Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto'da Adamın Dibidir Dediğiniz Karakter

Naruto'da Adamın Dibidir Dediğiniz Karakter

• Kullanılan toplam oy
    113
Sen bana neden Akainu örneğini yazdığını açıklar mısın? Ben ona kahraman mı yazdım? Nasıl bir konjektür bu?

Serideki tek misyonu deus ex machina olan bir karakter İtaçi, plot device yani hikaye için araç. @Riful 'un da yazdığı gibi Kishi tarafıından içine edilmiş birisi. Ona yapılan övgüler kuru sıkı misali, soykırımcıyı öven Hashirama'nın, Madara'yı da desteklemesi gerekiyor. Daha naif planı var en azından.
Şöyle ki genel olarak Akainu'yu kahraman gibi gören bir kitle var. Riful'da onlardan biri diye bildiğimden öyle söylemiştim. Yani ikisinin yaptıkları arasında çok fark olmamasına rağmen neden Akainu'yu kahraman gibi görüpte Itachi'yi tam tersi olarak gördüğünü merak etmiştim. Ama onu karıştırmayalım madem seri dışından bir isim.

Itachi'nin arkasında ki gerçeklerin öğrenildiği bölümler benim favori bölümlerim arasındadır tüm manga serileri içerisinde. Seri içinde ki en iyi twist olduğunu ve hikayeye büyük bir dinamik kattığına inanıyorum. Uchiha ve Konoha arasında ki ilişkiyi derinleştirdi. En önemlisi de Itachi gibi düz bir karakteri çok daha derinleştirdi, anlam kattı. Sadece gücünü test etmek için tüm klanını öldürmüş bir manyaktansa sonrasında ortaya koyduğu profil bana daha ilgi çekici ve anlamlı geliyor açıkçası. Eğer Itachi karakteri ilk baştaki gibi kalsaydı kesinlikle şuan ki bıraktığı etkiyi bırakamazdı anime, manga dünyasında.

Itachi gibi soykırımcı ve erkek kardeşine saplantılı derecede tatkı birine de adam demezsiniz ya. Gerçi millet çok alıştı nerede soykırım yapan bi sapık var öve öve bitirilemiyor.
Kardeş sevgisi bambaşka bir şeydir. Kendi kardeşim olduğundan biliyorum, Itachi'nin ona takıntılı olmasını garipsemiyorum o yüzden. Bence siz masumane duyguları sapıklığa çekiyorsunuz biraz. Dalga konusu olarak söylesen bile hoş değil yani kardeşlerin arasında ki bağı böyle bir yere çekmen.

Üye silindi 1004

Kardeş sevgisi bambaşka bir şeydir. Kendi kardeşim olduğundan biliyorum, Itachi'nin ona takıntılı olmasını garipsemiyorum o yüzden. Bence siz masumane duyguları sapıklığa çekiyorsunuz biraz. Dalga konusu olarak söylesen bile hoş değil yani kardeşlerin arasında ki bağı böyle bir yere çekmen.
Masum Duygular

1- Binlerce kez kılıç saplamak.
2- Anne baba katliamı izletmek.
3- Fırsat bulduğu her yerde taciz etmek.

Bahane "güçlensin adam olsun"... İnanılmaz. Boğazından tutup gırtlağını sıkarken inanılmaz masum. Sasuke'ye duyduğu çarpık hislerden dolayı katliam yapmak.

Bildiğin helalimsin diye kanla işaretlemiş. Sembolizm kokuyor bu paneller.

Adam gibi adam olduğu için helali yapıyor işte. 1000'lerce defa boğazını sıkmış adam bunu da yapmazsa olmaz.

Masum Duygular

1- Binlerce kez kılıç saplamak.
2- Anne baba katliamı izletmek.
3- Fırsat bulduğu her yerde taciz etmek.

Bahane "güçlensin adam olsun"... İnanılmaz. Boğazından tutup gırtlağını sıkarken inanılmaz masum. Sasuke'ye duyduğu çarpık hislerden dolayı katliam yapmak.
Birini çok seven insan onun için her şeyi yapmaya göze alır. Onun canını yakması gerekse bile bunu yapar çünkü yolun sonunda yaptıkları şeyler onun faydası içindir. Luffy'nin bir sözü var Sanji'ye beni tekmelemene rağmen asıl acı çeken sensin demişti. Itachi'nin durumu da ona benzer. O yapılanlar sırasında daha büyük acıyı ve yükü çeken Itachi'ydi. Kendini bir suçlu gibi göstererek ve kardeşinin elinden ölüp kardeşini klanının intikamını almasını sağlayan bir kahraman yapmayı kabullenebilmiş bir adam bu. İstediği kadar çarpık olsun sevgisi böyle bir sevgi daha görmedim ben.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık