Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Nico Robin vs. Monet

Kim kazanır?

• Robin

Kullanılan: 11 24.4%
  • Monet

Kullanılan: 34 75.6%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    45
Monet'in zayıflığını açıklıyorum ; sıcaklık.Doğru zamanda sıcaklığı baya bi arttıracaksın.
Robin bunu binlerce el,ayak çıkartıp odanın ve monetin çeşitle yerlerine sürttürerek yapabilir.Zamanlama önemli.Monet tam meyveyi kullanacağı sırada sürtünme ısısı devreye girerse monet kendi kar suyunda boğulur.Hadi diyelim bu plan tutmadı.Boğulmadı geberesice.Monet yorgun düşüp bayılıncaya/gücünü kullanamayana kadar sürtünmeye devam et.Sonra 'sien flüur vingı' diyip kanatlarını açıp kaç oradan.Tabi vs bir odanın içinde olursa
Üzgünüm monet.Binlerce dürüst,efendi adam varken gidip gönlünü o serseri p.ç herife kaptırdıktan sonra gözümden düştün

Cp0Lucci

Hayır. Ama logiaya zarar verebilmen için hakin olması gerek. Basit aslında. Şöyle bir örnek vereyim ki tam ikna ol:

Eğer Robin Monet karşısında haki kullanmazsa Aokiji'nin gerçekleştirmiş olduğu döngü Monet Robin'i deşene kadar devam eder ;)
Onu biliyorum zaten, benim demek istediğim Robin'de haki varsa Monet'i hemen saf dışı mı bırakır? Logia lar b.haki karşısında hemen kaybetmiyor rakibin ne denli b.haki kullandığına bağlı olay

Sanji Winsmoke

Robini çok severim ona oy vermek için avantajlarını düşündüm ama bu şartlarda mümkün değil moneti yenebilmesi. Robinin haki kullanabildiğine dair tek bir detay görseydim kesin Robin derdim.

Onu biliyorum zaten, benim demek istediğim Robin'de haki varsa Monet'i hemen saf dışı mı bırakır? Logia lar b.haki karşısında hemen kaybetmiyor rakibin ne denli b.haki kullandığına bağlı olay
Tashigi el kadar hakisiyle işini bitirdi Monet'in. Robin de haki kullanabilirse meyve yeteneğinin de yardımıyla yenebilir Monet'i. Hemen mi saf dışı bırakır, orası Robin'in bileceği iş :) Ben sadece yenebileceğini düşünüyorum.

Monet balon.
Robin yener.
Pica ve Vergo hariç bütün Dof tayfasından güçlüdür Robin. Hakuba'dan faklı olmaz sonları.

Monet alır. Robinin 2 yil boyunca yaptiği tek şey çikardığı elleri kolları büyütme olmuş hoş hakisi olup olmadığı belli olmadığı için ... Logialar da bir işe yaramaz ki. Hakisi olsaydı Monet karşısında kullanırdı bence Nami bile Monet karşısın da daha iyi savundu kendini Klima aleti ile.. :(

Monet Logia o yüzden yenme ihtimali fazla. Anti manti durumu varsa bunu bulmak da ayrı mesele. Haki olsa Robin rahat yenerdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık