Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Luffy

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 243 85.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 40 14.1%

• Kullanılan toplam oy
    283
O iksir değil, iğne. Zou'da da geçiyordu. Luffy ahreket etsin diye meyve gücünü kullanan Ivankov'dan farkı yok. @RedTeroR de hiç o olayları eleştirmedi, iğneyi nedneeleştirisn?

Seriyi hem okumamışsın hem uyduruyorsun. :/
Hadi iksir olsun çok net bir şekilde büyülü olarak tekrar iyileştirsin bu Zoro'nun gücü mü ? Kaç kere iyileştirdi Zoro'yu ? At kalbim güm güm kaç kere düzeltti Luffy'i ?

İksir, enma, yıldırım, ölümden dönme, etrafı etkileme, mod değiştirme, gerçekliği bükme, hayal gücüne göre güçlenme, adanın 10 katı olma, kaido ile ip atlama, yediği saldırının şeklini alma say say bitmez.

50 tane karakterin uç özelliklerini sırayla yazar bu nika fanları sonra da derler ki bakın diğer karakterlerde de var Nika'nın bir olayı yokmuş :oleyo2:

Hadi iksir olsun çok net bir şekilde büyülü olarak tekrar iyileştirsin bu Zoro'nun gücü mü ? Kaç kere iyileştirdi Zoro'yu ? At kalbim güm güm kaç kere düzeltti Luffy'i ?

İksir, enma, yıldırım, ölümden dönme, etrafı etkileme, mod değiştirme, gerçekliği bükme, hayal gücüne göre güçlenme, adanın 10 katı olma, kaido ile ip atlama, yediği saldırının şeklini alma say say bitmez.

50 tane karakterin uç özelliklerini sırayla yazar bu nika fanları sonra da derler ki bakın diğer karakterlerde de var Nika'nın bir olayı yokmuş :oleyo2:
Zaten meyveyi komple değiştirdi adam benim için fark etmiyor ben bakarım keyfime.Zaten sürüsüyle absürt şey var o mu dert oldu? Ama siz haterlık adı altından sürekli tek sorun oymuş gibi davranıyorsunuz.Ona bakarsan meyvenin değişimini doflamingo savaşında belli etmişti diyebilirim.Doflamingo lastik olmasına şaşırıyordu hatta.Ama bunu argüman olarak kullanmıyoruz saçma bir şekilde değişimde bulunduğunu zaten söylüyoruz ama yattım nika kalktım nika zoro 5 dakikada kral hakiyi öğrendi üstüne saldırıya ekledi.Bunu yapan sihirli kılıç hemde.Ama yat kalk nika diye dolanıyorsunuz etrafta.

Zaten meyveyi komple değiştirdi adam benim için fark etmiyor ben bakarım keyfime.Zaten sürüsüyle absürt şey var o mu dert oldu? Ama siz haterlık adı altından sürekli tek sorun oymuş gibi davranıyorsunuz.Ona bakarsan meyvenin değişimini doflamingo savaşında belli etmişti diyebilirim.Doflamingo lastik olmasına şaşırıyordu hatta.Ama bunu argüman olarak kullanmıyoruz saçma bir şekilde değişimde bulunduğunu zaten söylüyoruz ama yattım nika kalktım nika zoro 5 dakikada kral hakiyi öğrendi üstüne saldırıya ekledi.Bunu yapan sihirli kılıç hemde.Ama yat kalk nika diye dolanıyorsunuz etrafta.
Alakası yok Nka ile ilgili az söylüyoruz fazla söylemiyoruz.

Luffy'i sevmeyen zaten sevmiyordu. Münasip bir yere takmaya gerek yok bu mevzuları. Ampül sevdalısı alamancılarla tartışmak ne kadar boşsa safi hater adamlarla tartışmak da o kadar boştur.

İksiri vermek için yapıyorlar ilaç işte isterse fitil yapsın mink iksiri vücuduna alış yolu mu kafanı karıştırdı yani?
İğne vurdular, iksir falan yok. ilaç o, doping gibi, adrenalin iğnesi gibi bir şey.

Zou arc'ında bile minklerin çabuk iyileşmesinden bahsediyorlardı. aniden ortaya çıkmış birşey de değil bu. Seride iksir diye de geçmiyor. Saçma bulan bulsun da, iksir diyen ya okuryazar değildir, ya da okuğunu anlamakta güçlük çekiyordur. Başka açıklaması olamaz bu durumun.

Klasik savunma mekanizması işte. Senle buradan da discord'ta Zoro'daki saçmalıkları da konuşmuşuzdur, insanlar hala neden onları konuşmuyorsunuz diyor. Bunları diyenler de kendi sevdikleri karakterleirn olumsuz yönlerini asla konuşmuyor ilginçtir.[/Spoiler]

''Çok şükür, şekil şukul karizma karakter sevip kalitemizi düşürmüyoruz. :D '' şunu yazan sensin. Şanşi de bunlar var ama daha insani oluyor. Üstüne bilmemezliğe yatıyoruz peki 🤭
Chopper'da karizma sözler söyleyip, Queen'e tokat atıyor, Nami'de kendisinden çok güçlü olan Ulti'ye saldırıyor ardından afilli sözler söylüyor bu karakterlerin hepsi şekil şukul mu veya karizma mı şimdi? Sanji'nin yerin dibine sokulduğu kadar hangi karakter bu seride eleştirilmiştir? :D Devam devam

Chopper'da karizma sözler söyleyip, Queen'e tokat atıyor, Nami'de kendisinden çok güçlü olan Ulti'ye saldırıyor ardından afilli sözler söylüyor bu karakterlerin hepsi şekil şukul mu veya karizma mı şimdi? Sanji'nin yerin dibine sokulduğu kadar hangi karakter bu seride eleştirilmiştir? :D Devam devam
sanji'nin olmadığı masa yok aslanım benim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık