Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Olası Luffy vs. Sakazuki

Sınırını King de aşıyor, gördük zaten döve döve getirmişler de. Aka'nın haki ile vurduğunu ne biliyorsun? Burada meyve gücünden bahsediliyor, sen yara iyileştiren adamı örnek atıyorsun. Bakın buna bir şey yapamamış diye. La yapamaz zaten adam geri iyileşiyor. Mantığını anlamaya çalışıyorum cidden aklından neler geçiyor bunu örnek verirken?
Yav anlama konusunda problem mi var ? az herkes araya girmesin cidden sinir oluyorum ya. Konuyu tam salıcam biri çıkageliyor. Adamla Garp'ın yumruğu mu daha ölümcül, Sakazuki'nin mi onu konuşuyorduk iki örneği ondsn verdim. Sonra Garp gibi Marcoyu yakalasa öldürürdü tarzında konuştu adam, sonra oradan ilerlerdi tartışma.. az lütfen şu konuda kimse beni alıntılamasın konuşmak, tartışmak dahi istemiyorum kimseyle uzun bir süre

Yav anlama konusunda problem mi ? Var az herkes araya girmesin cidden sinir oluyorum ya. Konuyu tam salıcam biri çıkageliyor. Adamla Garp'ın yumruğu mu daha ölümcül, Sakazuki'nin mi onu konuşuyorduk iki örneği ondsn verdim. Sonra Garp gibi Marcoyu yakalasa öldürürdü tarzında konuştu adam, sonra oradan ilerlerdi tartışma.. az lütfen şu konuda kimse beni alıntılamasın konuşmak, tartışmak dahi istemiyorum kimseyle uzun bir süre
Garp olayını geç. Kol mol alma mevzusu oluyor, Marco'da yapamamış diyorsun abi. Bizi mi trollüyorsun sebep ne onu sordum.

İyi de Bu wb değil niye kafasının bir kısmı kopuyor :d adamın olayı can basmak. Kizarunun tek bir lazeri Wb'nin kolunu deliyor. Onlarca, yüzlercesi Marco'ya çizik atamıyor. Ayrıca yumruk atan karakterler çok yanlış değerlendiriliyor. Kılıç ustası tutup çiziyor, kesiyor. Magma kullanan eritiyor, yakıyor, deliyor. Yumrukla, tekmeyle savaşan adamın etkisi bunlardaki gibi bariz olmayınca yanlış yorumlanıyor. Katakuri ve Luffy o kadar savaştı bir sürü canavarımsı darbeler aldılar ağzı yüzü kanadı sadece ikisinin ikisinin de uzuvu falan kopmadı. Marco sargı takmasa vuruşun etkisi yine bazıları tarafından anlaşılmayacaktı. Ama ilk sahnede bile görülüyor Marco'nun yüzü öyle bir yamuluyorki boynunu 180 derece göndürtmüş Garp'ın yumruğu.

Zaten yorumlama olacak ama dayandıracak bir şey yokken yazıyorsun bunu, sıkıntılı kısım bu yoksa sadece mangada olan kısımları yazıcaksak hiç gerek yok mangayı tekrar okuyup hatırlayabilir insanlar sahneyi. Neyse demek istediğimi anladın heralde.. Akainu istese öldürürdü'nün bana göre altını doldurman lazım. Çünkü bu tarz yorumlar yaparsak tartışma hiçbir şekilde sonuca bağlanmaz.
Neyse, öyle olsun.

Neyse, öyle olsun.
Yav Sakazuki, Marco'yu istese öldürürdü diyor Garp'ın sahnesinde olsa daha beterini ederdi kafasını alırdıya getiriyor.. benim bu örneklerin alaksız oluyor öyle mi ? Ben adamla 1'e1 tartışmaya giriyorum daha farklı ve örnek verme sebebimle alakasız beni alıntılıyorsunuz Smokerla sonra suçlu, kötü olan ben oluyorum size iyi forumlarda bana siz varken iyi forum olamayacak gibi by, by size keyifli birliktelikler forumdan uzun süre gitme vakti gelmiş.

Yav Sakazuki, Marco'yu istese öldürürdü diyor Garp'ın sahnesinde olsa daha beterini ederdi kafasını alırdıya getiriyor.. benim bu örneklerin alaksız oluyor öyle mi ? Ben adamla 1'e1 tartışmaya giriyorum daha farklı ve örnek verme sebebimle alakasız beni alıntılıyorsunuz Smokerla sonra suçlu, kötü olan ben oluyorum size iyi forumlarda bana siz varken iyi forum olamayacak gibi by, by size keyifli birliktelikler forumdan uzun süre gitme vakti gelmiş.
lan dur :D
Yanlış anlaşılma olur abi tamam ben tartışmanın tümünü okumadım gördüğüme göre yorum yaptım kusura bakma. Ama senle ne zaman tartışsak bir şekilde Marco çıkarıyorsun karşıma ben de sana ölümsüz onu katma diyorum ya o yüzden alışkanlık olmuş.

lan dur :D
Yanlış anlaşılma olur abi tamam ben tartışmanın tümünü okumadım gördüğüme göre yorum yaptım kusura bakma. Ama senle ne zaman tartışsak bir şekilde Marco çıkarıyorsun karşıma ben de sana ölümsüz onu katma diyorum ya o yüzden alışkanlık olmuş.
Aga tamamını okumak zorunda değilsin ama o zaman atlama gergin olduğumu yazma tarzımdan anlamışsındır. Sanki ben kendi dediklerimle çelişiyormuşum gibi beni alıntılayıp adamı keyfilendiryorsun. Valla sen veya Smoker araya girene kadar adamla konuşurken öyle çok gergin değildim normal gidiyorduk. Tartışmayı okumadan ikiniz geldiniz öyle herkes beni baskılıyor.

Aga tamamını okumak zorunda değilsin ama o zaman atlama gergin olduğumu yazma tarzımdan anlamışsındır. Sanki ben kendi dediklerimle çelişiyormuşum gibi beni alıntılayıp adamı keyfilendiryorsun. Valla sen veya Smoker araya girene kadar adamla konuşurken öyle çok gergin değildim normal gidiyorduk. Tartışmayı okumadan ikiniz geldiniz öyle herkes beni baskılıyor.
Oğlum ben yeni geldim alıntıladım la sen bana patladın. Ben senin gergin olduğunu ne bileyim :D

Oğlum ben yeni geldim alıntıladım la sen bana patladın. Ben senin gergin olduğunu ne bileyim :D
Yav bilemezsin de sal beni falan o yüzden diyorum. Hani seninle sabah akşam tartışan, muhabbet eden adamım istemiyorsam bir sebebi vardır. Dünden beri dediklerim farklı yerlere çekildi tüm tadım tuzum kaçtı yemin ediyorum nereden girdiysim bu konuya

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık