Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] One Piece 1015 Wano Teori

Tutar mı?

• Kullanılan toplam oy
    65
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne demek efendim... Yalnız bence de arkadaşlara verdiğin cevaplar biraz asabi. Forum ortamında daha bir sakin olmakta fayda var, sonuçta hepimiz aynı seriyi severek takip eden insanlarız.
Herşey karşılıklı. Bana nasıl bir üslupla yazıyorlarsa o şekilde cevap veriyorum. Saygı hakedene verilir. Bazılarının amacı sağlıklı ilteişim kurmak yada fikir alışverişinde bulunmak değil. Bir emek harcamışım souçta. Hiç değilse emeğe saygısı olmalı insanın. Gelip gördüğüm en kötü teori ha ha fln yazan birine neden düzgün bir cevap yazayım ki? En başından beri tek yaptığı hakaret etmek olan birine fazla saygılı bile oldum. :) Bakın eleştiri yapmayın demiyorum. Düşüncemi daha önce şu mesajla belirttim:

Gelip şu şu sebepten saçma demiyorsunuz ki. Tek yaptığınız çamur atmak. Çamur atmak kolay. Bir fikir söyleyin ki konuşma ilerlesin. Diğerleri de ortak olsun böyle bir yere varamayız. Teori sonuçta bu illa tutması gerekmez, yazdığım teori sayesinde insanlara bir fikir bir hayal veriyorum. Herkes bir fikir koyarsa ortaya daha yararlı olur diye düşünüyorum.

Şimdi şöyle bir durum var konuyu ilk açtığında kısa bir mesaj yazmıştım, şimdi biraz daha detaylısını yazacağım. Deniz krallarından haki alma olayı bi tık uçuk o şıkkı eleyelim. Seri içerisin de sadece kralın hakisini kullananların deniz krallarıyla konuştuğunu yazmışsın. Reyligh kullanıyor fakat Roger duyarken o duyamıyor, onu da elemiş olduk. Belki deniz kralları kral hakiye sahiptir onu da bilemeyiz ama aktarabileceğini düşünmüyorum. Luffy yi denizden kurtarma olayına ise yüzde 75 olarak bakıyorum. Foruma yeni katıldığım dönemleri hatırlıyorum, burası kurtlar sofrası en ufak detayda yakalarlar haberin olsun. İyice düşün yazılarını öyle paylaş. Eline sağlık...
Bu arada meraklanma burada bulundukça daha da geliştiğini göreceksin yazışma konusunda.

Deniz krallarından haki alma olayı bi tık uçuk o şıkkı eleyelim.
Belki deniz kralları kral hakiye sahiptir onu da bilemeyiz ama aktarabileceğini düşünmüyorum.
Uçuk olması gerçekleşmeyeceği alamına gelmez. Naruto, 9 kuyruklu tilkinin çakrasını kullanıyor yada Avatar Wan'ın Aslankaplumbağalarında oluyorda; burada olması neden aşırı uçuk olsun.

Seri içerisin de sadece kralın hakisini kullananların deniz krallarıyla konuştuğunu yazmışsın. Reyligh kullanıyor fakat Roger duyarken o duyamıyor, onu da elemiş olduk.
He şöyle ya sonunda istediğim tarzda cevap geldi. Somut ve ispatlı bir dayanakla geliyorsun. Bunu dedikten sonra istersen gel düyanın en kötü teorisi de yinede yorumunu beğenirim ve teşekkür ederim. Çünkü mantıklı yorumları severim, eleştiri böyle yapılır ve bana birşey katıyorsun. Evet büyük oranda çürütsende yine de gerekleşme ihtimali az da olsa var.

Foruma yeni katıldığım dönemleri hatırlıyorum, burası kurtlar sofrası en ufak detayda yakalarlar haberin olsun. İyice düşün yazılarını öyle paylaş. Eline sağlık...
Bu arada meraklanma burada bulundukça daha da geliştiğini göreceksin yazışma konusunda.
Daha fazla özenerek yazabilirdim. Ama kurtlar sofrası ile ilgili kısmına katılmıyorum. Bunun kurtlar sofrasıyla alakası yok, bazılarının yaptığı tamamen terbiyesizlik. Bu tarz insanları normal karşılamayın arkadaşlar. Öyle bir ego içindeler ki, napsam da birini aşağılasam diye dolaşan tipler bunlar. O kadar emek harcamışım gelmiş teorimi doğru dürüst okumadan; dünyanın en kötü teorisi bu, teori bile değil haha, okumayı ilk cümlede bıraktım fln yazan birinin iyi bir niyeti olduğunu bana kimse yazmasın. Buna rağmen düzgünce neden öyle düşünüyorsun dediğimde 1 tane elle tutuşur sebep söyeyemiyor, göreceli soyut şeylerle geliyor. Kurtluk senin şu yazdığın üstteki o cümle ile olur. Daha mantık ve sebep-sonuç ilişkisi kurmaktan aciz insanlar, siteye yılların verdiği emekten kaynaklı piskoloji ile başkalarını ezip dalga geçerek egolarıı tatmin ederek rahatlamaya çalışıyorlar.

Son düzenleme:
Uçuk olması gerçekleşmeyeceği alamına gelmez. Naruto, 9 kuyruklu tilkinin çakrasını kullanıyor yada Avatar Wan'ın Aslankaplumbağalarında oluyorda; burada olması neden aşırı uçuk olsun.

He şöyle ya sonunda istediğim tarzda cevap geldi. Somut ve ispatlı bir dayanakla geliyorsun. Bunu dedikten sonra istersen gel düyanın en kötü teorisi de yinede yorumunu beğenirim ve teşekkür ederim. Çünkü mantıklı yorumları severim, eleştiri böyle yapılır ve bana birşey katıyorsun. Evet büyük oranda çürütsende yine de gerekleşme ihtimali az da olsa var.

Daha fazla özenerek yazabilirdim. Ama kurtlar sofrası ile ilgili kısmına katılmıyorum. Bunun kurtlar sofrasıyla alakası yok, bazılarının yaptığı tamamen terbiyesizlik. Bu tarz insanları normal karşılamayın arkadaşlar. Öyle bir ego içindeler ki, napsam da birini aşağılasam diye dolaşan tipler bunlar. O kadar emek harcamışım gelmiş teorimi doğru dürüst okumadan; dünyanın en kötü teorisi bu, teori bile değil haha, okumayı ilk cümlede bıraktım fln yazan birinin iyi bir niyeti olduğunu bana kimse yazmasın. Buna rağmen düzgünce neden öyle düşünüyorsun dediğimde 1 tane elle tutuşur sebep söyeyemiyor, göreceli soyut şeylerle geliyor. Kurtluk senin şu yazdığın üstteki o cümle ile olur. Daha mantık ve sebep-sonuç ilişkisi kurmaktan aciz insanlar, siteye yılların verdiği emekten kaynaklı piskoloji ile başkalarını ezip dalga geçerek egolarıı tatmin ederek rahatlamaya çalışıyorlar.
Bu gergin arkadaşlar ile bir süre mücadele ettim, sonra vazgeçtim muhattap olmuyorum. Buraya bu seri hakkında daha fazla bilgi almaya belki de aklında yanlış fakat paylaşmaya değer bir şeyi duyurması bile onlar için sorun olabiliyor. Alışırsından kastım tam olarak bu :)

Bu gergin arkadaşlar ile bir süre mücadele ettim, sonra vazgeçtim muhattap olmuyorum. Buraya bu seri hakkında daha fazla bilgi almaya belki de aklında yanlış fakat paylaşmaya değer bir şeyi duyurması bile onlar için sorun olabiliyor. Alışırsından kastım tam olarak bu :)
Reis konuşmaları okudun mu ? Toxic benmişim gibi muhabbet dönüyor da şuanda.

Yani vucudunu fatihin hakisiyle kaplayıp suyla temasını keserek yüzebilir ve sudan rahat çıkabilmesi gerekir.
İyi de her şeyi geçtim eleman yüzme bilmiyor ki.
Op dünyasında veya gerçekte farketmez yüzme bilmeyen birisini fırtınalı havada okyanusun ortasına atarsan boğulur. Göklerden gelen bir karar vardır misali aniden yüzmeyi mi öğrenecek ve kulaç ata ata okyanusu mu yaracak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık