Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Olm Nagato öldüğünde gözleri vardı. Ne şekilde öldüysen o şekilde geliyorsun :/ Öldükten sonra istersen kolunu bacağını kes .
Madara modifiye edilmiş bir adam. O farklı. Shisuinin ölüm şekli gözleri olmadan. O yüzden gözle nasıl geliyor ?
Kabuto diyor ki, Jiraiya ile Shisui'nin cesedini bulamadım, o yüzden bu ikisini geri getiremedim ama bir ihtimal Danzo'nun sağ gözünde dna ya rastlarsam Shisui'yi geri getirebilirim diyor.
Eee bu adam geri gelince de gözleri ile gelecek işte. Öldüğün gibi gelme diye bir şey yok. Zaten Edo Tensei'nin olayı bu. Birinin dna sını buluyorsun, ruhu mühürlü değilse ve gözü açık gitmişse birisini kurban ederek onu eksiksiz ve ölümsüz bir bedenle geri getiriyorsun.

Kabuto diyor ki, Jiraiya ile Shisui'nin cesedini bulamadım, o yüzden bu ikisini geri getiremedim ama bir ihtimal Danzo'nun sağ gözünde dna ya rastlarsam Shisui'yi geri getirebilirim diyor.
Eee bu adam geri gelince de gözleri ile gelecek işte. Öldüğün gibi gelme diye bir şey yok. Zaten Edo Tensei'nin olayı bu. Birinin dna sını buluyorsun, ruhu mühürlü değilse ve gözü açık gitmişse birisini kurban ederek onu eksiksiz ve ölümsüz bir bedenle geri getiriyorsun.
Olm dna bulmakla gözlü gelmek ne demek . Saçmalama lütfen.
Madara hariç , Nasıl ve kaç yaşında öldüysen o şekilde EDO TENSEİ ile geliyorsun.
Kıçından element uydurma :/

Olm az mantıklı ol , Sarutobi niye öldüğü yaşta veya Chiyo öldüğü yaşta geliyorda genç gelmiyor ?
Git şunun Wikisini oku adamı hasta etme sabah sabah yorma beni :(

Benim aklıma bir soru geldi şimdi. Bu killer bee içinden hachibi çıktığında ölmemiş miydi madara daha yeni rinnegan kazandığında. Biz bu adamı nasıl görüyoruz abi seri sonunda?

Madara hariç , Nasıl ve kaç yaşında öldüysen o şekilde EDO TENSEİ ile geliyorsun.

Olm az mantıklı ol , Sarutobi niye öldüğü yaşta veya Chiyo öldüğü yaşta geliyorda genç gelmiyor ?
Yahu arkadaş, öldüğü zamanki görünümünde gelebilir, bunda bir sıkıntı yok ki, ama eksiksiz geliyor, niye anlamıyorsun. :( Kabuto malzeme olsa geri getirirdim diyor, niye diyor ? Gözsüz Shisui ne işine yarayacak ? Wiki okumaktan, okuduğun mangayı anlamıyorsun. Bırak bence Wikiyi. :(

Tensei Doğru söylüyor nasıl öldüysen öyle geliyorsun siz nasıl okudunuz yaw :D

Yahu arkadaş, öldüğü zamanki görünümünde gelebilir, bunda bir sıkıntı yok ki, ama eksiksiz geliyor, niye anlamıyorsun. :( Kabuto malzeme olsa geri getirirdim diyor, niye diyor ? Gözsüz Shisui ne işine yarayacak ? Wiki okumaktan, okuduğun mangayı anlamıyorsun. Bırak bence Wikiyi. :(
Peki , zeki çocuk .

Samehadanın eski sahibi ölmeden katanası alınmıştı. Ve bütün kılıç ustalarının katanası var iken.
Onun ki yoktu. MAdem kusursuz geliyorlar nerede bu adamın Katanası ? ????
Where is Mantık ????

Ölüm şeklinde ki vücudun nasıl ise o kusursuzlukta geliyorsun. Modifiyeler hariç.
Haklı çıkmak için bildiğin element uydurdun len :(

Peki , zeki çocuk .

Samehadanın eski sahibi ölmeden katanası alınmıştı. Ve bütün kılıç ustalarının katanası var iken.
Onun ki yoktu. MAdem kusursuz geliyorlar nerede bu adamın Katanası ? ????
Where is Mantık ????

Ölüm şeklinde ki vücudun nasıl ise o kusursuzlukta geliyorsun. Modifiyeler hariç.
Yahu Katana ne alaka ? Ölünce adamın yanına kılıcını koyarsan dirildiğinde alır kullanır. Samehadayı başkası almış işte, ölenin yanında değil, Edo Tensei ölüyü diriltiyor, kayıbı getirmiyor ki. :( Sen bana eksik diriltilmiş karakter örneği ver, böyle şeylerle gelme. :(

Yahu Katana ne alaka ? Ölünce adamın yanına kılıcını koyarsan dirildiğinde alır kullanır. Samehadayı başkası almış işte, ölenin yanında değil, Edo Tensei ölüyü diriltiyor, kayıbı getirmiyor ki. :( Sen bana eksik diriltilmiş karakter örneği ver, böyle şeylerle gelme. :(
Offff biri şunu aydınlatsın.

Olm kendin mantık hatası yapıyorsun farkında değilsin. Az önce kendin söyledin İtachi Kotoamatsukiyi kargaya Narutoya yerleştirmiş diye.
Madem kusursuz geliyor niye Kotoamatsuki itachi değilde , Kargada oluyor ? Gözü vermiş narutoya .
Yani öldüğünde Shisuinin göz gücü İtachi de değildi. O nedenle göz gücüne sahip olamıyor.
Anladın mı ?
Adam kendisi diyor içine yerleştirdim gücü diye az mantıklı ol.

Olm kendin mantık hatası yapıyorsun farkında değilsin. Az önce kendin söyledin İtachi Kotoamatsukiyi kargaya Narutoya yerleştirmiş diye.
Madem kusursuz geliyor niye Kotoamatsuki itachi değilde , Kargada oluyor ? Gözü vermiş narutoya .
Yani öldüğünde Shisuinin göz gücü İtachi de değildi. O nedenle göz gücüne sahip olamıyor.
Anladın mı ?
Adam kendisi diyor içine yerleştirdim gücü diye az mantıklı ol.
Kotoamatsukami Itachi'nin yeteneği değil ki, neden Itachi diriltildiğinde Kotoamatsukami ile birlikte gelsin ? Herkes kendi yeteneği ile birlikte dirilir, senin olmayan yetenekle nasıl dirileceksin ? Shisui öldüğünde gözleri olmayabilir ama bunun bir önemi yok, onu anlatmaya çalışıyorum. Yani senin topuğundan dna alsa Kabuto, olduğu gibi seni getirebiliyor. Ölürken eksiktin eksik geleceksin idare et de demiyor. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık