Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Müzik Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Çalma listesi projesine katılmak ister misin?

• Hayır, teşekkürler.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
Eski çalışmaları öyle ama şimdiki albüm kapağı değildir. Bazı müzik sayfaları topa tutmuş.

Bak güzel örnekler. Sagopa Kajmer'in bazı albüm kapakları gerçekten modern ve havalı. Keza maNga'nın da genellikle öyle. Kendi oluşturdukları karakter ile yaptıkları albümler akılda kalıcıydı ama favorim albüm kapakları e-akustik albümü.

Kanıtladın bence. Yukarıda senin söyleminle iki paylaşım yaptım. "Gırgır" sözünün cevabını veriyorlar.
She Past Away'in de iyi buluyorum

Bu iki paylaşımdan bir karşılık almamam nedense gece gece üzdü beni. Bundan güzel malzeme çıkardı. Gerçi bana da üzülmek lazım.

Bir sayfa en yaratıcı albüm kapaklarının listesini vermiş. Dikkatimi çekenleri aşağıya koyup yorumu, beğendiklerinizi, beğenmediklerinizi size bırakıyorum:

Arılar albümü:

Aşkımızın Bedeli albümü:

Elektriğe Püf De albümü:

Beter Ol Sürünesice albümü:

Camızın Trene Baktığı Gibi albümü:

Dertliler Meyhanesi albümü:

Karakediler albümü:

Bedir Geliyor albümü:

Küçük Tatlıses albümü:

Bir kısmını sonraki paylaşımda koyacağım.
Bir üst paylaşımın devamı:

Tutamadım Kaçırdım albümü:

Garibanlar:

Mukaddes Sülücüm:

Kül Tablasıyım albümü:

Kölen Olayım albümü:

"Bir Dinle, Bir Ağla" "Birde Beni An" albümü:

Nazlı Yarim Haber Salmış albümü:

Sadık Karadeniz albümü:

Kobra Yılanı albümü:

Canın Sağ Olsun albümü:

Şikâyetim Var albümü:

Şuayip Altıntaş:

Tek Bıyık İzzet ve Ark. albümü:

Kadere Şikâyetim Var albümü:

Yanık Fikret'in Ah ile Vah ile albümü:

Pisi Pisi ~ Haydi Bastır albümü:
Müstehcen diye paylaşım silinmesi düşüncesinden kapağı yüklemedim.

Burada bir paylaşım yapıp veri deneyi yapacaktım ama hemen vazgeçtim. Kupa konusuna göre bakınca %5 oranından az sonuç çıkacak. Hayalet gibi. Neyse artık. Farklı bir stil uygulayacağım.

Kanka özelden anlatsana bana. Merak ettim.
Özelden diyecek bir durum yok. Burada söyleyeyim. 2024 Avrupa Şampiyonası ve Futbol Sohbet konusu olsun; oralara baktım. Birkaç şey dikkatimi çekti. Oralarda şarkı üzerine bazen futbolla ilgisi olmasa da bir sürü yorum çıkıyor. Aynı paylaşımlar burada ne kadar olabileceğini ve olumsuz sonuçların nedenlerini inceleyecektim. Bu tarz bir işlem olacaktı.

Muhteşem şarkımız :artiz:

Popüler Kültürden gitmek istiyorlarsa Norm Ender'e falan yaptırsalardı.
O da pek iyi olmazdı çünkü vasat üstünü garanti etmek için taraf grubu şeklinde seslendirilmesi lazım bizim şarkılar.
Ama Norm'unki bundan iyi olurdu muhtemelen.

Atladığın bir detay var. Norm Ender son zamanlarda popülerden düştü. Onu şimdi seçmezler. Değerlendirebilecekleri seçenekler en çok dinlenenlerden, en popülerden olması lazım. Şu anda Sefo, Lvbel5 midir o, Semicenk filan falan... Temel alınan durumlar, bizde müziğin ne kadar yerlerde olduğunu gösteriyor. Rezilik kepazelik.

Yapay zekaya yaptırsam bundan bin kat iyi yapardı ya :D hiç beğenmedim.
Çok kötü. Yapay zekâ zaten yapar ama düzenlemesi önemlidir. Yoksa yolda geçen ve ritmik duygusu olan biri de daha iyi yazabilir.

yok abi yok şarkı falan yapmayalım. euro 2020 zamanı yaptıkları şarkıyı ne çabuk unuttunuz? hem ayrıca ne tarkan eski tarkan ne de türk müziği eski gücünde. osuruk sesinden hallice sesi olan rapçilere bir şarkı yaptırırlar eğer euro 2024 türkiye için bir şarkı yapılacaksa.

2 kere izledim videoyu, türkiye yok.
TikTok, Instagram, Snap, Spotify, şu bu ıvır zıvır kesim diye tuttulduğu sürece bunlar bile aranır olunur. Onlar da müthiş gözüyle viral yaptığı için müzik piyasası ortada. Tarkan en basitinden; yeni albüm çıkaracak, 10 saniyelik paylaştığı bir iki şarkı tanıtımından görünen TikTok etkisinden, o kuşağın tesiri altına girmiş. Müzik piyasası 2020 yılından beri ciddi yokuş aşağı gidiyor. Öncesinde bir kalite vardı. Nerede o günler? Uçtu gitti.

Allah bu millete bir daha Milli Takım Marşı yazdırmasın.

Haklı bir yorum. Ciddi fark var.

Babası almancı annesi latin kökenli sanırım arkadaşın. Yeni nesle özel bir şeyler yapmışlar belli de o kadar isim yetenek tecrübe var iken böyle sokak kekolarına iş yaptırmak... Hep yazdım bu tff var iken finale çıkacaksak bile gruplardan eleniriz...
"Sokak kekoları" dediğin maalesef ülkenin müzik özeti. Nerede saf pop müziğin baskın olduğu dönem, nerede rock müzik? Saf rap bile nerede, diyebilirim. Tıklanmaya göre işler gidiyor artık, yazık. Sektör bir iki platforma göre seçim yaptırdıkça vasatın altı şarkılar çıkmaya devam eder.

Bu arada şarkıcının ailesi hakkında bilgim yok ama genel tarzında Reggaeton, yani Latin tınılı müzikler varmış. Milli marşa özel bir şey olarak yapılmamıştır.

Kaşe mühür imza olmuş.
bu milli marş yeni kuşaka hitap ediyordur @Kenshiro tarzı
İlk söylediğinde haklısın. TikTok kesimi, viral kesimi ve en çok dinleyen kesim derken apaçiliğe kayabiliyor. Çok kötü... @Kenshiro bu gruptan olamaz. İskoç, İrlanda vs. ezgileri dinleyen biri, hakkını vermek lazım.

Şaheser müziğe hakaret davası yiyebilirler
Alexander Rybak o kadar pozitif ki duysa güzel bakar, hoş karşılar. Benim müziğim olsa dava açardım.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık