Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Hinata da iyiydi. Sadece "esas oğlana aşık çekingen kız" profilini o kadar boş şekilde işledi ki arasa kaynadı.
Naruto'yu kurtarmak için kendini Pain'in önüne attığı halini en baştan işleyebileydi çok şey görürdük.
Bir de fillerdı galiba Byakugan'la dövüşme tekniği geliştirmişti güya, sudan örnek aldığı bir sövüş kareografisi vardı.
O çok fena harcandı ya. :artiz:
Valla izlemek bile beni daraltiyordu. O kadar boş yapıyordu ki. Sakura ve Ino'da karakter yoktu, Hinata karakterli ama bunaltıcı .

Valla Hyuuga böyle öyle dendi, Neji bile harcandı. Hinataya takilmiyorum :D
:/
Sasuke vs 4. Raikage'yi değerlendirmek de pek doğru değil, çünkü Sasuke yeni MS açmasına rağmen Raikage'den kol almıştı ve Gaara araya girmeseydi bacağını da alacaktı.

Raikage Hebi Sasuke ile dövüşse işler daha farklı olabilirdi. Çünkü daha kendini ve yeteneklerini tanıyan bir SAsuke vardı. Bunu da hesaba katmak gerek.
Obito olmasa Tsuchikage tek atıyordu saskeye :artiz:

Valla izlemek bile beni daraltiyordu. O kadar boş yapıyordu ki. Sakura ve Ino'da karakter yoktu, Hinata karakterli ama bunaltıcı .

Obito olmasa Tsuchikage tek atıyordu saskeye :artiz:
Onu kıyaslamak da doğru değil, çünkü Jinton hax bir teknik, o durumda Tobi-Pain gibi tekniği devre dışı bırakacak bir jutsusu olmayan biri kim olursa olsun tek yerdi. Jinton o tarz bir teknik.

Ha bence MS Sasuke 1v1'de de alamazdı Onoki'yi.

:artiz:
Ya onlar gene bir şekilde kabul edilir. Asıl şu pembe saçlı gözlüklü kız kanser sebebiydi. Bir de Uzumaki'ydi galiba.
Hani Sasuke'nin ekibindeki kız. Su adam, Canavar oğlan bir de bu bahsettiğim kız.
Hiçbirinin adını hatırlamıyorum. :artiz:

Tabi hiçbiri bir Kushina etmez tabi. :bilmem:

Ya onlar gene bir şekilde kabul edilir. Asıl şu pembe saçlı gözlüklü kız kanser sebebiydi. Bir de Uzumaki'ydi galiba.
Hani Sasuke'nin ekibindeki kız. Su adam, Canavar oğlan bir de bu bahsettiğim kız.
Hiçbirinin adını hatırlamıyorum. :artiz:

Tabi hiçbiri bir Kushina etmez tabi. :bilmem:
Suigetsu ve Jugo. Ayrıca Karin. :d ergen team. En kötü shonen takımı :D

Ben Konan'a ve Tsunade'ye saygı duyuyordum savaşçı kız olanlardan. Kaguya da iyi idi, kötü zamanda tanıtıldı.
Onu kıyaslamak da doğru değil, çünkü Jinton hax bir teknik, o durumda Tobi-Pain gibi tekniği devre dışı bırakacak bir jutsusu olmayan biri kim olursa olsun tek yerdi. Jinton o tarz bir teknik.

Ha bence MS Sasuke 1v1'de de alamazdı Onoki'yi.
Boruto'da kullanıldı o teknikler baya. Heba edildiler :d

Bence 4 kage de(Gaara şüpheli) Sasukeyi yenerdi de orada, Danzo nasıl patates oluyor ki? :/ zayıf da sayılmaz aslında

Itachi'nin klan katli meselesinin arka planının editörler tarafından kurgulandığını duyunca bir şaşırdım. Başta İtaçi villain olarak planlanmış yani bildiğin. Açıklamayı bizzat okumadım ama böyleymiş.

@Riful Sen duymuş muydun böyle bir şey?
Zaten bir gariplik var gibiydi o olayda, en basitinden Itachi'nin Kisame'ye Kurenai ve Asuma'yı öldürme emri vermesi. Orada Gai yetişmeseydi nolacaktı, basbaya villain olarak gördük bizi başta Itachi'yi. Biraz tutarsız gelirdi bana o yüzden klan katli meselesinin arka planı.

Ninja temasının düzgün işlenememesi olsun, en güçlü ninja olarak geçen Naruto'nun hâlâ sadece 3 tane jutsuyu dönüp dönüp kullanması olsun, Kurapika'nın başarısız çakması ve dönme dolap Sasuke olsun, villainların saçma şekilde kaybetmeleri olsun çok fazla sevmediğim şey var Naruto'da. Temayı ve karakterleri düzgün işleyebildiğini hiç sanmıyorum.
Buna katılmamak elde değil. :sapkali:Tema'yı düzgün işlenmesini bırak bir de yanlış işlenmiş.
Özellikle Sakura-Sasuke ve Sasuke-Naruto ilişkisi o kadar yapmacık, gerçek dışı ki... Böyle aşk ve arkadaşlık olmaz çok zorlamaydı bu 3lünün her şeyi :artiz:

Zaten bir gariplik var gibiydi o olayda, en basitinden Itachi'nin Kisame'ye Kurenai ve Asuma'yı öldürme emri vermesi. Orada Gai yetişmeseydi nolacaktı, basbaya villain olarak gördük bizi başta Itachi'yi. Biraz tutarsız gelirdi bana o yüzden klan katli meselesinin arka planı.
Gai reis gelince iyi kaçtı hergeleler :mincika:

Suigetsu ve Jugo. Ayrıca Karin. :d ergen team. En kötü shonen takımı :D

Ben Konan'a ve Tsunade'ye saygı duyuyordum savaşçı kız olanlardan. Kaguya da iyi idi, kötü zamanda tanıtıldı.

Boruto'da kullanıldı o teknikler baya. Heba edildiler :d

Bence 4 kage de(Gaara şüpheli) Sasukeyi yenerdi de orada, Danzo nasıl patates oluyor ki? :/ zayıf da sayılmaz aslında
Gaara o 4 kage arasında Jiraiya-Pain potasına göz kırpan tek kage belki de.

Adam kabağındaki kumla 4. Raikage'nin en güçlü atağını hiçbir şey olmamışcasına tanklıyor, daha toy bir Kage iken koca çölü kaldırıp havalandırıyor, Bijuu Dama ayarında atak tanklıyor.

Sasuke'nin Deidara'yı yenip Gaara'nın yenilmesinin tek açıklaması kum-kil zayıflığı zaten.

Gaara o 4 kage arasında Jiraiya-Pain potasına göz kırpan tek kage belki de.

Adam kabağındaki kumla 4. Raikage'nin en güçlü atağını hiçbir şey olmamışcasına tanklıyor, daha toy bir Kage iken koca çölü kaldırıp havalandırıyor, Bijuu Dama ayarında atak tanklıyor.

Sasuke'nin Deidara'yı yenip Gaara'nın yenilmesinin tek açıklaması kum-kil zayıflığı zaten.
Sasuke vs Gaara olayında oyum her zaman Saskeye gidiyor nedense. :/

Gaara orada Mei'den garanti güçlü de çizilen öyle olmuyor Sasge karşısında.

Bak Naruto'nun Shukakuyu yendiği aklıma geldi. Harbi çok kötü işlenmiş seri. O adam hala genindi bir de

Sasuke vs Gaara olayında oyum her zaman Saskeye gidiyor nedense. :/

Gaara orada Mei'den garanti güçlü de çizilen öyle olmuyor Sasge karşısında.

Bak Naruto'nun Shukakuyu yendiği aklıma geldi. Harbi çok kötü işlenmiş seri. O adam hala genindi bir de
Shukaku'yu yenmedi aslında, Gaara'yı uyandırınca teknik bozuldu. Zaten orada Naruto'da kyuubi çakrası almıştı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık