Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Roronoa Zoro

Siz Lord Orochimaru Samanın felsefesini anlamamışsınız :(

" Muhtemelen hayatın bir anlamı yok , ancak yaşamaya devam ederseniz ilginç şeyler bulabilirsiniz. "

Sarutobi
" Neden Konohaya saldırıyorsun ?... Savaşmak için duygusal bir motivasyona ihtiyacın olmadığını biliyordum. "

Lord Orochimaru Sama :cool:

" Aynı şeyleri izlemek çok sıkıcı ... "

:cool:
Demek Tanrılaşmış Madara, 6 Yolun bilgesi felan "aynı şeyler".
Savaşta benim ağzıma sıçarlar, eziklenirim demiyor da ilgimi çekmiyor diyor.Hahahah.

Niye savaşsın ? Amacı ne ? Savaşmak için amacı olmayıp savaşa en fazla faydası dokunan tek Lordu eleştiriyorsun :/
Madem bir şeyler için planlar yapıyor, herşeyin en müsait olduğu anda planlarını uygulayabilecekken, 'ben bırakıyorum ya' düşüncesi savaşı iplememesi garip değil mi? :/

Ölümsüz kum torbası :(

The last filmini dayanamayıp sinema çekimi izledim. Bildiğin Hinata-Naruto aşk filmi olmuş :) 2-3 tane de rasengan koymuşlar işte.

Madem bir şeyler için planlar yapıyor, herşeyin en müsait olduğu anda planlarını uygulayabilecekken, 'ben bırakıyorum ya' düşüncesi savaşı iplememesi garip değil mi? :/
Yahu Orochimaru savaşmıyor :/ Kageleri çağırıp geçmişi öğreniyor.
Bölümün adı bile " herşeyi bilen kişi " geçmişi öğrenip Nefret zincirinin nasıl şekilleneceğini izlemek istiyor.

" Aynı şeyleri izlemek sıkıcı " repliği tanıdık geldi mi ? Adamın felsefesini anlamamışsınız.
Ciddi söylüyorum.

Naruto bir Dram serisi. Nefret zincirinin tetiklediği insanların hayatlarının değişimini aktarıyor.
Fazla yüzeysel bakıyorsunuz :(

Bu kadar ezmeyin Orochi reyizi. :( Adamın müziği bile çok özel.

[video=youtube;f0NFbGXFXJc]https://www.youtube.com/watch?v=f0NFbGXFXJc&index=5&list=LL5P-Of0rAaDrNG36pinVluw[/video]

Roronoa Zoro

Bu kadar ezmeyin Orochi reyizi. :( Adamın müziği bile çok özel.

[video=youtube;f0NFbGXFXJc]https://www.youtube.com/watch?v=f0NFbGXFXJc&index=5&list=LL5P-Of0rAaDrNG36pinVluw[/video]
Efsane resmen. İlk duyduğumda yaşadığım hissi unutmamışım la. Tüylerim diken diken olmuştu. Bi' de ergendik o zaman, gaza geliyorduk falan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık