Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto Soru-Cevap Köşesi

Gerçek Madara Edo olarak diriltildiğinde Nagato'dan bahsetti. Kabuto'yada planımız hakkında neler biliyorsun diye de sordu. Yani Madara bu planı Tobi ile yapmış olabilir mi ? Tobi'de bu yüzden Madara ile ilgili herşeyi biliyor. Ve bu Tobi'de belki gönüllü olarak değil de Madara'nın bilinmiyen bir tekniği ile genjutsu altına alınmış olabilir mi? Mesela shisui'nin genjutsu gibi bir jutsusu olabilir.

Gerçek Madara Edo olarak diriltildiğinde Nagato'dan bahsetti. Kabuto'yada planımız hakkında neler biliyorsun diye de sordu. Yani Madara bu planı Tobi ile yapmış olabilir mi ? Tobi'de bu yüzden Madara ile ilgili herşeyi biliyor. Ve bu Tobi'de belki gönüllü olarak değil de Madara'nın bilinmiyen bir tekniği ile genjutsu altına alınmış olabilir mi? Mesela shisui'nin genjutsu gibi bir jutsusu olabilir.
Bana göre olamaz. Çünkü plan konusu açıldığında, Orochimaru'nun lafı döndü. Genjutsu etkisi bir ihtimal olabilirdi, ama Madara ölü olduğundan ve uyanınca tekniğini kontrol etmemesinden çok zayıf olasılık olarak görüyorum.

Usta ben göz olayını anlamadım.Madara nagatoya vermiş,tobi nagatodan aldı,sasuke itachi den aldı.Hadi yaşıyanlar çıkarıp aldı diyelim nagato painlere nasıl verdi ki ? Kız olan pain summon yaptığı canavarlarda falan rinnengan vardı? Tekniği falan mı var bunun ?

Rhaman'ın sorduğuna benzer bir sorum olacak bu kadar çok Rinnegan nerden geliyor anlamış değilim sanki tavuk yumurtluyorda rinnegan dağıtıyorlar millete :D Kaynağı neresi bu rinneganın?

Şu göz olayı ile ilgili bir şeyi de ben sorucam.
Şimdi Tobi denilen adam Nagato'dan Rinnegan'ı alıyor.Sasuke'de Itachi'nin gözlerini alıyor.Sonra Kabuto Edo Tensei ile bunları diriltince hem Nagato'da Rinnegan hala var hem de Itachi'nin iki gözü hala sharingan?Nasıl oluyor bu göz almak derken direk bildiğin gözü çıkarıp almıyorlar mı?Hadi Nagato'nun tek gözünü aldı diyelim Tobi o yüzden yine Rinnegan'ı var diyelim Nagato'nun ama Itachi mevzusu nasıl oluyor?

rinnegan sharingan ın son aşaması onu biliyorum ama gerisi mechul sharingan hakkında bile sürekli bişeyler çıkartıyolar rinnegan ı kim nasıl takip ede bilsin.

real

Byakugan ilk başlarda çok abartılmıştı. üç büyük göz tekniğinden biri falan diye. Adam gibi ne özellikleri var Byakuganın anlatabilir misiniz?

Usta ben göz olayını anlamadım.Madara nagatoya vermiş,tobi nagatodan aldı,sasuke itachi den aldı.Hadi yaşıyanlar çıkarıp aldı diyelim nagato painlere nasıl verdi ki ? Kız olan pain summon yaptığı canavarlarda falan rinnengan vardı? Tekniği falan mı var bunun ?
Şuan Tobi'nin kullandığı Rinnegan, Madara'ya ait. Çakra çubukları ile Nagato'nun çakrasını kullandıklarından, kendilerinde de o gözler var. 6 bedenin her birinin tek özelliği var.

Rhaman'ın sorduğuna benzer bir sorum olacak bu kadar çok Rinnegan nerden geliyor anlamış değilim sanki tavuk yumurtluyorda rinnegan dağıtıyorlar millete :D Kaynağı neresi bu rinneganın?
İlk Altı Yolun Bilgesi'nde vardı. Şuan piyasada olan Rinnegan, Madara'ya ait. Madara ölmeden gözlerini Tobi'ye veriyor. Tobi, gözleri Nagato'ya veriyor. Nagato ölünce Tobi gözleri geri alıyor. Yani gördüğümüz tüm Rinnegalar, Madara'nın.

Naruto Wiki'yi okuyordum az önce. Gözüme bir şey takıldı. Bu konu hakkında 2 soru sormak istiyorum :)

1-Hiruzen'e Konoha'da gelmiş geçmiş en güçlü Hokage deniyormuş olabilir mi böyle bir şey ?

2-Aynı şekilde, "yaşlı haliyle bile Orochimaru ve 2 tane Hokage'ye karşı benliğini kaybetmeden savaşabiliyordu." denmiş. Orochimaru'nun orada çağırdığı 1. ve 2. Hokageler yaşadıkları zaman ki güçleriyle mi savaştılar ?

Şu göz olayı ile ilgili bir şeyi de ben sorucam.
Şimdi Tobi denilen adam Nagato'dan Rinnegan'ı alıyor.Sasuke'de Itachi'nin gözlerini alıyor.Sonra Kabuto Edo Tensei ile bunları diriltince hem Nagato'da Rinnegan hala var hem de Itachi'nin iki gözü hala sharingan?Nasıl oluyor bu göz almak derken direk bildiğin gözü çıkarıp almıyorlar mı?Hadi Nagato'nun tek gözünü aldı diyelim Tobi o yüzden yine Rinnegan'ı var diyelim Nagato'nun ama Itachi mevzusu nasıl oluyor?
Edo Tensei'de biri en son nasıl ölmüşse, o halde geri gelir. Nagato ve Itachi öldüklerinde, gözleri sağlam duruyordu.

rinnegan sharingan ın son aşaması onu biliyorum ama gerisi mechul sharingan hakkında bile sürekli bişeyler çıkartıyolar rinnegan ı kim nasıl takip ede bilsin.
Sharingan'ın aslından iki farklı versiyonu var. Mangekyou Sharingan ve Eternal Mangekyou Sharingan. Başka da yok.

Byakugan ilk başlarda çok abartılmıştı. üç büyük göz tekniğinden biri falan diye. Adam gibi ne özellikleri var Byakuganın anlatabilir misiniz?
Naruto aleminde 3 büyük göz tekniği var zaten. Üçünden biri de Byakugan. Verdiği avantajlardan biri, ensenin arkası hariç etrafını 360 derece görmene imkan sağlıyor. 50 metrelik bir görüş açısında kör nokta neredeyse yok. Yani fiziksel saldırıları kolay kolay yemiyorsun. İkinci avantajı, 10 kilometreye kadar teleskobik görüş vermesi. Üçüncü ve en iyi avantajı da, bedendeki çakranın akış yollarını, noktalarını ve rengini görebilmesi.

rinnegana ulaşmak için neler gerekir?

senju dns + ems mi? byakugana ihtiyaç yokmudur ?
Hayır. Sharingan zaten Byakugan'dan evrilme. Diğer lazım olan şeyler de, Uchiha, Senju DNA'sı ve Eternal Mangekyou Sharingan.

Naruto Wiki'yi okuyordum az önce. Gözüme bir şey takıldı. Bu konu hakkında 2 soru sormak istiyorum :)

1-Hiruzen'e Konoha'da gelmiş geçmiş en güçlü Hokage deniyormuş olabilir mi böyle bir şey ?

2-Aynı şekilde, "yaşlı haliyle bile Orochimaru ve 2 tane Hokage'ye karşı benliğini kaybetmeden savaşabiliyordu." denmiş. Orochimaru'nun orada çağırdığı 1. ve 2. Hokageler yaşadıkları zaman ki güçleriyle mi savaştılar ?
1. Konoha'dan çıkmış en güçlü ninja olduğu söyleniyor. Altı Yolun Bilgesi ile aynı lakabı almış. Kitapçıkta açıklanana göre, öldüğü dönemdeki Kageler'in içerisinde en güçlüsü oymuş. Ayrıca Hokage olduğu zaman ninja dünyasındaki en güçlü kişiymiş. Konoha'dan çıkan tüm teknikleri kullanabiliyormuş.

2. Hayır. Zaten ikisini aynı anda kolay kolay kimse tek başına yenemez. Senju kardeşler güçlerinin %30'u ile geldiler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık