Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] One Piece 1015 Wano Teori

Tutar mı?

• Kullanılan toplam oy
    65
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belki de luffy istemeden meyve uyandırdı ve ne yapacağını şaşırıp bilincini kaybetti.
Herşey olabilir ama ben meyve uyanışını Teach karşısında yapacağını düşünüyorum. Meyve kullanımında usta olan biri karşısında ve korsanlar kralı rekabetinde başkötü olarak en ciddi rakibi olan birinin karşısında uyanış açması daha mantıklı geliyor bana.

Gelip şu şu sebepten saçma demiyorsunuz ki. Tek yaptığınız çamur atmak. Çamur atmak kolay. Bir fikir söyleyin ki konuşma ilerlesin. Diğerleri de ortak olsun böyle bir yere varamayız. Teori sonuçta bu illa tutması gerekmez, yazdığım teori sayesinde insanlara bir fikir bir hayal veriyorum. Herkes bir fikir koyarsa ortaya daha yararlı olur diye düşünüyorum.
Arkadaş belki biraz sert bir üslupla çıkışmış olabilir. Ama işin özü her şeyin sesini duymanın kral hakiyle iliştirildiğine dair bir kesin bilgi yok. Aslında yorumda bunu da katacaktım ama kral hakinin doğrudan baskınlıkla, hükümle ilgisi olduğunu düşününce her şeyin sesini duyma özelliğine sahip olanların aynı zamanda kral hakiye sahip olabilecekleri düşüncesi kafama yattı. Ama gene de kesin bir şey değil. Bence bu düşünceye nereden vardığını açıklasan daha iyi olurdu, herkes kuramayabilir :).

Luffy gear 5 veya uyanış yapmaya calıştı ama mükemeleştiremdiği icin kaido işini bitirdi bence. kaido kral hakili saldırlar yapmayı başardın ama tekniğin tamamlanmadı diyor.

her şeyin sesini duyma özelliğine sahip olanların aynı zamanda kral hakiye sahip olabilecekleri düşüncesi kafama yattı. Ama gene de kesin bir şey değil. Bence bu düşünceye nereden vardığını açıklasan daha iyi olurdu, herkes kuramayabilir :).
Bu da bir teorini parçası aslında, evet kesin bir bilgi değil doğru ama araştırılırsa böyle olma ihtimalinin çok yüksek olduğu görülecektir.
Hiç kimse gelip de bu kesin yanlış diyebilir ne de kesin doğru. Sonuç olarak teoriyi etkileyen bir etken değil bu. :)

1. Luffy, suda durmayı keşfedibilir demişsin. Bu Teori değil tahmin oluyor. Konunda ne seriden bir örnek var bunu yapabileceğine dair ne de bağdaştırılmış Mitolojik bir benzetme falan. Yani ben çıkıp Kutsal Ejderler, Im'in çocukları desem bu Teori olmaz salama bir tahmin olur. Bu düşünceme bir dayanak bulmam lazım Teori olması için.

Momo'nun bunu dedikten hemen sonrasında kulaklarını kapatıp daha önce Zunisha 'nın sesini duyduğunda verdiği tepkinin aynısını vermesi ile birlikte deniz yaratıklarının sesini duyduğu kesinleşiyor
Burasa kesinleşmeden bahsetmişsin, böyle bir durum yok. Zunishayı işitebilmesi, Deniz Krallarını kesin olarak işittiği anlamına gelmez. Ha yazdığın o ihtimal imkansız da değil.
Herkes biliyor ki sadece kralın hakisine sahip olanlar deniz yaratıkları ile konuşabiliyor
Burada ya anlatım bozukluğu var ya da seriyi yanlış okuma. Momonosuke'nin Kral Haki kullanabildiği kesinleşmedi. Odenden dolayı Momonosukede de olduğunu düşünüyorsan; Roger, Luffy ve Momonosuke gibi Kral haki kullanıcılarının sadece bu yeteneğe sahip olduğunu gördük falan yazarsın. Çünkü yazdığın cümle öyle bir şey ki.. Kralın Hakisi kullanıcılarına bahşedilmiş bu güç ve bu One Piece wiki/manga da onaylanmış gibi.

Şimdi geldik Deniz Krallarının, Kral hakiyi kişilere bahşettiği fikrine aslında eğlenceli bir fikir, ilginçte ama yine üstte dediğim gibi ortada ne destekleyen argüman var ne de başka bir şey.. yani Teori değil ya tutarsa adlı sallama çalışması olmuş.
Bence Deniz Kralları Luffy'i kurtarıp onunla konuşacak ve Luffy'e Kralın Hakisini verecekler. Böylelikle kralın hakisiyle dolmuş bir şekilde geri dönen Luffy ikinci denemesinde gear 4 ile kralın hakisini çok iyi bir şekilde birleştirip Kaido'yu yenecek.
Şu kısmı anlamadım. Luffynin biten kral hakisini dolduracaklar falan gibi mi ? Normalde Gear 4 kullandığında hakisi bitiyor, Ek olarak Kral hakisini ekleyince Hakisi hemen bitiyor. Bu sorunu Deniz Kralları falan mı çözecek.

Yanlış anlaşılmasın, insanların aşağılamak, fikirlerine pislemek falan değil amacım. Bu tür tahminler Tartışma, bölüm yorumlarında falan da yapılabilir. Teori denilecek hiçbir niteliği yok yazının. Bir Teori için de oldukça kısa. Uzun uzun yazamama sebebim, Kendim konu açmadan seninkini kirletmek değil sen istedik çamur atmadan yazın diye ben de ricanı geri çevirmedim.

Bu da bir teorini parçası aslında, evet kesin bir bilgi değil doğru ama araştırılırsa böyle olma ihtimalinin çok yüksek olduğu görülecektir.
Hiç kimse gelip de bu kesin yanlış diyebilir ne de kesin doğru. Sonuç olarak teoriyi etkileyen bir etken değil bu. :)
İyi de güzel kardeşim teoriyi yazan sensin dolayısıyla oluşturduğun teoriye dayanak noktaları bulman gerekir. Bu fikre nasıl sahip olduğunu açıklaman gerekir. Yoksa milletten böyle tepki görmek gayet normal. Bir teori ortaya atıp açıklamayıp isteyen araştırsın demek de ne bilem :D

İyi de güzel kardeşim teoriyi yazan sensin dolayısıyla oluşturduğun teoriye dayanak noktaları bulman gerekir. Bu fikre nasıl sahip olduğunu açıklaman gerekir. Yoksa milletten böyle tepki görmek gayet normal. Bir teori ortaya atıp açıklamayıp isteyen araştırsın demek de ne bilem :D
Gayet anlaşılır diye yazmadım :) Ne bileyim buna bu kadar takılacağınızı, kendiniz anlarsınız diye tahmin ettim. Yazacam ve ekleme yapıcam :)

Gayet anlaşılır diye yazmadım :) Ne bileyim buna bu kadar takılacağınızı, kendiniz anlarsınız diye tahmin ettim. Yazacam ve ekleme yapıcam :)
Öyle değil işte her şey o kadar net değil herkes için. Kesin olduğunu düşündüğün şeyin dahi aksini düşünen bir ton insan var. Ayrıca öyle o kadar berrak bir mesele de değil. Kral haki hükmetmekle ilgili falan dedik mesela ama bu sadece isminden ve kurgudaki yerlerinden ortaya dökülen bir tahmin sadece. Oda ikisini tamamen ayıradabilir. Hiçbir şey kesin değil.

Vıktır, bence işe Teori'nin ne olduğu ile başla kanka.

Eğer söylediğin şeyi dayanaklındırmazsan sallama tahmin olur. Teori biraz daha farklı bir şey.

Bak aşağıya kendi Teorimi bırakayım: (Benim teorim sana tamamen saçma gelebilir olay bu değil. Neden böyle düşündüğümün alt metni var en azından sabahtan beri bunu demeye çalışıyorum .d onuda siz tahmin etseydiniz yaww tadında olmuyor bu işler hem o zaman konu açmanın da anlamı yok.

Luffy gear 5 veya uyanış yapmaya calıştı ama mükemeleştiremdiği icin kaido işini bitirdi bence. kaido kral hakili saldırlar yapmayı başardın ama tekniğin tamamlanmadı diyor.
Evet çok güzel bir noktaya değindin. Tekniği hayal ettiğim gibi birşey değil demek ki. Ama bu teknik kısmını etkilese de teori kısmını pek etkilemiyor. Yani haki paylaşım kısmı hala gerçekleşebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık