Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Namikaze Minato vs Uchiha İtachi

Kim yener?

• Minato kazanır.

Kullanılan: 128 68.1%
  • İtachi kazanır.

Kullanılan: 60 31.9%

• Kullanılan toplam oy
    188
Tobirama nerede laf soktu? Hiraishin konusunda benden iyi dedi, ki ikisinin de en büyük teknikleri bunlar. Daha üstüne ne söyleyebilir? Laf filan soktuğu yok, aksine gücünü kabulleniyor.

Ve atladığın bir nokta var. Abartan ben değilim, Itachi top 5 eder diyen sensin.

Bu da konuya son yorumum.

Mangada geçeni söylediğim halde abartan da ben oldum laf söyleyen de.

https://comicvine.gamespot.com/profile/whitebeard/lists/strongest-naruto-chars/68638/

Benim Naruto listem budur, istersen göz at. En doğru diye bir iddiam yok, ama senin dediğin gibi bir şeyi abarttığım filan da yok. Sen eksik yorumluyorsun sadece.
Birazdan bakacağım sadece o değildi baya birşeyler daha söylemişti.

Top 5 demedim bir elin parmağını geçmez demiştim gücünü anlatmak için analiz ederek söylemedim.Ama 10 kişi vardır yani bu adamdan güçlü olan en fazla.Hadi geçmiş çağdakileri de ekle şu yarı tanrı karakterleri.Başka yoktur.Sen diyorsun ki ilk 25 içine giremez.Mangaka bu adamın görüldüğü her yerde şov yaptırdı resmen be.Alt klasmanda olduğu için eziklere mi şov yaptırdı yani.Hiç sanmam mümkün değil.

Adam "Overrated, but strong" yazmış. Bildiğin "buraya koyduğuma dua edin, benim gözümde Konohamaru seviyesi" demiş. Listedeki diğer elemanların sırasıda yanlış. Bilmem kaçıncı Hokage seviyesi etmiyormuş İtaçi :/
Overrated işte, kanıtladınız bunu konuda?

Jonin Konohamaru'da güçlü bu arada, küçümseme.

Birazdan bakacağım sadece o değildi baya birşeyler daha söylemişti.

Top 5 demedim bir elin parmağını geçmez demiştim gücünü anlatmak için analiz ederek söylemedim.Ama 10 kişi vardır yani bu adamdan güçlü olan en fazla.Hadi geçmiş çağdakileri de ekle şu yarı tanrı karakterleri.Başka yoktur.Sen diyorsun ki ilk 25 içine giremez.Mangaka bu adamın görüldüğü her yerde şov yaptırdı resmen be.Alt klasmanda olduğu için eziklere mi şov yaptırdı yani.Hiç sanmam mümkün değil.
Adam çıkıp " hah, bu benim teknik değil mi? Ne acayip teknik isimleri, isimleri kadar berbat. Benim teknikleri kopyalamaktan başka bir şey etmemişin" diyor, Minato " idolüm idin ağabey" çekiyor. İşin komik yani ise meşhur listede Edo Minato >>> Edo 2. Kage diyorlar :D

Tobirama güçlüdür bence Minato'dan ya.Sen ne diyorsun ne gibi avantajları var Minato'nun?
Tobirama ve Minato'nun seviyeleri hemen hemen yakın. Ama savaş arcında Minato biraz nerflendiği için insanlar Tobirama'yı öne çıkarıyor.

Minato'nun Bunta , sennin mod, Bijuu Çakrası Hiraishin LEVEL 2, Shiki Fujin ile öne çıkıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık