Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Roronoa Zoro

Naruto'nun ilk 130 bölümünü animeden izleyebilme imkanı varken mangadan okumak seriye hakarettir :/ Ha shippuuden'den sonrasını boşver, mangadan oku.

Unknown

Naruto'nun bitmesine binaen Oda şöyle bir şey yazmış galiba; "Both my friend and rival, thank you for 15 years of heartfelt serialization!! Kishimoto-san, Otsukaresama!!"

Resimde görünen "otsukaresama deshita"nın anlamını açıklayan siteler var ama ingilizcem yetmediği için çeviremedim.

Eline sağlık demekti sanırım. :/

o değilde fanların naruto şakaları yüzünden başlamıştım anlamıyorum ama millet yorumlarda ölüyor diye
hala 1 numara o şakalar ya :D narutoyla hinatanın çocuk yapma konusundaki muhabbetlerini çizmiş biri süper

Şu sayfa Naruto'nun bitmesi gerektiğini bir kez daha bize anlatıyor, vurguluyor.

Bu arada üstteki sayfada "ben gidiyorum, artık sadece One Piece kaldı" demeye getirmiş gibi. Bu da One Piece'e güzel bir jest oldu ve karşılıksız kalmaz. Yeni seri çıkardığında, Oda karşılık olarak tanıtımında yardım eder heralde.

Sonu iyi veya kötü olsun 7 yıldır okuduğum manga hayatımda yer kaplamış resmen. Duygulandım bitince. Bu arada devam serisi gelecek diyor ama bir şeyi tam anlamadım. Kısa hikayeler şeklinde bir seri mi olacak yoksa bu kısa hikayeler yeni seriden ayrı bir şey mi olacak?

Çooook moralim bozuldu ya.20 bölümdür falan okumuyordum.Ama ben kitabı bitirince bile morali bozulan bir adamım koskoca seriyi bu kadar ucu açık şekilde bitirmek hiç adil olmamış.Ben bu gayet asıl seri şeklinde devam edeceğini düşünüyorum ileride

son mangayı okumaya doyamıyorum. çok büyük fanı olmasam da Naruto'nun bitmiş olması beni üzüyor. içimde bir boşluk var resmen :/

Narutonun final yaptığı gün adam banlamakta ayrı bir vicdansızlık :/
Neyse , Finalde Jiraiyayı ve Kurbağalardan birini görmeyi isterdim. Özellikle Kehanette bulunan ve
Narutoya hocalık yapan , o da olmadı gamakichiyi felan görseydik iyi olurdu.
Bunların yanında , bir Nagato, İtachi ... fena olmazdı.
Ayrıca Karin bir uzumakiydi Narutonun akrabası sayılır. Onuda görmek gerekirdi .

Ve ek olarak Reiper yıldırımlı konu açmıştı orada Daruiyi öven tek kişiydim :/ Siyah yıldırım ve kendine has bir yıldırım tekniği vardı.
Beni dışlamaştı bir çoğu noldu len adam Raikage olmuş :T ( Buradan Reipere ve yandaşlarına selam.. :) )
Adam ol Savcı bey.

Orochimaru bugda kaldı resmen. Ölümsüz olarak dolaşmasına izin verdi . Filmde ölecekmiş spoileri dolaşıyor ama seride adam
ölümsüzlüğünü ilan edip hayatını yaşıyor . Orochimaru elinde kaldı adamın. Ne yapacağını şaşırdı.
Neyse tek teselli anime :/

Ayrıca şimdi yeni farkına varıyorum hikaye örgüsünü katletmiş olabilir ama Karakterleri oldukça başarılıydı
Bir kaç sahne ;

Akatsuki

İtachi Vs Deidara

Aile Resmi

Uchiha Sasuke !!

Chidori

Konan

Jiraiya

Shikamaru and Hidan

...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık