Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Kim şampiyon olur

• Kullanılan toplam oy
    14
Rakipleri defansif ratingi en yüksek takımlardan biri belki birinicisi... Yanlış maç seçmişsin. 13.01.2024 Detroit maçları var. O maça alarm kur.
minesota eşek bir takımdı ben bildim bileli ve hep son sıralarda yer alırdı. ne oldu bunlara böyle. rudy gobert adam mı etti bu takımı tek başına?

Alpereni savunan adam aktif oyuncular içinde en çok yılın savunmacısı seçilen adamdı. Bu sezon da en büyük 2 adaydan birisi.
alperen bence kötünün iyisiydi maçta. çok fazla asisti yendi ve her maç 30 atacak değil ya? 19 attı bu maçta da. olur böyle zamanlar. alperen dışındaki atıcıları pek istikrarlı oyuncular olmadığından kaybettiler. gelişine fırlatıyorlar topu çembere.

Brooks ve Tari Eason gibi takımın en iyi iki savunmacısı yokken yenme şansları yoktu zaten ligin en iyi savunma takımı şuan Minnesota yine iyi başladı Houston ama ikinci 5'e geçtiğinde Whitmore ve Thompson 7 top kaybı filan yaptı ondan dolayı 10 sayı geride girdiler devreye. Alperen'de ilk yarıyı 15 sayıyla kapatmıştı.

Üçüncü çeyreğe Jalen Green'e topu verip başladılar,top çeyrek boyu Alperen'in eline değmedi Udoka'nın tercihi olsa gerek. 4. çeyrekte de ilk 5'ini kenara çekti yenemeyeceğini anlayınca.

Bütün maç Alperen üzenden sadece Post Up oynasalar hücumlarda Towns ve Gobert atılırdı bence herhalde Bucks maçını düşündü bugün ki onları yenme şansları daha yüksek diye.
Houston'un maç planı çok kötü. 3-4 maç falan geriden geliyor diğer takımlara göre ve bu farkın kapanması için önümüzdeki dönemde maç sıklığı bir tık yükseliyor. Batının en iyisiyle oynadıktan 24 saat sonra Doğunun 2.siyle oynuyor. Ben play-in potasında kalacaklarını düşünüyorum.

alperen bence kötünün iyisiydi maçta. çok fazla asisti yendi ve her maç 30 atacak değil ya? 19 attı bu maçta da. olur böyle zamanlar. alperen dışındaki atıcıları pek istikrarlı oyuncular olmadığından kaybettiler. gelişine fırlatıyorlar topu çembere.
FVV normalde Alperen'den sonra takımın en iyisiydi normalde ama dün gece baya soğuktu. Alperenle yaptıkları perdeleme oyunlarını bu maç yapamadılar. Bunda Minnesota'nın çok iyi bir savunma takımı olmasının da etkisi var. Udoka genelde ilk çeyreğin sonunda oyuncularını dinlendiriyor. Tari ve Brooks'un yokluğu bu süreyi etkiledi. Savunma anlamında hiçbir şey yapamadılar. Cam ve Amen çok kötü bir maç geçirdiler.

Üstüne bir de Jabari ve Green'in kötü oyunları eklenince sorun büyüdü. Bakmayın Green'in 20 sayı attığına, %38 2S isabetiyle oynayan SG olur mu? Çok kötüydü. Jabari de 9 ribaunt almasına rağmen hepsi boş savunma ribauntları. İstatistik kasmak için boş ribaunt kovalıyor bu ikisi sürekli.

NBA bu konuda çok iyi. İşte o alt sıra takımları şimdi şampiyonluk takımları oldu... Güzel 2 adam aldılar drafttan. Rudy'i de takasla aldılar çok iyi takım oldu.
Kimsenin iplemediği GSW hanedan oldu. Hakkaniyetli bir sistemleri var. Şans faktörü de önemli etken tabi drafttan yıldız diye aldığın tırrek çıkabilir ya da erken sakatlıkla mevzuyu kapatabilir

FVV normalde Alperen'den sonra takımın en iyisiydi normalde ama dün gece baya soğuktu. Alperenle yaptıkları perdeleme oyunlarını bu maç yapamadılar. Bunda Minnesota'nın çok iyi bir savunma takımı olmasının da etkisi var. Udoka genelde ilk çeyreğin sonunda oyuncularını dinlendiriyor. Tari ve Brooks'un yokluğu bu süreyi etkiledi. Savunma anlamında hiçbir şey yapamadılar. Cam ve Amen çok kötü bir maç geçirdiler.

Üstüne bir de Jabari ve Green'in kötü oyunları eklenince sorun büyüdü. Bakmayın Green'in 20 sayı attığına, %38 2S isabetiyle oynayan SG olur mu? Çok kötüydü. Jabari de 9 ribaunt almasına rağmen hepsi boş savunma ribauntları. İstatistik kasmak için boş ribaunt kovalıyor bu ikisi sürekli.
o kadar bilmiyorum ki bahsettiğiniz basketbolcuların kim olduklarını ve nasıl meziyetlere sahip olduklarını ne cevap versem boşa düşeceğim. dediklerinizden anladığım, bencil oynayan ve istikrardan yoksun olan oyunculara sahip bir takım houston. fvv'yi biliyorum az biraz. toronto ile şampiyon olmuştu.

birkaç yıl içinde takım gelişmezse eğer alperen daha iyi bir takıma gider umarım.

o kadar bilmiyorum ki bahsettiğiniz basketbolcuların kim olduklarını ve nasıl meziyetlere sahip olduklarını ne cevap versem boşa düşeceğim. dediklerinizden anladığım, bencil oynayan ve istikrardan yoksun olan oyunculara sahip bir takım houston. fvv'yi biliyorum az biraz. toronto ile şampiyon olmuştu.

birkaç yıl içinde takım gelişmezse eğer alperen daha iyi bir takıma gider umarım.
Cam-Amen çaylak ikilisi. 2023 draftından gelen ikili. Jabari 2022 Green de Alperenle birlikte 2021 draftından gelen oyuncular. Yani mevcut as 5inin 3ü maksimum 3 yıllık oyuncular. Aynı şekilde rotasyon da gençlerden oluşuyor. Hepsinin istatistik kasma ve kendini kanıtlama çabası var. Geçen sene felaketti takım. FVV'nin katılımı toparladı takımı. Green çok yetenekli oyuncu ama biraz eşek işte... O toparlamazsa takaslanıp daha iyi bir SG gelmesi lazım takıma.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık