Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

O orada öylece kalacak, Hidan'ın kaderinden daha beteri varmış. :)

Ben asıl Orochi'yi merak ederim. Çöp niyetine, hokageleri diriltmek dışında hiç bir işe yaramadı.
Başka ne yapacaktı ? Savaşın ilgisini çekmediğini söyledi :/
Evrende Madara ve yandaşlarını durdurabilme ihtimali olan Kageleri çağırdı.
O Kageler sayesinde bir çok kişinin hayatları kurtuldu.
Eğer kageler olmasa daha ilk Ten tailin biju bombasında yeryüzünde 4-5 tane Shinobi kalırdı.

Roronoa Zoro

Eğer kageler olmasa daha ilk Ten tailin biju bombasında yeryüzünde 4-5 tane Shinobi kalırdı.
Bir tane Uchihanın kulu köpeği oluyor; Rikodu'nun, anasının çıktığı savaşa ilgisi olmuyor. KEK.
İşte ben buna looser derim.

Yok artık dostum. Üç beş tane ülke var küçücük bir dünya 5-6 tane ninja köyü vs evreni çok tırt Naruto'nun
Aslında çok daha geniş kurgulanabilecek bir evren iken maalesef heba edilen bir seri Naruto bence. Evreni One Piece kadar olmasa da geniş yapabilirdi mangaka. Örneğin Naruto yanında 3-5 kişi ile bir hedef doğrultusunda geziye çıksalardı. Her ülkeyi öyle-böyle ucundan ufak turnuvalarla dövüşlerle görseydik daha güzel olurdu.

One Piece kadar uzun olma ihtimali varken Biju ve akatsuki kısır döngüsünden kurtulamadı Naruto.

Bir tane Uchihanın kulu köpeği oluyor; Rikodu'nun, anasının çıktığı savaşa ilgisi olmuyor. KEK.
İşte ben buna looser derim.
Siz Lord Orochimaru Samanın felsefesini anlamamışsınız :(

" Muhtemelen hayatın bir anlamı yok , ancak yaşamaya devam ederseniz ilginç şeyler bulabilirsiniz. "

Sarutobi
" Neden Konohaya saldırıyorsun ?... Savaşmak için duygusal bir motivasyona ihtiyacın olmadığını biliyordum. "

Lord Orochimaru Sama :cool:

" Aynı şeyleri izlemek çok sıkıcı ... "

:cool:

Koca savaşta kaybedenleri oynayacağını bildiği için, ilgi duymuyorum demiş olabilir mi? :/

Ben orochi'yi severim ama daha fazlasını beklerdim. Sasuke, getir konuşacam dedi. Hokageleri getirdi, konuştu. Sonra yaptığı bir şey yok. Ne yazık ki durum bu, halbuki bizler bu adamdan neler neler bekliyorduk. :/

Koca savaşta kaybedenleri oynayacağını bildiği için, ilgi duymuyorum demiş olabilir mi? :/

Ben orochi'yi severim ama daha fazlasını beklerdim. Sasuke, getir konuşacam dedi. Hokageleri getirdi, konuştu. Sonra yaptığı bir şey yok.
Niye savaşsın ? Amacı ne ? Savaşmak için amacı olmayıp savaşa en fazla faydası dokunan tek Lordu eleştiriyorsun :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık