Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Luffy

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 243 85.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 40 14.1%

• Kullanılan toplam oy
    283
Yaptığı her şey lastik uyanışıyla olabilecek şeylerdi ya da neredeyse tamamı diyeyim. Gereksiz bir gazlama, eksantrik bir dalga ekleme çabalarıyla bir işgüzarlık sadece. Bu ara ruh hali pek iyi değil Bay Odanın.

Yaptığı her şeye gözlerden el çıkarmak ve yumruğun kafanın içinden geçmesine rağmen Kaido'ya bir şey olmaması dahil mi?

Yaptığı her şeye gözlerden el çıkarmak ve yumruğun kafanın içinden geçmesine rağmen Kaido'ya bir şey olmaması dahil mi?
Yumruk kafanın içinden geçmedi ya onu çıktığı ilk an söyledim zaten daha spoilerda. Dokunduğu yeri lastikleştiriyor işte. Mevzu oydu, zaten sonraki sahnelerde daha da çok göze sokarak gösterdi. Çok absürt değildi o. Göz sahnesiyse Odanın saçmalaması, ışık görüyor herif vücudun içinden :oops:

Saldırıları hiç Kaido'nun içinden geçmedi. Vurduğu yeri lastik gibi esnetiyordu.
Yumruk kafanın içinden geçmedi ya onu çıktığı ilk an söyledim zaten daha spoilerda. Dokunduğu yeri lastikleştiriyor işte. Mevzu oydu, zaten sonraki sahnelerde daha da çok göze sokarak gösterdi. Çok absürt değildi o. Göz sahnesiyse Odanın saçmalaması, ışık görüyor herif vücudun içinden :oops:

Şu sahneyi tartışmak bile abes. Siyah bir lastik parçasına yırtılmayacak şekilde beyaz bir çocuk sokun bakalım. Eğer böyle bir görüntü çıkıyorsa haklısınız.

Onların bir etkisi oldu mu Kaido'ya? Normalde o gözün daha işlememesi o kafanın da patlaması gerek. Ama hiçbir sonucu yok. Böyle bir şeyi ne kadar güç sayabiliriz ki? Meyvenin bu olaylarının savaşmak için olan özellikler olduğunu da düşünmüyorum.

İçinden geçme yok burada. Elin çiziminden bile belli. He kötü yansıtmış ama sonuçta anlaşılıyor.

Kötü yansıtmış diyerek her şeyin aksini söyleyebiliriz. Ayrıca elin çiziminden tam olarak ne belli?

Çizim hatası. Sonradan düzeltildi diye biliyorum.

Böyle bir düzeltme olduysa tamamdır, ilk kez duyuyorum ama.

Onların bir etkisi oldu mu Kaido'ya? Normalde o gözün daha işlememesi o kafanın da patlaması gerek. Ama hiçbir sonucu yok. Böyle bir şeyi ne kadar güç sayabiliriz ki? Meyvenin bu olaylarının savaşmak için olan özellikler olduğunu da düşünmüyorum.

Maalesef ne kadar etkili olduğunu kimse net söylemez. Gözü gitmemiş, peki sıfır etkisi mi oldu? Cevap yok. Bir savaşta öldükten sonra dirilmek verilebilecek en büyük özellik zaten.

Kötü yansıtmış diyerek her şeyin aksini söyleyebiliriz. Ayrıca elin çiziminden tam olarak ne belli?
Orada görünen açıktan Luffynin yumruğu değil. Ne parmak ne duruş...
Hem bak düzeltme de yapılmış. İlk geldiği zaman böyledir demiştim zaten daha resmi yeni düşmüştü. Beklenmedik bir şey değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık