Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Luffy

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 242 85.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 40 14.2%

• Kullanılan toplam oy
    282
- Bir okur Oda'ya Luffy'nin düşmanlarını neden öldürmediğini sormuş, Oda ise bunun bir ahlak meselesi olmadığını, kötüleri suçlarından dolayı cezalandırmakla ilgili olduğunu söylemiştir. Oda'ya göre kötü adamları öldürmek onlara yapılan bir iyiliktir, hayallerinin mahvolduğunu görmek için yaşamalarına izin vermek daha iyi bir cezadır
.
Eskiden küçük bir ihtimal olsa da acaba Kaido cidden Luffy'nin elinde ölür mü diyordum ama özellikle son sayılarda yapılan Kaido'nun korsanlar kralı olma isteği ve kendini Joy Boy olarak görmesinden sonra artık bu ihtimalin imkansız olduğuna eminim. Neyse ki Zoro var .(!) :alkis:

Luffy'yi severim, iyi karakterdir. Fakat aynı miktara yakın yazı Zoro ve Sanji konularında da var, o zaman benzer şeyler söylenmemişti.
Onların ki de fazla da burada neredeyse her yönüyle incelenmiş. Aşağı çeke çeke bitiremedim. Bana baya uzun ve detaylı geldi. Kaynakçayı da görmeyince bir de sen bu ara boş zamanım vardı diyince acaba sen mi o kadar yorumladın diye düşündüm. Ama bunun çevirisi bile uzun zor iş. Eline sağlık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık