Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto Soru-Cevap Köşesi

Ya bu zabuza'nın yancısı haku vardı ya, işte bu eleman kız mı erkek mi? Ben kız diye biliyordum ama artık çevirenin mi azizliğine uğradık bilmiyorum naruto "haku abi" gibi bir laf etti sinir oldum.
Erkek o erkek hala anlamadınız mı kakashi erkek diyor narutoya erkeğim diyor ( Pardon smoker )

oha zabuza ile haku aşk yaşıyordu be ne erkegi. tamamen çeviri hatası orada naruto one chan diyor çevirmenler oni chan diye anlamış

Yagyuu dediğin Gintama'daki Kyube ise hatun o. Çok benzettim de tam ismini bilmiyorum.
Haku ile Yashamaru'yu biliyorum orada diğerlerini bilmiyorum. Anime'deki 265 - 266'daki Haku & Zabuza Vs Kakashi vs'sini tekrar izleyin lütfen artık şu kishimotonun kadın görünümlü erkek çizdiğini anlayın ve Bishonen ne öğrenin

Venomemre

Seriyi izlemekle ne alakası var o koyduğun resimdekilerin %90'ı ya dönme ya da çift cinsiyettir. Şunların tipe bir bak. Haku'nun Naruto ile ormanda karşılaştığı sahneyi izleyip bu erkektir diyen biri varmı merak ediyorum. Kishimoto şaçmalık olsun diye databook'un birinde erkek demiştir. Her halükarda erkekle uzantan yakından alakası yok Haku'nun acayip şaçmalık olmuş yani koyduğun diğer karakterlerde de aynı durum geçerli erkek-kadın ayırt etmiyolar artık sanırım ortaya karışık yapıyolar gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık