Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Ödüller Gücü Yansıtır mı?

• Konbuyu başlatan Roronoa Zoro
  • Başlangıç tarihi

Ödüller Gücü Yansıtır mı?

• Yansıtır

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yansıtmaz

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ya bi'şey yapmasa da olur adam zaten gücüyle almış ödülü. Neyin inadındasın anlamadım o kolu da Yonka veya Akainu almış izlerden belli.
Bu kadar da çarkçılık olmaz. Dunden beri Kid hak etmiştir yaptıklarıyla diyorsun, ne yapmış göster diyoruz yok yonko falan diyorsun, tekrar soruyoruz aynı soruyu, bu sefer de "bir şey yapmasına gerek yoktur, gücüyle almıştır ödülü" diyorsun. Sonra da Luffy'nin ödülüne laf atıp "torpilli" diyorsun. Güzel komedi. Bence boş vakitlerinde seriyi yeniden bir oku. Serinin adı One Piece. Karıştırma he diğerleriyle. Böylelikle de bir şey bilerek değil de sadece muhalif olarak yorum yaptığını gösterdin.

Bu kadar da çarkçılık olmaz. Dunden beri Kid hak etmiştir yaptıklarıyla diyorsun, ne yapmış göster diyoruz yok yonko falan diyorsun, tekrar soruyoruz aynı soruyu, bu sefer de "bir şey yapmasına gerek yoktur, gücüyle almıştır ödülü" diyorsun. Sonra da Luffy'nin ödülüne laf atıp "torpilli" diyorsun. Güzel komedi. Bence boş vakitlerinde seriyi yeniden bir oku. Serinin adı One Piece. Karıştırma he diğerleriyle. Böylelikle de bir şey bilerek değil de sadece muhalif olarak yorum yaptığını gösterdin.
Ben diyorum ki ödülü hakediyor, gücünü yansıtıyor. 2y önce Luffy'nin ödülü gücünün üstünde. Kid'de öyle bi durum yok ki yeni dünyaya girebildi eğitimsiz. Luffy eğitim alırkene Kid Yonko ile savaş halinde ve Law Shic olmuştu. Hala yok seride diyorsun abi ya, mangada olan şey işte. Kolu alan kişi de ya Akainu ya Bigmom izlerden belli.:a: Benim hiç olmazsa bi savunmam var, sen anca aynı soruları sorarak zaman kazan.

Roronoa Zoro

2 y önce Luffy dışındaki hiçbir Süpernova bunu yapamazdı, 2 side haki kullanıcısı ve Zoan yılan meyvelerine sahip, epeyde güçlü saldırıları ve K.haki leri olmalarına rağmen Luffy nin g2 hızına yetişememişlerdi, Law ne yapıpta kesecekmiş Lufffy i? G2 hızına yetişemezdi 2 y öncenin en önemliği özelliği bu idi

Öncesinde Sbs de açıklandığı üzere ödülü en az 162 m olacak Croco'yu yeniyor ( E.Oda en az 162 demiş, daha fazlada olması mümkün yani ) , Luffy bu adamı yeniyor ve 100 m ödül alıyor ( Hmm gerçekten gücünden fazla ödül almış güldürdünüz cidden )

Sonrasında korsan olsa muhtemelen 350-400 m ödül alacak cp9 un başı, koramirallerin saygıyla eğildiği Lucci'yi yeniyor ve aldığı ödül 300 m

Gecko Moria'nın 1000 gölge yemiş halini g2 ve g3 birleşimiyle gölgeleri kusturmuş, o devasa formu Moria nın adayı yok ederken Luffy bu adamıda indirmiştir, nasıl oluyorda gücünden fazla ödül alıyor?

Caribou ya Coribou ya bilmem gereksiz korsanlara laf yok, Luffy ödül alınca mı fazla oluyor muş?

2 y önce Luffy dışındaki hiçbir Süpernova bunu yapamazdı, 2 side haki kullanıcısı ve Zoan yılan meyvelerine sahip, epeyde güçlü saldırıları ve K.haki leri olmalarına rağmen Luffy nin g2 hızına yetişememişlerdi, Law ne yapıpta kesecekmiş Lufffy i? G2 hızına yetişemezdi 2 y öncenin en önemliği özelliği bu idi

Öncesinde Sbs de açıklandığı üzere ödülü en az 162 m olacak Croco'yu yeniyor ( E.Oda en az 162 demiş, daha fazlada olması mümkün yani ) , Luffy bu adamı yeniyor ve 100 m ödül alıyor ( Hmm gerçekten gücünden fazla ödül almış güldürdünüz cidden )

Sonrasında korsan olsa muhtemelen 350-400 m ödül alacak cp9 un başı, koramirallerin saygıyla eğildiği Lucci'yi yeniyor ve aldığı ödül 300 m

Gecko Moria'nın 1000 gölge yemiş halini g2 ve g3 birleşimiyle gölgeleri kusturmuş, o devasa formu Moria nın adayı yok ederken Luffy bu adamıda indirmiştir, nasıl oluyorda gücünden fazla ödül alıyor?

Caribou ya Coribou ya bilmem gereksiz korsanlara laf yok, Luffy ödül alınca mı fazla oluyor muş?
Luffy o gücüyle yeni dünya için yetersiz.. Law ve Kid için bu geçerli değildi. Kid ve Law o yılanları dürüm yapar be :D

Ben diyorum ki ödülü hakediyor, gücünü yansıtıyor. 2y önce Luffy'nin ödülü gücünün üstünde. Kid'de öyle bi durum yok ki yeni dünyaya girebildi eğitimsiz. Luffy eğitim alırkene Kid Yonko ile savaş halinde ve Law Shic olmuştu. Hala yok seride diyorsun abi ya, mangada olan şey işte. Kolu alan kişi de ya Akainu ya Bigmom izlerden belli.:a: Benim hiç olmazsa bi savunmam var, sen anca aynı soruları sorarak zaman kazan.
1) Kid'in gücünü tam olarak nerede gördük de hak ediyor, gücünü yansıtıyor diyorsun? 2y önce Luffy PX leri alamazken Kid de alamamıştı. Buna rağmen Kid hak ediyor Luffy balon.

2) Ben "Kid yonko ile kapışmadı" vs demiyorum. Bunlar seride yoktur demiyorum. Sen ise Kid'in ne yaptığını görmememize rağmen Kid hak etmiştir diyorsun. Ben sana Kid'in ne yapıp hak ettiğini soruyorum sen cevap veremiyorsun. Neye göre hak etmiştir göster o zaman. Luffy'nin onca olayını gördük ama Kid'in olaylarını görmedik. Buna rağmen Kid hak ediyor Luffy balon.

3) İzlere bakarak konuşuyorsun da Bigmom'un gücünü ne zaman gördük de "Kid'in kolunu ya Bigmom ya da Akainu almıştır" diyorsun? Neye dayanarak bunu söylüyorsun. İzleri örnek gösterdiğine göre Bigmom'ın yeteneğini biliyorsun. Mangada bunu da göster ben kaçırmışım yeteneği ne bu kadının da Akainu'ya benzer biz iz bıraksın.

4) Kid sence bir yonko veya amirale kol kaptırdıktan sonra kaçabilir mi? Yani bu kolu bir yonko veya amirale verdiyse, bu kişi Kid'i kolunu aldıktan sonra elinden kaçıracak kadar güçsüz müdür?

5) Zaman kazanmaya çalışmadım. Sen "Kid yaptıklarıyla ödülü hak etmiştir" dedin, ben de "Ne yapmış neler yapmış, hangi olaylara karışmış göster de biz de bilelim" dedim cevap veremedin. Kid'in yonko gemilerine dalmaktan başka yaptığı şeyleri gösteren yer mangada kaçıncı sayıda geçiyor göster.

Kanıt göster kanıt.

Kusura bakmada boş keseden sallıyorsun

Kid ve Law Luffy nin 2 y önce yaptıklarının milimini yapamaz
Kusura bakma da o kadar boş şey yazıp kendini kandırmışsın. Luffy yeni dünyaya girecek güçte değildi diyorum arkadaşım ağlada "tayfam tayfam" diye. O kk sağkolundan eğitim alırken Law ve Kid neler yapıyordu kim bilir. R.Lucci'yi yenmiş bilmem ne, kardeşim senin fanı olduğun karakter ezik birine yenilince o ezik güçlü olmuyor.
@M.D.Luffy
Hala boş boş soru soruyorsun, yanıtlıyorum aynı şeyleri tekrar soruyorsun. Aga PX nerde alamadı Kid, yok o mangada. Aga NW girecek güçteydi ve o haliyle Yonko savaş açtı diyorum sana ya. Luffy'se eğitim almadan giremedi işte, dahasını da anlatırım da yoruldum yine aynı soruları soracaksın.

Roronoa Zoro

Kusura bakma da o kadar boş şey yazıp kendini kandırmışsın. Luffy yeni dünyaya girecek güçte değildi diyorum arkadaşım ağlada "tayfam tayfam" diye. O kk sağkolundan eğitim alırken Law ve Kid neler yapıyordu kim bilir. R.Lucci'yi yenmiş bilmem ne, kardeşim senin fanı olduğun karakter ezik birine yenilince o ezik güçlü olmuyor.
Lucci nin gücünü Kuma bile söylemişken senin inkar etmen , sen git sivil katliamı yapmış Kid i öv, Caribou yu öv öv anasını satayım

Luffy yeni dünyaya girecek güçte değilmiş, Bellamy bilmem gereksiz karakterler bile giriyorken, Luffy giremezmiş, Luffy girseydi Nw de üst düzey birine çatıp kaybeder diye eğitim verdiler ona, Nw de gördüğümüz şu arc taki ezikler topluluğuna yenilirdi diye değil

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık