Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Nico Robin vs. Monet

Kim kazanır?

• Robin

Kullanılan: 11 24.4%
  • Monet

Kullanılan: 34 75.6%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    45
Haki kullanmadığını biliyorum canım benim ki ortaya attığım bişeydi sadece. Vsyi oluştururken ben de Monet alır kafasıyla yaptım zaten ama farklı bakış açıları olabilir diye açtım. Tayfanın yarısını da alamaz şimdi o abartı. Ama kadın karakter vs konusunda Robin vs Tashigi açmak daha mantıklı olacakmış onu gözden kaçırmışım.
Usopp, Nami, Choppi, Brook ve Robin yarısı ediyor. Luffy'ye yaptığı atağı yapsa, hiçbiri karşı koyamaz.
Yoksa Zoro ve Sanji'yi rakip değil.

Dof'un ekibi çok özeldi. Hepsinin üzerinde ayrı ayrı emek var. Wb korsanlarına kafa tuttu bu aile.

Bencede Tagashi vs Robin daha iyi giderdi.

Yalnız 3 tane Robin oyu var. Robin' oy atanlar ciddi ciddi güzelliğine mi verdiler oylarını? Güc kıstasına göre hareket ediyolarsa sahaya alalım onları..

@Daredewill
Usopp ve Nami'nin güçleri standart değil belirli durumlarda daha çok işe yarıyor, sonucun ne olacağı kestirilemez Usopp'un Sugar'ı yendiği göz önünde tutulursa. Kılıç ustaları Monet'in karşısında daha kullanışlı gibi. Brook'un da yenileceği kesin denemez bana göre. Ben buradan Tashigi vs Brook'a kadar yürürüm ama konumuz bu değil. Konumuz adam akıllı kadın vs'si oluşturmak :D Tashigi vs Robin mi açsam.

Cp0Lucci

Monet yener logia farkıyla

Shakky @

Tashigi vs Robin gereksiz olur, 2 yıl önce Alabastada Robin çok rahat yeniyordu onu. 2 yıl aradan sonra bu fark dahada açılmıştır ve Robin şuan ' Denizci Kaptanı ' seviyesinden baya yukarda

Moderatör tarafında düzenlendi:
Robin fikir kadınıdır :) Robin tayfanın zekası, savaş gücü değil. Hiçbir arc ciddi bir dövüşü olmadı. Bir skypia denebilir. Ama mesela Nami'nin bile birçok ciddi dövüşü vardı ama Robin'e çizmedi Oda.

Gönül şöyle bir şey görmek isterdi ama olmayacak iş.

Ek olarak Monet katleder ve daha güzel :p

Robin normalde daha güçlü olma ihtimali varken Monet'e logia olmasından ötürü yenilir. Robin'e en azından Kairoseki bir silah verki eşit şartlarda dövüşsünler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık