Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy'nin Maratonu

En son hangi aşamayı geçebilir?

• Kullanılan toplam oy
    73
Luffy'den şüphen mi var?!
Susuz çölde su bulan adam o bir kere. Gerekirse hücresel boyutta esneyip rakibini içeriden bile yener...
Böyle asılsız iddialarla Reis'in gücünü tartışmaya falan açıp işi şansa vurdurman hoş olmamış.

Luffy sahip olduğu iradeyi kullanarak, Op dünyasında zaten var olan güçlerden, kendi bünyesinde barındırdıklarıyla işlerini halleden biri.
Formülü yazıyorum bak not et.

Sahip olduğu İrade dayanabilmesini > Dayanabilmesi dövüş esnasında güçlenmesini > Dövüş esnasında güçlenmesi sınırlarını aşmasını > Sınırlarını aşması kendinden güçlü olarak tanımlanan rakipleri yenmesini sağlıyor.

Bu bir zincir her halka diğeriyle bağlantılı :artiz:

Hasan, @Daredewill yalandan yapıyor, zaten ihtiyacımız yok, sepete çürük elma alma reis :cool:

Böyle asılsız iddialarla Reis'in gücünü tartışmaya falan açıp işi şansa vurdurman hoş olmamış.

Luffy sahip olduğu iradeyi kullanarak, Op dünyasında zaten var olan güçlerden kendi bünyesinde barındırdıklarıyla işlerini halleden biri.
Formülü yazıyorum bak not et.

Sahip olduğu İrade dayanabilmesini > Dayanabilmesi dövüş esnasında güçlenmesini > Dövüş esnasında güçlenmesi sınırlarını aşmasını > Sınırlarını aşması kendinden güçlü olarak tanımlanan rakipleri yenmesini sağlıyor.

Bu bir zincir her halka diğeriyle bağlantılı :artiz:
Ben ikna oldum dono :sapkali:
Ama bu şey değil mi Toriko'daki "Rakibimi yendiğimi hayal ediyorum" oluyor :rolleyes:

Ben ikna oldum dono :sapkali:
Ama bu şey değil mi Toriko'daki "Rakibimi yendiğimi hayal ediyorum" oluyor :rolleyes:
Valla işi yokuşa vuruyorsun.

Şimdi opta eğer dövüş ölümüneyse güçlenme gibi bir mevzu var mı ? Var
Ölümüne dövüşte kritik eşit dayanıklılık değil mi ? Öyle
Luffy Reis iradesiyle bu konuda aşmış bir kişi değil mi ? Evet aşmış.

Ee haliyle Op dünyasında, Luffy girdiği dövüşlerde sınırlarını bir adım öteye taşıyabiliyor. Luffy'nin durumunu, yok rakibimi falanca pozisyonda hayal ediyorum fantazisine sahip bilmem ne rutin olayıyla eşit görmemek lazım :artiz:

Selim'e dedim hiç hakkını vermiyor. Diğer arkadaslar öyle değil. Ayıptır.
Lufy zaten çoğunda terlemek bile, konu şaka gibi. Hele tayfasına sağlam bir eğitim verir. Yarım tayfa mom tutar ama tam tayfa Lufy'den tek yer, sadece tek. Yumruğun rüzgarına çöpleri öldürür. Usopp korkudan ölür. Zoro Atomlarına ayrılır. Sanji patates püresi olur. Fuji'ye acıyan Lufy onda biraz oyalanır. Gerisini süpürür.

Lufy zaten çoğunda terlemek bile, konu şaka gibi. Hele tayfasına sağlam bir eğitim verir. Yarım tayfa mom tutar ama tam tayfa Lufy'den tek yer, sadece tek. Yumruğun rüzgarına çöpleri öldürür. Usopp korkudan ölür. Zoro Atomlarına ayrılır. Sanji patates püresi olur. Fuji'ye acıyan Lufy onda biraz oyalanır. Gerisini süpürür.
Yok ya daha fazla zorlanır bence. Zoro Luffy'e yakın seviyedir sonuçta?

@Millennium Wizard

Kural böyle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık