Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

Sonunda be. Bütün gün bunu bekledim en sonunda da aklımdan çıkmış lanet.
Neyse... Bölüm gayet güzeldi, noble arasında ki en hızlısı Rajak ve kuçu kuçuların arasında en hızlısı olan Kuharu denen Medicham dövüşü... Saldırılar sonucu oluşan patlamalar bayağı bir uzaktan görünüyor ve tabi ki anlamakta güçlük çekiyorlar, yıldırıma benziyor ama yıldırım olmadığını da anlamışlar.
Rajak, hem rakibiyle savaşıp hem de durum analizi yapıyor, bir yandan da Lukedonia'ya nasıl haber veririm derdinde. Diğer gerzekler de durumu tam tersi şekilde yorumluyor bunlar rakibin gücünü okuyamıyor mu yoksa bu seride o şekil bir olay yok mu. :S
Medicham kılıklı ezik oğlu ezik, beklentilerimi boşa çıkarmadın diyor. Lan bu kurtların bir tarafı çok kalkık. Noblesse ve Muzaka'nın yokluğunda ortamı boş bulmuşlar tabi, istedikleri gibi at koşturup kendilerini bir halt zannetmişler. Birilerinin bunları ait oldukları yeri tekrar hatırlatması lazım.

Bölüm genel itibariyle aksiyon odaklı, durum analizleri geçti. Rai ve Franky dışında bu denlisini ilk kez görüyoruz neticede, aşırı beğendim.

Şu asalete bakın. :cool:
Unuttum yahu burayı. :D

Rajak reyiz bize reyizliğini gösterdi. Aklı diğerlerine haber vermekte olmasa ezer geçerdi. Şimdi baktı dövüşten kaçış yok ciddileşti. Son sahne efsaneydi. Hafta tek atsa şu dandik ite negzel olur. Tabi hala oradan sağ çıkabileceği konusunda ciddi şüphelerim var ama en azından ikisini birlikte götürsün. :cool:

Unuttum yahu burayı. :D

Rajak reyiz bize reyizliğini gösterdi. Aklı diğerlerine haber vermekte olmasa ezer geçerdi. Şimdi baktı dövüşten kaçış yok ciddileşti. Son sahne efsaneydi. Hafta tek atsa şu dandik ite negzel olur. Tabi hala oradan sağ çıkabileceği konusunda ciddi şüphelerim var ama en azından ikisini birlikte götürsün. :cool:
Bende öyle düşünmüştüm. :D
Şu son sayıya kadar en azından bir tanesini alsa bari, gariban gariban gitmesin diyordum da son sayfadaki halini görünce bir destur çektim. Artık 2 de alsa 3 te alsa şaşırmam yani, tabi olurda hainler işe el atarlarsa artık Rael ile devam ederiz. :/
Seriyi Franky ve Rai götürünce böyle bir sahne çok iyi geldi. Farklı karakterlerden bu denli sahneler görmek güzel oldu, darısı diğer liderlerin ve lordun başına.

Bende öyle düşünmüştüm. :D
Şu son sayıya kadar en azından bir tanesini alsa bari, gariban gariban gitmesin diyordum da son sayfadaki halini görünce bir destur çektim. Artık 2 de alsa 3 te alsa şaşırmam yani, tabi olurda hainler işe el atarlarsa artık Rael ile devam ederiz. :/
Seriyi Franky ve Rai götürünce böyle bir sahne çok iyi geldi. Farklı karakterlerden bu denli sahneler görmek güzel oldu, darısı diğer liderlerin ve lordun başına.
Lord için Muzaka dahi bissürü şey dedi. Ondan beklenti içinde olmaktan zarar gelmez. Hatta kurtçukların lordunu alırsa hiç fena olmaz. :D
Rajak da bize bir gösteri yapacak anlaşılan.

Hem çevirmiyorsun? Hem de bölüm paylaşıyorsun. 354. bölümde kaldık. Türkçe metin şeklinde paylaş da bizlerde yararlanalım. Çeviren grup yok. Haber alınamıyor.
Belki başlarız, kesin bişi diyemem.

@meeteor ne yalan söyleyeyim ben de bir süredir Muzaka değil de Raskreia'nın Maduk ile çarpışacağını, olayların o şekilde gelişeceğini düşünüyordum.
Muzaka ve Rai ikilisi için farklı bir senaryo hazırlanmıştır umarım. :(
Rajak ise, artık defansta kalmak yerine atağa geçmeye niyetlendi, diğerleri karışmazsa kurtçuk, kuyruğunu bacaklarının arasına kıstırıp kaçmaya bile fırsat bulamayacak. :cool:

Son düzenleme:
@meteor ne yalan söyleyeyim ben de bir süredir Muzaka değil de Raskreia'nın Maduk ile çarpışacağını, olayların o şekilde gelişeceğini düşünüyordum.
Muzaka ve Rai ikilisi için farklı bir senaryo hazırlanmıştır umarım. :(
Rajak ise, artık defansta kalmak yerine atağa geçmeye niyetlendi, diğerleri karışmazsa kurtçuk, kuyruğunu bacaklarının arasına kıstırıp kaçmaya bile fırsat bulamayacak. :cool:
Dedim gene alıntılamayı unuttu mu acaba diye daha beteri olmuş. :(
"meeteor" :(
Üzüldüm. :(

Muzaka gene bir dövüşe katılır mı emin değilim açıkçası. Geçende bahsettiğimiz temizlik mevzuunda aktif görev alabilir bence. Çıkartır aradan çöpleri. Modifiyelerin hepsini çöp diye görecektir tahminim. :D

Lord gelsin de Maduke'a göstersin gününü. Bekliyorum. o_O

@meeteor Microsoft edge nin azizliğine uğradık, oto isim düzeltme aktifken meeteor u meteor yapmış sormadan. :(
Muzaka ve Rai ikilisi adına farklı bir şeyler bekliyorum, birisi her geçen gün gücünü kaybederken diğeri iyileşip gücüne kavuşuyor, ikili arasında yaşanacak bir savaş sonucu Rai için hiç iyi bitmez.
Biz bile Lord'a Lord diyoruz, babası haklıymış lord olunca kimse isminle hitap etmiyor sana. :( Bu arada örgüt ve kurtlar arasındaki söylentilerin asılsız olduğunu kanıtlayacağından da eminim Lord hazretlerinin. :cool:

@meeteor Microsoft edge nin azizliğine uğradık, oto isim düzeltme aktifken meeteor u meteor yapmış sormadan. :(
Muzaka ve Rai ikilisi adına farklı bir şeyler bekliyorum, birisi her geçen gün gücünü kaybederken diğeri iyileşip gücüne kavuşuyor, ikili arasında yaşanacak bir savaş sonucu Rai için hiç iyi bitmez.
Biz bile Lord'a Lord diyoruz, babası haklıymış lord olunca kimse isminle hitap etmiyor sana. :( Bu arada örgüt ve kurtlar arasındaki söylentilerin asılsız olduğunu kanıtlayacağından da eminim Lord hazretlerinin. :cool:
Benim otomatik düzeltme built-in gelmiş. Harici programlara ihtiyaç duymuyorum. :(

Lord yazmak daha kolay çünkü. :D
Raizel için biri kendini feda edip onu kurtaracak gibi geliyor. Raizel'i kurtarabilecek en mantıklı kişi de Muzaka'dır heralde. Artık tek vücut olmuş olurlar hem. Ölene kadar bir aradalar. Bir taşla birkaç kuş. ;)

Biz de onlarca program kullanıyoruz zaten. :( Çok zahmetlisin @meeteor Adını iki kere yazmam gerekiyor edgede.

Raskreia yazmak varken? :( Yakışmadı sana.
Cümbür cemaat epik bir son bekliyoruz, umarım bu beklentileri de boş çıkartmayacaklardır. Ama senin dediğinde biraz zor be, hani Raizel zor bir durumda kalacak da yardıma ihtiyaç duyacak da falan da filan yani.

Biz de onlarca program kullanıyoruz zaten. :( Çok zahmetlisin @meeteor Adını iki kere yazmam gerekiyor edgede.

Raskreia yazmak varken? :( Yakışmadı sana.
Cümbür cemaat epik bir son bekliyoruz, umarım bu beklentileri de boş çıkartmayacaklardır. Ama senin dediğinde biraz zor be, hani Raizel zor bir durumda kalacak da yardıma ihtiyaç duyacak da falan da filan yani.
Kopyala, panoda kalsın madem. :(

Raizel daha ne kadar zor durumda kalacak. Ciddi bir rakip çıksa onunla birlikte kendi de ölecek durumda. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık