Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy'nin Maratonu

En son hangi aşamayı geçebilir?

• Kullanılan toplam oy
    73
Vista'yı tokatlar da ondan sonra Luffy g4 süresi içerisinde kalanların hiçbirini indiremez ki şu anki haliyle. Kaçıp saklanabilmesi ayna dünyası + brulee kombinasyonu her zaman olmaz. Yemek yeyip enerjisini geri kazanmalı falan. Gerçekçi olmak gerekirse Luffy 2.aşamada takılır şu an. Gerekli şartlar oluştuğunda Fuji'ye kadar olan kısmı 1 vs 1 de yenebilir ama o şartlar oluşacakmı her zaman sıkıntı orada.
Her defasında sıfırlanıyor. Tam gücü ile çıkacak karşılarına. Galiba orayı kaçırmışsın.

Luffy eğer gelişerek geliyorsa tüm listeyi alma ihtimali var. Ama böyle yorumlamak sıkıcı olurdu. Bu yüzden mevcut seviyesinde yorumlamak istiyorum.

İlk olarak Vista, Luffy Vista ile dans eder çok net bu benim açımdan, Vista darbe vurmaya çalışır ama Bound Man de Dof gibi tepki veremez şamar oğlanına döner. Yani Luffy ilk turu geçer.
İkinci turda Inu ve Neko ikisi ayni anda gelseydi bile geleceği görmenin kurbanı olurlardı tek tek gelirlerse Luffynin darbe yeme ihtimali bile az. Ki vursalar bile elektro şok Luffyi etkilemediğinden fazla hasar yemez, büyük handikap, Luffy bu turuda geçer kısaca.
Üçüncü aşama Jack. Jack çok dayanıklı ve fiziksel olarak üst düzey bir eleman gibi duruyor. Ama kalıbının getirdiği bir hantallık vardır diye düşünüyorum. Luffy gibi çevik ve k hakisi üst düzey biri karşısında mal olur. Ama tabi Luffy Kata gibi dövmekten yorulup yenilebilir :D Ama bu turuda geçer dedim.
Evet tur 4 rakip Joz. Jozun meyvesi hayvanat ama Luffy G4 ile vura vura elması parçalar gibi duruyor. Şimdiye kadar en çok zorlandığı vs bu olur ama Jozuya dövüş vermez Mugiwara :)
Tur 5 açikcası ben bu turdan bişey anlamadım :D Oyüzden bunu pas geçiyorum.
Sabo, mera merayı yiyerek bence gücüne güç kattı. Luffyi yenebilirmi bence kesinlikle, çok şansı var. Ama hiken tarzı saldırılar G4 moduna ne denli zarar verir bu önemli. B hakide büyük ihtimal Sabo çok öndedir Luffyden. Snake Man Saboyu çok güzel döver ama :D Az biraz hırpalayıp Bound manda sağlam hasar verebilirse Luffy kazanır. İş Sabonun dayanıklılığında yatıyor bence. Ama Luffy iradesiyle bu vs dende anlınin akıyla çıkar :good:
Tur 7 Marco. Bence Vs 5 6 gün sürer. Marconun meyvesinin sınırı vardır illaki bende Luffynin bu sınıra getiriceğini düşünüyorum Marcoyu. Ama şimdiye kadar ki dövüşler içinde en uzun süren olur.
Fujitora bence çok güçlü bir eleman. Luffynin en az 1 seviye daha atlaması lazım Amiral alması için oyuzden Fujide tıkanır diyorum. Yazı biraz uzun olmuş okuyan varsa buraya kadar tşk :)

Dövüşlerden sonra direk diğer tura geçekse 3. Turda kalır gibi.

Jack'ı, Vista ve Inu-Neko turlarından sonra imkanı yok alamaz. Jack aşırı dayanıklı bir karakter. Luffy'nin dayanıklılığı bile bir yere kadar.

Zaten Vista ve Inu-Neko yeterince yorar Luffy'i.

Olağanüstü fiziksel güç+Elmas+Haki.Kendini fersah fersah aşması lazım dövüş sırasında.Öyle geleceği görmek,g4 açmak kurtarmaz Luffy'i.Bu benim görüşüm tabii.
Gözlem halinin ne kadar önemli olduğunu anlamadın galiba.Kata dövüşunde,Jozu vurmakta çok zorlançak Luffy'e.

Üstüne g4 vuruşları az buz değil Jozuyu inletir yani.

Vista, Jozu falan yalan dolan Luffy karşısında. Yorumlarda bahsi geçtiği için belirtme gereği duydum. Şu saatten sonra herhangi bir yonkou sağ koluna veya o seviyenin herhangi bir adamına kaybetmez Luffy.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık