Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto Soru-Cevap Köşesi

kardeş sorum şu Narutoyu da One piece gibi düzenli ve hızlı bir şekilde çevirseniz olmaz mı? daha önce bu soruyu somuştum. sanırım başkaları çeviriyor demiştin. ama One piece de o kadar iyisiniz ki bunuda sizden bekliyorum.

kardeş sorum şu Narutoyu da One piece gibi düzenli ve hızlı bir şekilde çevirseniz olmaz mı? daha önce bu soruyu somuştum. sanırım başkaları çeviriyor demiştin. ama One piece de o kadar iyisiniz ki bunuda sizden bekliyorum.
Naruto bana çok fazla hitap eden bir seri değil. Çekirdek Çeviri'de yıllardır yaptığından, hiç karışasım yok.

Usta Itachi nagatoyu mühürledi.Bunu bozarsa eğer nagato Itachi gibi kontrolden çıkmış mı olur yoksa kabuto yine kullana bilir mi ?

hacı Itachinin Narutoya verdiği güçün ne olduğu açıklandımı ? açıklanmadı ise sence nasıl bir güç olabilir ?
Açıklandı. Shisui Uchiha'nın en güçlü genjutsusu Komoamatsukami. Karşındakine istediğini yaptırtabilme gücü gibi bir şey. Itachi, Sasuke için kullanmak istemişti ama bu teknik sayesinde Edo Tensei etkisinden çıktı.

yani bu teknink de Izanagi gibi 1 kere kullanmalık mı ? kullandıktan sonra göz gidiyor mu ? ben manga okumuyorum ama spolier yemekten çekinmiyorum o yüzden soruyorum Itachi Edo Tensei etkisinden çıktı yani şimdi hayata germi döndü ve ölümsüzmü ?
Hayır. Göz gitmiyor, ama 10 yılda bir kez kullanabiliyorsun. Şuan Kabuto'nun kontrolünde değil, ama teknik sonlandırıldığında muhtemelen geri gidecek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık