Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Kim şampiyon olur

• Kullanılan toplam oy
    10
İşin b.ku kusmuğu irini çıkmış:(. Ben Nba'i çok uzun zamandır takip etmem ama zamanında takaslara izin vermeyen bir yönetim varmış. O takımların suçu neydi? Böyle takaslara izin verilseydi dominasyon kurabilirdi çoğu takım. Herifler lig başlamadan bitirdiler ligi, alın başınıza çalın.
Takaslara izin vermeme gibi bir yetkisi yok.Sadece Hornets takımının-şimdiki pelikans- sahibi olmadığından Nba yönetimi sahip bulunana kadar takımın yönetimini aldı ve Lakersın Cris Paul takas talebine olumsuz cevap verdi.Takası engellediler,kaderimizle oynadılar diyen Lakerslılara aldanma.8 senedir bir cacık olmadıkları ve ikinci fab4 vakasından sonra ellerinde bir şey kalmadı.

DC dediğiniz adam zaten en iyi ihtimal ile all-star arasına kadar oynayamayacak.Bu yüzden 5mdlik kontrata evet dedi.Bu bir senelik boşluğu yüzükle dolduracakmış.Mal bu adam mal.

Cousins;

1. GSW sisteminde beş numaranın yapması gereken pis işlerin veya sertliğin ne kadarını yerine getirebilecek?
  2. Bu takımın işlemesi için hayati önemde olan top paylaşımı veya pas trafiğine ne kadar katılabilecek ya da daha önemlisi ayak bağı olacak mı?

Son süper yıldız(Durant) transferlerinde sisteme uyma noktasında da nokta atışı yapan Warriors yönetimi onu bilerek yapmamıştı diye akıllara getiriyor bu hamle :D Tabi adamlar o adamın en kötü halinin bile bir şekilde geçmişteki "kazma" 5 numaralarının yerini dolduracağını düşünüyor. Hele ki bir de şutu var. Ama bence takımın ne kadar ileri gittiği koca bir soru işareti şu an. Takım içi kavga veya çekişmeye falan da sebep olursa seyredin cümbüşü. İki gündür o kadar saçma hamleler görüyoruz ki birisi önceden dese olacakları hadi lan derdim :D

Bir de işin komplo teorisi ayağı var. Warriors şu an resmen Lebron'a çalışıyor. Adamın rakibinin ilk beşi tamamen all-star oyunculardan kurulu. Diğer detaylara girmiyorum bile. Bu takıma karşı şampiyonluk kaybetmesi çok prestij kaybettirmez ama şampiyonluk alırsa varın siz düşünün :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık