Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Eiichiro Oda | ONE PIECE
Arkadaşım ve rakibim, 15 yıllık bu derinden etkileyen seri için teşekkürler! Kishimoto-san, otsukaresama!

Tite Kubo | BLEACH
Kishimoto-san, otsukaresama deshita! İnanıyorum ki manga bitirmek çok yorucuydu, şimdilik, lütfen iyi dinlen!

Ippei Goto | Hi-Fi CLUSTER
Kishimoto-sensei, bütün bu yıllar için, otsukaresama deshita. Bu hatrı sayılır esere şahitlik etmekten gurur duyuyorum.
Ryo Nakama | The Story of Isobe Isobee
Naruto’dan sonra gelen genç bir mangaka olarak, gençlik ve gelecek ateşiyle yanıyorum. Ben de elimden gelenin en iyisini yapacağım!
Osamu Akimoto | Kochikame
Kishimoto-san, bu 15 yıllık yayım süreci için, otsukaresama deshita. Yeni işiniz ile geri dönüşünüzü bekliyor olacağım!
Yuto Kubota | Sporting Salt
Kishimoto-san, otsukaresama desu. Çocukluğumdan beri okuyorum. Rock Lee’yi seviyorum!
Yusaku Shibata | Yoakemono
Kishimoto-sensei, otsukaresama deshita. Yeni bir işle geri dön! Teşekkürler!

...

Eiichiro Oda | ONE PIECE
Arkadaşım ve rakibim, 15 yıllık bu derinden etkileyen seri için teşekkürler! Kishimoto-san, otsukaresama!

Tite Kubo | BLEACH
Kishimoto-san, otsukaresama deshita! İnanıyorum ki manga bitirmek çok yorucuydu, şimdilik, lütfen iyi dinlen!

Ippei Goto | Hi-Fi CLUSTER
Kishimoto-sensei, bütün bu yıllar için, otsukaresama deshita. Bu hatrı sayılır esere şahitlik etmekten gurur duyuyorum.
Ryo Nakama | The Story of Isobe Isobee
Naruto’dan sonra gelen genç bir mangaka olarak, gençlik ve gelecek ateşiyle yanıyorum. Ben de elimden gelenin en iyisini yapacağım!
Osamu Akimoto | Kochikame
Kishimoto-san, bu 15 yıllık yayım süreci için, otsukaresama deshita. Yeni işiniz ile geri dönüşünüzü bekliyor olacağım!
Yuto Kubota | Sporting Salt
Kishimoto-san, otsukaresama desu. Çocukluğumdan beri okuyorum. Rock Lee’yi seviyorum!
Yusaku Shibata | Yoakemono
Kishimoto-sensei, otsukaresama deshita. Yeni bir işle geri dön! Teşekkürler!

...
Kochikame'nin mangakası da ağır trollmüş ha, 40 yıldır çiziyor Kochikame'yi, Kishimoto'yu 15 yıl için selamlıyor. :(

Gai o haliyle Madara ve Hashirama'nın normal hallerini bile döverdi lan hadi Hashirama çok hızlı iyileşiyormuş sonradan ayağa kalkıp ayarı verebilir de Madara kesin pert olurdu bunun bedelide bayağı büyük olmuş işte

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık