Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Kim şampiyon olur

• Kullanılan toplam oy
    14
21 sayı 11 ribaund 4 asist.

alperen kötü başladığı maçı iyi bitirdi. faul problemine girmese istatistikleri daha da iyi olabilirdi. yedekten girenler dünkü maçın aksine çok iyilerdi bugün. milwakuee desteklediğim takım ama yenileceksek de houston'a yenilelim, sağlık olsun.
Uzun dönemdir en kötü maçıydı normalde kolay atacağı bir çok sayıyı kaçırdı 21-7 ile bitirdi yüzde 33 civarı bir isabet yüzdesiyle oynamış. 4. çeyrekte başta oturdu girer girmez art arda fauller yaptı 5 faule çıktı adam akıllı kullanamadı Udoka.

Belli ki sadece defans üzerine çalışmış Udoka defans olarak çok iyi iş çıkardı Houston isabet yüzdesi ilk beşte ki herkeste düşüktü belki bir Jabari sıyrılır bu işten o da fazla kullanılmadı hücumda.

Maçı da benchten gelenler sayesinde kazandılar.

Uzun dönemdir en kötü maçıydı normalde kolay atacağı bir çok sayıyı kaçırdı 21-7 ile bitirdi yüzde 33 civarı bir isabet yüzdesiyle oynamış. 4. çeyrekte başta oturdu girer girmez art arda fauller yaptı 5 faule çıktı adam akıllı kullanamadı Udoka.

Belli ki sadece defans üzerine çalışmış Udoka defans olarak çok iyi iş çıkardı Houston isabet yüzdesi ilk beşte ki herkeste düşüktü belki bir Jabari sıyrılır bu işten o da fazla kullanılmadı hücumda.

Maçı da benchten gelenler sayesinde kazandılar.
çok şut kaçırdı ama oyunun içindeydi, etkindi. benim beğenme sebebim bu. bir şeyler denedi en azından. üst üste iki maçını izledim ve minnesota maçında daha pasif kaldı sanki.

maçı yedekler kazandırdı. o tartışılmaz. minnesota maçında sahaya bırakan elemanlar bu maçı taşıdı ve peş peşe oynandı maçlar. acayip bir spor basketbol.

çok şut kaçırdı ama oyunun içindeydi, etkindi. benim beğenme sebebim bu. bir şeyler denedi en azından. üst üste iki maçını izledim ve minnesota maçında daha pasif kaldı sanki.

maçı yedekler kazandırdı. o tartışılmaz. minnesota maçında sahaya bırakan elemanlar bu maçı taşıdı ve peş peşe oynandı maçlar. acayip bir spor basketbol.
Alperen Houston'un 1 numaralı oyuncusu oyun direkt onun üzerine kuruluyor ondan dolayı oyunun içinde olması kadar doğal bir şey yok. Bucks savunması çok iyi bir takım değil ondan dolayı kötü oynamış oluyor zaten. Oyun zekasıyla övülen bir oyuncu birde savunma anlamında o kadar da iyi olmayan bir takıma karşı tüm hücumları kendi noktalayıp karavana atarsa takımını da düşürüyor, attığın videoda ki gibi iyi opsiyonları görmesi gerek baby Jokic'se. Besleyici yanını terk edip skora yönelip birde yeterli skor bulamazsa kendi kariyeri kötüye gider.

Minnesota şampiyonluk favorilerinden Batı'nın lideri olacak kadar da iyi bir takım. Orada eksikleri olan Tari Eason ve Dillion Brooks'u aradı Houston'u en iyi 3. savunma takımı yapan adamlardan ikisi yok o maçı kazanmayı Udoka'da düşünmüyordur o kadar kötü gözükmelerinin sebebi oydu bence koç inanmamıştı. Basketbolda koç efekti çok büyük etki yapar misal Houston geçen sene Silas ile en kötü savunma yapan takımdı Udoka geldi en iyi 3'te Brooks ve Vanvleet eklemesi yapıldı sadece bunlardan Brooks savunmacı sadece.

Bu çocuk bir sakatlansa bütün kariyeri tepetaklak olacak gibi bir fiziği var. Bi' ara meşhur olmuş Slenderman denen çocuk vardı hatırlarsanız, onun biraz daha sağlıklısı gibi geliyor bana hep.
Onun skolyozu o zamandan belliydi bu sağlıklı uzamış 2.24 boy ve 2.40 kanat genişliği var bunda. Kilosu az diye öyle geliyordur 20 yaşına girdi uzama şansı hala var ama uzamazsa daha fazla hall of fame olma olasılığı yüksek. Boyalı alanda canavar ve üçlük yeteneği var enteresan bir oyuncu olacak.

Alperen Batı'da haftanın oyuncusu seçilmiş Houston'da James Harden'dan sonra kazanan ilk oyuncu ve NBA tarihinde bunu kazanan en genç oyuncu olmuş. Bu hafta ki performansını beğenmemiştim ondan önce ki hafta daha iyiydi ama takım kazanamadı orada da.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık