Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto'da Adamın Dibidir Dediğiniz Karakter

Naruto'da Adamın Dibidir Dediğiniz Karakter

• Kullanılan toplam oy
    113
Yanlış etiketlemişim Riful'a yazacaktım cevabı ama olsun sende benzer düşünüyormuşsun onla. Neden boşa övüldüğünü açıklayabilir misin peki?
Sen bana neden Akainu örneğini yazdığını açıklar mısın? Ben ona kahraman mı yazdım? Nasıl bir konjektür bu?

Serideki tek misyonu deus ex machina olan bir karakter İtaçi, plot device yani hikaye için araç. @Riful 'un da yazdığı gibi Kishi tarafıından içine edilmiş birisi. Ona yapılan övgüler kuru sıkı misali, soykırımcıyı öven Hashirama'nın, Madara'yı da desteklemesi gerekiyor. Daha naif planı var en azından.

Naruto serisinde Sasuke dışında bir Uchiha veledi daha görmedik biz. Konoha'daki onca çocuğun mutlu bir hayat yaşaması için kendi klanını katletmesi kolay verilebilecek bir karar değil. Eğer klanını katletmese 4. Büyük Ninja Savaşı yaşanacak ve Amegakure'deki gibi yetimler kalacak onbinler belki yüzbinler ölecekti. Bu ateş sadece Konoha'yı değil bütün shinobi dünyasını saracaktı. Yaptığını zalimlik olarak görüyorsun ama darbeye saatler kalmış yapılabilecek her şey yapılmış son çare içeriden yapılacak bir müdahaleydi. Çoğunluğun iyiliği için kendi ailesinden, akrabalarından, klanından geçmeyi göze almış. Çektiği ızdırabı tahmin bile edemezsin. Yine onbinlerin anne baba acısı yaşamamaları adına Edo olarak geldiği halde bile Birleşik Shinobi Ordusuna çok büyük destek sağladı. Kabuto'yu ve Edo Tensei'yi durdurarak.
Bunlar yediği retcondan sonra karakterin yaptıklarını meşrulaştırma çabaları. Adamın elinde belki de yüzlerce kişinin kanı var, ayrıca ufak bir çocuğun psikolojisini alt üst etmesi var. Çocuğa hayatı boyunca intikam ve nefret duygusunu aşıla ondan sonra beklediğim kişi olmadın, suçlu oldun de. Kahraman falan mı olmasını bekliyordu yaptığı onca şeyden sonra.

Şu şekilde değerlendirmek lazım aslında. Hangi karakter dayım olsa çok severdim. Büyük ihtimalle hashirama olurdu bu yufka yürekli koca çınar. Değerini bilemediler.

Itachi gibi soykırımcı ve erkek kardeşine saplantılı derecede tatkı birine de adam demezsiniz ya. Gerçi millet çok alıştı nerede soykırım yapan bi sapık var öve öve bitirilemiyor.
Reis uchihalar zaten amaçlarının ne olduklarını bilmiyorlar ki.Bir tane,hamam böceği kılıklı zetsu mudur nedir ? Bunları galeyana getiriyor,öyle yalan bir amaç uğruna yaşıyorlar.

Üye silindi 1004

Reis uchihalar zaten amaçlarının ne olduklarını bilmiyorlar ki.Bir tane,hamam böceği kılıklı zetsu mudur nedir ? Bunları galeyana getiriyor,öyle yalan bir amaç uğruna yaşıyorlar.
Itachi cidden bambaşka bi seviye rahatsız edici ama...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık