Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Luffy

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 242 85.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 40 14.2%

• Kullanılan toplam oy
    282
Öyle bir adam düşünün ki uzasın, sakız gibi. Sonra ona bir güzel üfleyin; şişmeye başlayacaktır. Sakın korkmayın kolay kolay patlamaz. İyice şişirdiğinizden emin olduğunuzda ağzını bağlayınız. İşte Luffy, hazır!

1000 bölümü aşan bu seride hiç bir bölüm olsun luffynin iyi niyetinin suistimal edilmediği bir bölüm görmedim hep birileri tarafından kullanılan kişi oldu en çokta tayfası tarafından ben bu animeyi inanılmaz düzeyde severken her baştan izleyişimde bu durumu daha net görüyorum.keşke Zoro ve luffy tek denize açılsaydı ve sadece 100 bölüm sürseydi ve son bölüm ikiside infaz edilseydi bu bile inanılmaz bir anime olmasına yeterdi.

Ve şu açıklamadaki açgözlülük konusuna gelirsek bu karakter açgözlülük kelimesine karşılık olurken açgözlü denmesi tuhafıma gitti o kendi için hiç bir zaman birşey istemedi hep tek isteği vardı korsan kral olmak bu yolculuğuna katılan tayfadan hiç kimseyi ne bıçak zoruyla nede başka birşey ile getirdi ve tabi onlara birşey olmasını istemez sonuçta canları ona emanet onlar için yaptığı şeylerin yarısını bile hiçbir animede görmedim ben evet korsanlar iyi kişiler olmaz ama luffy iyi olmaktan ziyade kendi Yolunda ilerleyen kendi doğru ve yanlışlarına sahip biri bu kimileri için kötülük kimileri için iyilik olur. Tayfası ona karşı ne yapsa göz yumdu sesini çıkarmadı sizce bu açgözlü bir insanın yapacağı şey mi bu animede luffy ile ilgili tek bir sıkıntı varsa oda aptal olmasıdır.

Bu velet çatıdan da düşer, o şekilde kurtulur. Böyle böyle kral yapacaklar işte, yanlışlıkla OP'u bulmasa iyidir.
Yav merak ediyorum da siz niye izliyorsunuz o zaman izlemeyin daha iyi

Manga okunur gülüm, izlenmez :artiz:
Tamam kapat kapat

İzlemiyorum zaten.

Anketi bile yok, olsa da şunun gibi seçenekler olurdu muhtemelen;

Sizce Lütfü'nün vasfı nedir?

¹- Süzme aptal olması
²- Vasıfsız olması
³- Gereksizlik
⁴- "dövüş dahiliği" (yersen)
⁵- Kurşun kalem israfı olması

Bana göre diğer tüm karakterleri topla luffy gibi bir adam etmez ve sen kurşun kalem israfı diyorsun yazık kafana başka birşey demiyorum boş kağıda luffy çiz at mangaya okuyan olur

Bana göre diğer tüm karakterleri topla luffy gibi bir adam etmez ve sen kurşun kalem israfı diyorsun yazık kafana başka birşey demiyorum boş kağıda luffy çiz at mangaya okuyan olur
Sana göre öyle, başkasına göre öyle değil, bir başkasına göre sıradan karakter. Normal karşıla bunları sinirlenmene falan gerek yok, adam senin şahsına bir şey dememiş.

Son düzenleme:
Serinin başıdan beri ilk defa bana yıkıcı ve devasa bir güce sahip olduğunu Wanoda hissettirdi.1000 küsür bölüm.Gözüm kapalı en güçlü nova olduğunada eminim artık.Diğer novalar getir götürünü yapar/yapıyorlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık