Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] OMNIA (Yerli Manga Çalışması)

Öncelikle karakter tasarımlarını çok beğendim. Hepsi birbirinden güzel şimdilik favorim Buhr Kaan reis :sapkali:.Arka plan çizimleri de hoş duruyor.Zaten hikaye için bir çok tavsiyede bulunulmuş.Ben de çizim konusunda ufak önerilerde bulunayım.

Yılanın sardığı ağaç dalı . yanındaki diğer dal gibi daha doğal çizilebilir.Ağacın yüzeyi ile arka plandaki toprakta benzer tarama çizgileri kullanıldığından çizim bana biraz karışık geldi.Mesela ortadaki okla gösterdiğim yer herhangi bir ağacın yer boyunca uzanan kökü mü yoksa toprak mı hala anlayamadım.Tabi bunda aynı renkte boyanmalarının da etkisi var ama özellikle siyah beyaz bir manga yapacağınız için bu ayırt edici detaylar fazladan önem arz ediyor bence.

Eğer ev boyutunda olan yer burası ise gerçekten de biraz küçükmüş izlenimi veriyor.Belki bu tarz göründüğünden büyük veya küçük olan şeyler cizdiğinizde etrafa büyüklüğüne aşina olduğumuz şeyler -insan.ağaç vb- koyarsanız istediğiniz büyüklük algısını verebilirsiniz diye düşünüyorum.

Bunlar dışında söylemeden geçmeyeyim bu attığınız iki sayfayı birlikte çizdiyseniz gerçekten güzel bir uyum yakalamışsınız.Sanki 2 kişi değilde tek bir kişi çizmiş gibi :respect:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık