oyuncu, Kobrai Kai'de son sezon sanırım.

Ama beğendiğim bir oyuncu değil. Sadece saçları uzatmış. Onun dışında Ace ile alakası yok. Luffy ile kan bağı olmadığı için Latin kökenli olmasına da gerek yok.

Robin için de yine Netflix dizilerinde rol alan Asley Simon öneriyorlar sık sık.
Robin olacağına Vivi olsun daha iyi. Ki mısırlılar bile bu kadar esmer olmaz.
Cobra Kai yi izledim evet Miguel i oynuyordu bu çocuk, esmer ve Latin kökenli Iñaki gibi evet. Ace beyaz tenli normalde ve yüzü de hiç benzemiyor. Luffy ve Ace biyolojik olarak bağlantılı değil aynı klandan olsalar da neden illa Luffy ile benzesin diye bu kadar zorluyorlar anlamadım. Garip. Fancast olayına Jamie Lee Curtis dışında katılmıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık