Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto Soru-Cevap Köşesi

3.raikage için 10.000 adamla savaşırken Minatonun geldiğini duyunca tedirgin olduğu söyleniyor hızlıca geçtiğimden mangayı rastlamadım varmı gerçkete böyle bir durum yoksa söylenti mi?

3.raikage için 10.000 adamla savaşırken Minatonun geldiğini duyunca tedirgin olduğu söyleniyor hızlıca geçtiğimden mangayı rastlamadım varmı gerçkete böyle bir durum yoksa söylenti mi?
Minato o dönemde Hokage değildi. A ile hemen hemen aynı zamanda Kage rütbesini alıyor.

Öyle bir olay yok. Ayrıca niye çekinsin adam? Hachibi ile savaşıyor. Ordulara meydan okuyor.
Sadece bir yerde öyle birşeye rastladım hızından dolayı yada 10.000 kişi ile savaştığı için birde üstüne Minato gibi biriyle savaşmak istemeyebilir o dönemde adına gördünüzmü sayınız ne kadar çok olursa olsun kaçın söylentileri vardı o yüzden olabilir diye düşündüm.Raikageyi ve killer bee yi zorlanmadan alt etmişti o yüzden merak ettim

Sadece bir yerde öyle birşeye rastladım hızından dolayı yada 10.000 kişi ile savaştığı için birde üstüne Minato gibi biriyle savaşmak istemeyebilir o dönemde adına gördünüzmü sayınız ne kadar çok olursa olsun kaçın söylentileri vardı o yüzden olabilir diye düşündüm.Raikageyi ve killer bee yi zorlanmadan alt etmişti o yüzden merak ettim
O 3. Raikage öldükten sonra söyleniyor. Karşılaşsalar bile muhtemelen yenişemezlerdi. Zaten o 10.000 kişilik savaş sonucunda ölüyor. Çakrası bittiği için tabi, adamlar yenmemiş yoksa.

toprak

İki tarafta geri çekiliyor Alt etmek denmez tam olarak ona. Birde 10. 000 Kişi ile savaşan 3. Raikageydi o minatoyla savaşmadı. Minato ile savaşan 4. Raikageydi.

peki tobiramanın edo tensei ile uyandırılması hakkında ne düşünüyorsun. Acaba tobi. bir edo tensei olabilir mi. Ve bu yüzden edo tenseinin son halini öğrenmek için kabutoya anlatmış da olabilir. Ahan teoriye bak tobi aslında birinin edo tenseisi.
Eğer Tobi Edo Tensei olsaydı, kolu falan koptuğunda hemen çıkardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık