Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

393 izleyince fark ettim , mangada nasıl dikkatimi çekmedi anlamıyorum :/ Bu sarutobi 5 element kullanabiliyor olm bu ne ? :/
Sonra wikiyi açtım güncellenmiş 5 element var. Eskiden yoktu bu noluyor lan /:
Tamam konohada ki tüm jutsuları felan kullanıyor , profesör felanda 5 element kullanabiliyor diye bir şey yoktu .

393 izleyince fark ettim , mangada nasıl dikkatimi çekmedi anlamıyorum :/ Bu sarutobi 5 element kullanabiliyor olm bu ne ? :/
Tamam konohada ki tüm jutsuları felan kullanıyor , profesör felanda 5 element kullanabiliyor diye bir şey yoktu .
Nerde çokluk, orda yokluk demişler. Naruto sama gibi tek jutsuda ustalaşsa sevdiği kızı bile alırdı Sarutobi ama azar azar olsun hepsinden olsun deyince en noob karakterlerden biri olmuş çıkmış işte. :(

Roronoa Zoro

Naruto'nun live action müzikali tüm sevenlerine hayırlı olsun, castten bazıları:
Kakashi ile Zabuza imba olmuş, aşırı beğendim.

JamesLogan

Hocam daha Orochi'yle attığı vs'de kullandı nerdeyse bütün elementleri :mincika:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık