Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Ödüller Gücü Yansıtır mı?

• Konbuyu başlatan Roronoa Zoro
  • Başlangıç tarihi

Ödüller Gücü Yansıtır mı?

• Yansıtır

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yansıtmaz

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Söylediklerim var mangada zaten, Kidd'in olduğu bölümleri aç bak. Anlattım işte Kid'i sana ve yaptığını. Luffy KK sağkolundan eğitim alıyo 2 yıl anca Law'a denk oluyo. Önceden de ödülü az bile oluyo ha? Atın artık şu at gözlüklerini dostum ya.
Mangada var mı söylediklerin? O zaman hangi sayıda söylesene. Madem var, bu aman hani yonkoya ya da tayfasına ya da muttefikine dalmış, kolunu kime vermiş, hangi olaylardan sonra ödülü bu kadar olmuş okuyayım. E böyle diyorum mangadan kanıt ver sayısını gözle okuyayım diyorum hala mangada var diyorsun.

Soruyorum arkadaşlar size, mangada bu arkadaşın savunduğu durumlar var mı? Varsa hangi sayıda? Söyleyin de ben de okuyayım. Yoksa Kid'in olaylarını, kapıştığı kişileri, ödülünün hangi durumlarda arttığını gösteren sayıları ben mi okumadım? Yoksa yanlış seriyi mi okuyorum?

Soruyorum arkadaşlar size, mangada bu arkadaşın savunduğu durumlar var mı? Varsa hangi sayıda? Söyleyin de ben de okuyayım. Yoksa Kid'in olaylarını, kapıştığı kişileri, ödülünün hangi durumlarda arttığını gösteren sayıları ben mi okumadım? Yoksa yanlış seriyi mi okuyorum?
Yok öyle bir şey. Kolunu kime kaptırdığı bile belli değil.

Mangada var mı söylediklerin? O zaman hangi sayıda söylesene. Madem var, bu aman hani yonkoya ya da tayfasına ya da muttefikine dalmış, kolunu kime vermiş, hangi olaylardan sonra ödülü bu kadar olmuş okuyayım. E böyle diyorum mangadan kanıt ver sayısını gözle okuyayım diyorum hala mangada var diyorsun.

Eskiye bakmak yeterli, Luffy görüldüğü üzere 2y önce Law'dan güçsüz. Ödülü havada kalıyor yani.

Yok öyle bir şey. Kolunu kime kaptırdığı bile belli değil.
Demek ki doğru seriyi okuyormuşum. Rahatladım açıkçası.

Eskiye bakmak yeterli, Luffy görüldüğü üzere 2y önce Law'dan güçsüz. Ödülü havada kalıyor yani.
Yine kaçamak cevap. Konuyu değiştirme. Tamam öyle olsun Luffy'nin ödülü fazla diyelim. Sen soruma gel. Kid hak etmiştir yaptıklarıyla diyorsun. Hangi olaylardan sonra ödülü artmış göster diyorum o da yok. Ödülü fazla, torpili dediğin Luffy'nin hangi olaylardan sonra bu ödülü aldığı ortada. Kid'in maceralarını göster ki ben de aldığı ödüllere bakayım. Mangadan sayı göster. Kid ne yapmış da hak etmiş göster ki ben de hak etmiş diyeyim. Sadece bir yonko ya da tayfasıyla kapıştı diye bu kadar ödül almamıştır değil mi? İşte ben de bu kadar ödülü nasıl almış merak ediyorum. Kid hak etti diyen de sensin. Bildiklerini göster de biz de bilelim diyorum cevap yok. Bu soruya da cevap veremezsen, yani Kid'in yaptıklarını, hangi durumlardan sonra ödül aldığını göster ki "Kid yaptıklarıyla hak etmiştir" lafının altını doldurmazsan bence ya yanlış seriyi okumuşsun ya da seriyi yanlış okumuşsun.

Çok yazmışım kafan karışmasın. Asıl soru şu: Mangadan Kid'in yaptıklarını, ödülü nasıl hak ettiğini göster. Hadi bekliyorum.

O kadar kolay değil. Hız diye bir faktör var. Bu arada o kadar kolay tekleyebiliyorsa. Px'i neden tekleyemiyor. Sen denizci askeriyle karıştıryorsun bu adamları.
Haki yok bi' şey yok ve Px kadar sert değil. Luffy ne olduğunu bile anlamazdı. Bence 2y önce Law ve Kid'in haki bilme olasılıkları var, öyle bi'şey olsa zaten Luffy'nin şansı yokta... Hızla olacak işte değil bu yani, k.haki+koka+hız hepsinden lazım yani Law'la baş etmesi için.

Demek ki doğru seriyi okuyormuşum. Rahatladım açıkçası.

Yine kaçamak cevap. Konuyu değiştirme. Tamam öyle olsun Luffy'nin ödülü fazla diyelim. Sen soruma gel. Kid hak etmiştir yaptıklarıyla diyorsun. Hangi olaylardan sonra ödülü artmış göster diyorum o da yok. Ödülü fazla, torpili dediğin Luffy'nin hangi olaylardan sonra bu ödülü aldığı ortada. Kid'in maceralarını göster ki ben de aldığı ödüllere bakayım. Mangadan sayı göster. Kid ne yapmış da hak etmiş göster ki ben de hak etmiş diyeyim. Sadece bir yonko ya da tayfasıyla kapıştı diye bu kadar ödül almamıştır değil mi? İşte ben de bu kadar ödülü nasıl almış merak ediyorum. Kid hak etti diyen de sensin. Bildiklerini göster de biz de bilelim diyorum cevap yok. Bu soruya da cevap veremezsen, yani Kid'in yaptıklarını, hangi durumlardan sonra ödül aldığını göster ki "Kid yaptıklarıyla hak etmiştir" lafının altını doldurmazsan bence ya yanlış seriyi okumuşsun ya da seriyi yanlış okumuşsun.

Çok yazmışım kafan karışmasın. Asıl soru şu: Mangadan Kid'in yaptıklarını, ödülü nasıl hak ettiğini göster. Hadi bekliyorum.
Ya bi'şey yapmasa da olur adam zaten gücüyle almış ödülü. Neyin inadındasın anlamadım o kolu da Yonka veya Akainu almış izlerden belli.

Roronoa Zoro

Luffy 2 yıl önce haki bilmemiş haliyle bile 2 tane haki kullanıcısı + Şeytan meyvesine sahip 2 kişiyi yendi, ama Law dan ve Kid ten hemen ayarı yiyor, ilginç bir durum gerçekten :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık