Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Luffy

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 243 85.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 40 14.1%

• Kullanılan toplam oy
    283
İğne vurdular, iksir falan yok. ilaç o, doping gibi, adrenalin iğnesi gibi bir şey.

Zou arc'ında bile minklerin çabuk iyileşmesinden bahsediyorlardı. aniden ortaya çıkmış birşey de değil bu. Seride iksir diye de geçmiyor. Saçma bulan bulsun da, iksir diyen ya okuryazar değildir, ya da okuğunu anlamakta güçlük çekiyordur. Başka açıklaması olamaz bu durumun.

Klasik savunma mekanizması işte. Senle buradan da discord'ta Zoro'daki saçmalıkları da konuşmuşuzdur, insanlar hala neden onları konuşmuyorsunuz diyor. Bunları diyenler de kendi sevdikleri karakterleirn olumsuz yönlerini asla konuşmuyor ilginçtir.[/Spoiler]
Farzetki okuduğumu anlamakta güçlük çekiyorum hayırdır bunun teşhisini koymak sana mı kaldı? Senin sorunun ne sürekli karşıma çıkıp saldırıyorsun? Sen bi önce bunu bi açıkla bakalım sorunun mu var?Spor sayfasında ben yokken bana sallıyorsun burda başkasıyla konuşuyorum ortaya çıkıp atlıyorsun.

Chopper'da karizma sözler söyleyip, Queen'e tokat atıyor, Nami'de kendisinden çok güçlü olan Ulti'ye saldırıyor ardından afilli sözler söylüyor bu karakterlerin hepsi şekil şukul mu veya karizma mı şimdi? Sanji'nin yerin dibine sokulduğu kadar hangi karakter bu seride eleştirilmiştir? :D Devam devam
Sen onları şekil şukul sayıyorsun o senin görüşün ben sitede görmedim öyle üye :D Şuan bilmemezliğe yatan sensin ama yazdığın mesajla fanı olduğun karakter çelişti baya baya ara sokaklara kaçmaya gerek yok 🤭 Neyse ben örnek vermiştim...

Sen onları şekil şukul sayıyorsun o senin görüşün ben sitede görmedim öyle üye :D Şuan bilmemezliğe yatan sensin ama yazdığın mesajla fanı olduğun karakter çelişti baya baya ara sokaklara kaçmaya gerek yok 🤭 Neyse ben örnek vermiştim...
Hangi kısımda çeliştim? :D Sen, ben Mr. Prince'ım, Avcıyım gibi cümleleri şekil şukul olarak görüp Nami, Usopp gibi karakterlerin söylediklerini görmüyorsan bu zaten ne ölçüde davrandığını gösterir kendiyle çelişen sensin aslında ama devam devam. :D

Sanji o sözleri söylediği kadar yine aynı yazar tarafından yerin dibine sokuluyor, aynı şey bir başka karakterin başına geliyor mu? :D

Hangi kısımda çeliştim? :D Sen, ben Mr. Prince'ım, Avcıyım gibi cümleleri şekil şukul olarak görüp Nami, Usopp gibi karakterlerin söylediklerini görmüyorsan bu zaten ne ölçüde davrandığını gösterir kendiyle çelişen sensin aslında ama devam devam. :D

Sanji o sözleri söylediği kadar yine aynı yazar tarafından yerin dibine sokuluyor, aynı şey bir başka karakterin başına geliyor mu? :D
Çok karizma adam.

Çok karizma adam.

Olum adınız gibi adamın söylemeye çalıştığı şeyin ne olduğunu anlayıp da bu kadar köşelerden dolanmak nedir kurban olayım. Her şeyden önce samimiyet diye boşa demiyoruz. Tabi zevkine trollük için yapıyorsan o ayrı.

Zoro Sanji'nin düştüğü kadar ekstrem durumlara düşüp karizmayı çizdirmez kendisini güçsüz gösterecek aksiyonlara Sanji kadar girmez, Luffy kadar da girmez. Adamın özü güce tapan orta okullu külotçuları woaaa ne kadar da güçlü ve karizmatik tepkisi eşliğinde kekleyip seriye bağlanmalarını sağlamak adına çizilmiş karizmatik ana karakter yancısı ekolünden geliyor olması. Olayı şekil şukul olması diğer karakterler kadar zor ve komik durumlara düşmemesi bu çarların. Düşmeyecek ki orta okullu Katsumi wooaav çekip alacak o mangayı. Zoro'yu bu ekolün en delikanlı en samimi temsilcilerinden biridir diye her şeyden öte Luffy'e kardeş olmuştur diye severim. Ama bizimki de komik durumlara düşüyor deyip Sanji'yle kıyaslamayın iki cihanda yatacak yeriniz olmak anasını satayım.

Yazar tarafından kim daha dibe sokuldu yarışı yok ki 🤭 Ayrıca şanşi yi nami-usop la eş değer görmek ? Başından beri çelişiyorsun işte kabul etmeme sebebin ne anlamlandıramadım yani. Ne alaka nami usop onu anlamadım anmadık bile yani :D Sen beni anladın ama kapadın gözleri kulağı hebele hübele nami usop diyorsun yaBma böyle🤗 Verdiğin örneğe tükürdüğünü yalamak denir, ben bunu yazmadım yazmam da lakin ki çok ara sokaklara kaçtın çıkışı kaçırdın. Yazdığım gibi sadece karakter üzerinden sidik yarışı derdinde değilim, kendi örneğini tekrar tekrar oku yeter...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık