Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Ödüller Gücü Yansıtır mı?

• Konbuyu başlatan Roronoa Zoro
  • Başlangıç tarihi

Ödüller Gücü Yansıtır mı?

• Yansıtır

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yansıtmaz

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Hala boş laf yapıyorsun. Haksız olunca da çirkefleşmene gerek yok. 5 sayfadır boş konuşuyorsun, antatıyorum hala boş konuşuyorsun :p Yorum yap bari de tartışalım aga algılamanda mı sorun var? Akıl noksanı diyeceğim tanımasam sana ya. Kid en güçlü NOVA'idi o yüzden ödülünde sorun yok. Yonko gemisine dalmaktam başka ne yapmış diyon bi' de gelip, Tanrıyı kesmiş kardeş. Bi git ya daha sana yorum yapmam verecek cevapın yok boş laf anca :p
Sen, "Kid ödülünü hak etmiştir" deyip, Kid'in yonko gemisine (içinde yonkonun kendisi ya da astları değil de çöpleri olan gemisine) dalmaktan başka ne yaptığını söyleyemeyen, ancak boş laf yapan, dediğinin altını dolduramayan, sıkışınca da "boş konuşuyorsun" deyip konuyu saptıran; soruyu görmezden gelip konuyu başka yerlere çeken, daha fazla sıkışınca da işi dalgaya alan ve sadece yazmış olmak için saçma bir cevap yazan (tanrıyı kesmiş) birisin ve gelmiş bana boş sorular sorduğumu söylüyorsun. Boş sallamaya devam et. Ben de seriyi biliyor sanıp tartışıyorum burada.

Bu arada da "sana cevap vermem" yazmışsın. cevap veremiyorsun zaten. Ancak boş boş smiley koy ve şunu söyle sen: "omo Kod Loffy'don goçlo. doho onco nw gordo, Kod yonkoyo kol vordo" bla bla bla..

Luffy'nin de ödülü güce göre değildi.
80 lik crocoyu ezile ezile 2 defa ölerek yendi. Buna rağmen 100.000 oldu. sebebi crocodan güçlü olması değil dengeyi sağlayan şibukailerden birini yenmesiydi
Rob lucciyi başka bir yende yenseydi ödülü hayatta 300 bin olmazdı. Enies Lobby gibi önemli bir yeri basıp dünya hükümetinin bayrağını yaktığı için ödülü 300 bin oldu.
Marinefordda ne yaptı bu adam? gelen giden tokatladı luffy'i Sırf düz yolda koşup Ace'i kurtardı diye 400 bin olmadı ödülü Babasının dragon olduğu, ace ile manevi kardeş olduğu ortaya çıktığı için + impel downdan kaçtığı için ödülü 400 bin oldu.

Luffy 2 yıl önce kesinlikle 400 bin etmiyordu bana göre

Caribou'nun dayak yediği kişiler de biri Luffy, diğeri ise pekoms. Tamam ezik ama yine de 200 ü alacak bir şeyler yapmış olabilir

Pekoms'un seviyesi Kor-Amiral, fazlası olduğunu sanmıyorum Big Mom un yol üzerindeki ayakçısı, Lucci koramirallerin saygı duyduğu biriydi , Kuma nın bile saygı duyduğu birisi

Pekoms, Taramalı tüfekle sıkılmış kurşunları durdurmuştu, Lucci daha çocukken ' Top Mermilerine ' dayanmış :good:

Rokushikinin 6 tekniğinin ötesine geçmiş Rokougan yapıyor

Pekoms bence Crocodile ı bile yenemez ( Caribou ya benzemez o )

Hem benim dediğim logia bile olmayan 5 para etmez bir adam, Caribou nun kardeşi 190 m lik adamdan bahsediyorum, bu adam Commodore rütbesindeki bir adama yenildi yanındaki adamlarla beraber

http://tr.onepiece.wikia.com/wiki/Coribou

Lucci gibi hükümette saygı görülen biri 350 m ödül alır, bu 5 para etmez adam küreklerle denizci askeri öldürüyor başka birşey yapmıyor
Caribo'nun kardeşinin adı Coribo_Orada da en kötü neslin gücünü ön plana atmak için kullanıldığını düşünüyorum Coribo'nun.
Caribo da logia olduğu için o kadar ödül alıyor.
Pekoms bence güçlü çıkacak.En azından 2 sene önceki Lucci'den her türlü güçlüdür.
Yine koramiraller arasında bay bir fark olanlar olabiliyor.Orada bulunan koramirallerden bazıları Lucci'den güçlüdür.Gücüne saygı duyabilirler ama güçlü oldukları gerçeği değişmez bana göre.
Lucci hükümet için yeri doldurulamayacak biri olsaydı onu ortadan kaldırmaya çalışmazlardı.

Sen, "Kid ödülünü hak etmiştir" deyip, Kid'in yonko gemisine (içinde yonkonun kendisi ya da astları değil de çöpleri olan gemisine) dalmaktan başka ne yaptığını söyleyemeyen, ancak boş laf yapan, dediğinin altını dolduramayan, sıkışınca da "boş konuşuyorsun" deyip konuyu saptıran; soruyu görmezden gelip konuyu başka yerlere çeken, daha fazla sıkışınca da işi dalgaya alan ve sadece yazmış olmak için saçma bir cevap yazan (tanrıyı kesmiş) birisin ve gelmiş bana boş sorular sorduğumu söylüyorsun. Boş sallamaya devam et. Ben de seriyi biliyor sanıp tartışıyorum burada.

Bu arada da "sana cevap vermem" yazmışsın. cevap veremiyorsun zaten. Ancak boş boş smiley koy ve şunu söyle sen: "omo Kod Loffy'don goçlo. doho onco nw gordo, Kod yonkoyo kol vordo" bla bla bla..
Ahahahaha :D
kaç sayfadır konuyu saptıran sensin, senin üslubunla konuşunca niye sorun oldu? Bi' de gelmiş şive komikliği yapmış ya. Hala konu dışına çıkıyorsun. Bu ne fanlık kardeşim ya, anlattık sana Luffy'nin ödülünün neden balon olduğunu falan. Bi' yere takılmışın hala ordan çıkamıyorsun. Ben senle ne tartışayım? Kid güçlüydü kardeş işte görünen köy kılavuz istemez. Git seriyi baştan oku ki örneklemelerle gel, boş laflarla değil. ;p

Ahahahaha :D
kaç sayfadır konuyu saptıran sensin, senin üslubunla konuşunca niye sorun oldu? Bi' de gelmiş şive komikliği yapmış ya. Hala konu dışına çıkıyorsun. Bu ne fanlık kardeşim ya, anlattık sana Luffy'nin ödülünün neden balon olduğunu falan. Bi' yere takılmışın hala ordan çıkamıyorsun. Ben senle ne tartışayım? Kid güçlüydü kardeş işte görünen köy kılavuz istemez. Git seriyi baştan oku ki örneklemelerle gel, boş laflarla değil. ;p
Hala algılamakta zorluk çekiyorsun sanırım. Ben "Kid'in yaptıklarını anlat" diyorum, sen gelip "Luffy'nin ödülü balon, Kid daha güçlü" diyorsun. Pc'ye geçince sana bir şarkı atacağım hatırlat bana.

Hala algılamakta zorluk çekiyorsun sanırım. Ben "Kid'in yaptıklarını anlat" diyorum, sen gelip "Luffy'nin ödülü balon, Kid daha güçlü" diyorsun. Pc'ye geçince sana bir şarkı atacağım hatırlat bana.
Bence daha köküne inmek lazım sorunu çözmek için ya:p Luffy fanı olduğuna ne zaman karar verdin?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık