Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Namikaze Minato vs Uchiha İtachi

Kim yener?

• Minato kazanır.

Kullanılan: 128 68.1%
  • İtachi kazanır.

Kullanılan: 60 31.9%

• Kullanılan toplam oy
    188
Tobi=Tobirama diyenler vardı di mi bir ara?Daha çocuktum o zaman :D
İşin aslı ben inanıyordum ama olmadı. Ne güzel Tobi+rama=Tobirama!! basitliğinde olacaktı ama işte Kişimoto. Üstelik Uçiha düşmanlığı var gibiydi Tobi'de. Yazık oldu güzelim teoriye :D

Madara gibi deniliyor ama son mod Madara'dan bahsedilmiyor. Çocuk ve gençlik dönemini kıstas alabiliriz. O da timeskip sonrası Naruto seviyesi vardır herhalde.
Normal insan olan Madara kadar güçlü denebilir İzuna'ya. Yakındır ama ben İtaçi'nin o kadar güçlü olduğunu sanmıyorum. İtaçi en üst ligin bir altı karakterdi bana göre. Tabi normal zamanlardan bahsediyorum.

@Dr. Hiluluk kanka hayatımda gördüğüm en büyük İtachi Hater'ı olabilirsin. Neden bu kadar nefret ediyon la adamdan? Ben bile Zoro fanlarından bu kadar tiksinmiyorum sen bayağı sevmiyon İtachi'yi. :D
Edo İtachi'nin yaptıklarından ötürü biraz kafalar karıştı gibi. Malum Edo durumunda çakra gibi gereksinimler olmadan istediğini yapabiliyordu İtachi gerçek bedeninin dezavantajlarını yaşamadan. Hani biraz ağır olacak ama duruma göre İtachi tek bir yetenek bile tutturamayabilir Minato'ya...

Tobirama reis karakterdi ya. Kage bunshin bulmuş, edo tensei bulmuş, uzay zamanı bulmuş. En iyi suiton kullanıcısıydı belki de. Uchiha nefretiyle de ayrı bir dikkat çekerdi tabi :D
Adam serinin Akainu'su idi :D

Not: Malum listeyi hazırlayan eleman sıkı bir İtaçi Hateri anlaşılan, bir yandan İtaçiye Overrated diyor, diğer yandan "nalet itaçi, senin yüzünden oroçim 28. oldu." diyor. İtaçiyi küçük göstermek için açmış anketi eleman :D

Son düzenleme:
@Kaidou ne kadar itici bir tipsin yav sen, birkaç ay daha ban yesende görmesek belli bir süre.

Konuya gelirsekte bence minato alır. Hani Naruto'yu bitireli çok uzun zaman oldu, okurken de o kadar dikkatli değildim o yüzden mantıklı bir sebep vermem mümkün değil ancak takip ettiğim süreç içinde minato bende daha güçlü bir izlenim bırakmıştı. O yüzden minato diyorum.

Edit: Önceden itachi'ye vermişim, 1 senede benim için ne değişti acaba da Minato öne geçti:hmm::bilmem:

Siyah zetsu yalnız o.Madarayı madara eden , bütün shinobi tarihi ile oynayan , kaç yaşında olduğu bile belli olmayan , kaguyanın çocuğu siyah zetsu.Madarayla da dalga geçersiniz siyah zetsu buna arkadan sapladı diye.
Geçerim. :)
Madara'ya sapladığı mühürdü diyelim ki o gözlerle o darbeyi yememesi lazımdı. Tobi nasıl Zetsuları sorgulamıyorsa aptallığından aynı şey Madara için de geçerli.

Jiraiyadan (4 kuyruklu naruto böğrünü göçerten) kisame ile topukları ardına vura vura kaçan itachi naruto evreninde bırak ilk 25 , ilk 50 ye girerse öpsün başına koysun.
Tabi canım, Jiraiyayı öldursün de Konohada adam kalmasın. Adam Konoha için sülalesini katlediyor, siz de ama Jiraiyadan kaçtı diyorsunuz. Jiraiyanın hayrına oldu Itachinin dövüşmemesi. :)

@Kaidou ne kadar itici bir tipsin yav sen, birkaç ay daha ban yesende görmesek belki bir süre.

Konuya gelirsekte bence minato alır. Hani Naruto'yu bitireli çok uzun zaman oldu, okurken de o kadar dikkatli değildim o yüzden mantıklı bir sebep vermem mümkün değil ancak takip ettiğim süreç içinde minato bende daha güçlü bir izlenim bırakmıştı. O yüzden minato diyorum.
Prdn şkn abla, sni krdysm özr .s.s

Not: hmn sliyrm hsabı, ytr ki sn skma cnını .s.s
Not2: engle tsu diye bsy vrms, öyle dyrlr .s.s

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık