Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Luffy

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 242 85.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 40 14.2%

• Kullanılan toplam oy
    282
Şu olaya forumda dikkat çeken ilk insan sensin.Neden bilmiyorum ama uzun süre bu klişe benimde gözüme çok batmadı.One Piece'te nadir dövüş gördüğümüzden farkedememiş olabiliriz.Naruto ve Toriko gibi bir seride mangaka ana karakter dövüşlerinde sürekli bu taktiği kullansaydı daha çabuk farkına varardık.
Bu muhabbet çok yapıldı bence, Croco dövüşü falan bunların şahı.

Yalnız hakikaten bir Lucci dövüşü gibi torpilsiz yardımsız kazanacağı dövüş gelse de okusak.

Tüm bu dövüşlerin yarıda kalması ya da aptal duruma düşürmeler Villian'ı ve arc'ı tanıtmak amacıyla hazırlanıyor. Adamın iskelet bir yapısı var her arc'ta o iskelet yapı üzerinden seriyi anlatıyor. Bu değişmez bir gerçek ha sen bunlardan rahatsız oluyorsundur ya da sana göre fazla zorlama geliyordur lakin One Piece her zaman böyleydi ve böyle olmaya da devam edecek. Adam Hody ile savaşırken, NUH balımadam adasına girecekti g4'ü olmasına rağmen kullanmadı niye? Aptal olduğu için mi yoksa yazarın kurgudaki başarısızlığı mı?

Enel ile olan savaşta keza havada 1 dakika asılı kaldı neredeyse. Enel'e ulaşana kadar 50 tane badire atlattı. Bazen hikayeyi işlemek için anakarakteri zor duruma düşürüyor.

Okuyucuya ulan bu düşmanı nasıl yenecek bu lastik çocuk demek için bin dereden su getiriyor sen bunu beğenmiyor olabilirsin lakin adamın iskelet yapısı bu.
Her şeye tamamın ben hatta eski örnekler de bu olaylar hoşuma gidiyor da şu hakim bitti olayı sinirimi bozuyor bir Luffy fanı olarak. Dress arcında tamam normal demiştim yeni bir form dezavantajınıda göreceğiz G3 gibi ama sonra biter. Sonra whole cake te devam edince dedim bu sondur, şimdi yonkouyla savaşıyorlar 5 dakkaya hakim bitti ne la. Sen ilerde 10 gün dövüşecek adamsın olmaz böyle çok ucuza kaçıyor Oda. Bu Luffy'nin suçu değil bu arada tamamen Oda'nın salakça kurgusu. Luffy'de 5 dakka G4+ileri haki kullanım süresine kimse beni ikna edemez, Luffy de çok daha fazlası var o hakinin. Hiçbir Luffy fanı da kabul etmiyordur bence şu son olayı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık