Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Suigetsu ve Jugo. Ayrıca Karin. :d ergen team. En kötü shonen takımı :D

Ben Konan'a ve Tsunade'ye saygı duyuyordum savaşçı kız olanlardan. Kaguya da iyi idi, kötü zamanda tanıtıldı.

Boruto'da kullanıldı o teknikler baya. Heba edildiler :d

Bence 4 kage de(Gaara şüpheli) Sasukeyi yenerdi de orada, Danzo nasıl patates oluyor ki? :/ zayıf da sayılmaz aslında
Tobi yardım ediyordu orada Sasuke'ye. Yoksa Danzo'nun elinde ölüyordu az daha diye hatırlıyorum.

Gai reis gelince iyi kaçtı hergeleler :mincika:
Aynen iyi yargı dağıttı reis orada :D
Itachi bile onu küçümseme dedi Kisame'ye.

Suigetsu ve Jugo. Ayrıca Karin. :d ergen team. En kötü shonen takımı :D

Ben Konan'a ve Tsunade'ye saygı duyuyordum savaşçı kız olanlardan. Kaguya da iyi idi, kötü zamanda tanıtıldı.
Ahhh... Konan'ı nasıl unuttum... :of:

Ve evet Karin. Bence hikayede açık ara en boş karakter oydu.
Suigetsu'da en azından bir şeyler görüyorduk. Psikopattı, suya dönüşüyordu falan ama Karin... :artiz:

Zaten bir gariplik var gibiydi o olayda, en basitinden Itachi'nin Kisame'ye Kurenai ve Asuma'yı öldürme emri vermesi. Orada Gai yetişmeseydi nolacaktı, basbaya villain olarak gördük bizi başta Itachi'yi. Biraz tutarsız gelirdi bana o yüzden klan katli meselesinin arka planı.
Yok ya. Köyü için kendi klanını, ailesini katletmekten çekinmeyen adamın yapamayacağı şey değildi o da, o motivasyon kimden çıktıysa artık... :artiz:

Tobi yardım ediyordu orada Sasuke'ye. Yoksa Danzo'nun elinde ölüyordu az daha diye hatırlıyorum.

Aynen iyi yargı dağıttı reis orada :D
Itachi bile onu küçümseme dedi Kisame'ye.
O son an değil miydi? Deidara gibo kendini patlattı bi nevi. Dövüş bitmişti çoktan o durumda
Ahahahua. Aç burada da konuşalım. Tobiramacı fanboilara bir ayar vereyim. :D :oleyo2:
Çocuk Hiruzen > Prime Tobirama savun da kim kime ayar veriyor :oleyo:

Gerekli izinleri alıp aciyim hemen XD

O boş konuşuyor. Gösterilen Tobirama yani. :oleyo:
Yoo. Gayet mantıklı ve seriye uygun bir söylem.

Tobirama'yı Prime Hiruzen'in önüne koyan tek şey Hiraishin, onda da zaten adam yaşlı halinde bile çok geri olmadığını savaşta gösterdi.

Obito bijuu dama attığında millet "Kaçın lan öleceniz oldu," Hiraishincilerle aynı hızda kaçtı adam olay yerinden. :D

Ahhh... Konan'ı nasıl unuttum... :of:

Ve evet Karin. Bence hikayede açık ara en boş karakter oydu.
Suigetsu'da en azından bir şeyler görüyorduk. Psikopattı, suya dönüşüyordu falan ama Karin... :artiz:

Yok ya. Köyü için kendi klanını, ailesini katletmekten çekinmeyen adamın yapamayacağı şey değildi o da, o motivasyon kimden çıktıysa artık... :artiz:
Denildiği gibi editörlerin kararıysa baya büyük bir değişiklik bu aslında. Serinin gidişatını değiştirdi direkt çünkü, Sasuke Konoha'yı yıkmaya oradan devrim yapma planına kadar evrildi. Itachi villain olarak kalsaydı Sasuke'nin hikayede ne gibi bir rolü olurdu acaba, belki de köye dönerdi.

Yoo. Gayet mantıklı ve seriye uygun bir söylem.

Tobirama'yı Prime Hiruzen'in önüne koyan tek şey Hiraishin, onda da zaten adam yaşlı halinde bile çok geri olmadığını savaşta gösterdi.

Obito bijuu dama attığında millet "Kaçın lan öleceniz oldu," Hiraishincilerle aynı hızda kaçtı adam olay yerinden. :D
Konu aciyor olsam seçenekler:

• Tobirama tek atar
  • Iki atar
  • Orta zorluk Tobi
  • Yüksek zorluk Tobi
  • Tobirama iyi gününde değildi, 2 kol 1 bacak alarak yenildi

Olurdu XD

Sen ne diyirsin ula XD

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık