Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

Kopyala, panoda kalsın madem. :(

Raizel daha ne kadar zor durumda kalacak. Ciddi bir rakip çıksa onunla birlikte kendi de ölecek durumda. :D
Onunla kim uğraşacak şimdi. :S

Yok şimdi bu böğrüne kılıcı yiyip de ömrü minicik minnacık uzadıya hani, o yenilenmiş hali ile final müsabakasına kadar gider Raizel.
Bir 300 bölüm hasta masta idare etti, şimdi 300 olmasa da 100 - 200 gider.

Onunla kim uğraşacak şimdi. :S

Yok şimdi bu böğrüne kılıcı yiyip de ömrü minicik minnacık uzadıya hani, o yenilenmiş hali ile final müsabakasına kadar gider Raizel.
Bir 300 bölüm hasta masta idare etti, şimdi 300 olmasa da 100 - 200 gider.
Nedense böyle bir beklenti oluştu. Muzaka yapacak diye bi şart da yok tabi, Franky reyiz de var sonuçta. :D
Ha olmazsa olmaz, bir şekilde yaşar dediğin gibi.

Nedense böyle bir beklenti oluştu. Muzaka yapacak diye bi şart da yok tabi, Franky reyiz de var sonuçta. :D
Ha olmazsa olmaz, bir şekilde yaşar dediğin gibi.
Rai ve Muzaka benim için farklı bir mertebeye sahip olduklarından senin gibi bir beklenti içerisine giremedim henüz. :(
Ama dediğin gibi hani olmaz da :D oldu diyelim öyle bir durumda ilk gelen Franky olacaktır. :cool:
Rai serinin sonunu görecek o kesin de ondan sonra yaşayıp yaşamayacağı benim için daha önemli şimdilik. İlerleyen zamanlar ne gösterir bekleyip göreceğiz.

Rajak'ın ruh silahı bir de tamamlansa demek ki baya daha seviye atlayabilir şimdiki hali ile Rayga'dan güçlüyse.
Bir de yanlış hatırlamıyorsam ruh silahı bir önceki klan lideri ölünce onun ruhunu da özümsediğinden şimdiki klan liderlerinin yaşları ve tecrübelerinin artmasıyla diğerlerinin önüne geçmesi daha kolay aslında.

Comic.naver da bolumun sonunda rai kirmizi bir ejdere diz cokturuyor ve birseyler soyluyor seriyle bir alakasi var mi ingilizce sitesinde orayi koymamislar

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık