Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Kim şampiyon olur

• Kullanılan toplam oy
    14
logolarında sevdiğim hayvanlar olduğu için desteklediğim nba takımları(memphis grizzlies-milwakuee bucks) olsa da bu seneye kadar, oyun çok sık durduğu için izlemeyi pek de sevmediğim bir spor oldu basketbol ve hâlâ da sevdiğimi söyleyemem ama 21 yaşındaki bir giresunluyu izlemek için 4.30'a alarm kurdum. hayat işte, değişiyor insan.

Houston yedeklere döndüğü an oyunun kontrolünü kaybetti. Özellikle FVVnin olmayışı çok etkiliyor. Alperen ilk çeyreğe güzel başlayıp benche çekildikten sonra tekrar oyuma girince ritmini zor buluyor.

Houston çok soğuk. 15/37 2S 10/22 3S kaçan şutlar da çok serbest pozisyonlardı.

Ribaund da alamadıkları için sorun yaşıyor takım. Özellikle FVVnin el soğukluğu takımı çok etkiliyor. Alperen’le yaptıkları ikili oyunları kesiyor. Amen Thompsonun da fırsat ayağına gelmişken bu kadar kötü oynaması üzücü.

takım olarak kötüydü houston ve alperen de kötüydü ama söylemeden geçemeyeceğim, alperen'in en az 5 asistini yedi takım arkadaşları.

keşke bu maç için uykumdan feragat etmeseydim.

takım olarak kötüydü houston ve alperen de kötüydü ama söylemeden geçemeyeceğim, alperen'in en az 5 asistini yedi takım arkadaşları.

Rakipleri defansif ratingi en yüksek takımlardan biri belki birinicisi... Yanlış maç seçmişsin. 13.01.2024 Detroit maçları var. O maça alarm kur.

Alpereni savunan adam aktif oyuncular içinde en çok yılın savunmacısı seçilen adamdı. Bu sezon da en büyük 2 adaydan birisi.

Şunu gördüm, evet Lebron'a iltimas geçildiği doğru ama bu pozisyonda Draymond olsaydı Jackson, birkaç maçı kaçırmak zorunda kalırdı. :D
Lebroncu değilim ama Jackson hak etmiş, adamın koluna yapışıyor ki topu tuttuğu eli bile değil. Her playoff serisinde rakip takımın en iyi oyuncusunun kolunu bacağını kıran suikastçıları gidince Gswci çocuk ağlamış. sldkdslksd

Brooks ve Tari Eason gibi takımın en iyi iki savunmacısı yokken yenme şansları yoktu zaten ligin en iyi savunma takımı şuan Minnesota yine iyi başladı Houston ama ikinci 5'e geçtiğinde Whitmore ve Thompson 7 top kaybı filan yaptı ondan dolayı 10 sayı geride girdiler devreye. Alperen'de ilk yarıyı 15 sayıyla kapatmıştı.

Üçüncü çeyreğe Jalen Green'e topu verip başladılar,top çeyrek boyu Alperen'in eline değmedi Udoka'nın tercihi olsa gerek. 4. çeyrekte de ilk 5'ini kenara çekti yenemeyeceğini anlayınca.

Bütün maç Alperen üzenden sadece Post Up oynasalar hücumlarda Towns ve Gobert atılırdı bence herhalde Bucks maçını düşündü bugün ki onları yenme şansları daha yüksek diye.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık