Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Luffy

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 243 85.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 40 14.1%

• Kullanılan toplam oy
    283
Onların bir etkisi oldu mu Kaido'ya? Normalde o gözün daha işlememesi o kafanın da patlaması gerek. Ama hiçbir sonucu yok. Böyle bir şeyi ne kadar güç sayabiliriz ki? Meyvenin bu olaylarının savaşmak için olan özellikler olduğunu da düşünmüyorum.
Sınırsız haki kaynağı nükleer reaktör gibi davul var kalbinde. Cümlenin saçmalığı aynı meyvenin saçmalığı gibi oldu ama idare edin. :D

Onların bir etkisi oldu mu Kaido'ya? Normalde o gözün daha işlememesi o kafanın da patlaması gerek. Ama hiçbir sonucu yok. Böyle bir şeyi ne kadar güç sayabiliriz ki? Meyvenin bu olaylarının savaşmak için olan özellikler olduğunu da düşünmüyorum.
Oluyor, kan akıyor saldırilardan. Ayrıca sersemliyordu falan yere çaptığında Luffy. Normalde o tarz saldırılardan sersemlememesi lazım Kaido'nun.

Sınırsız haki kaynağı nükleer reaktör gibi davul var kalbinde. Cümlenin saçmalığı aynı meyvenin saçmalığı gibi oldu ama idare edin. :D
He şimdi de haki kaynağı oldu.:D Enerji olabilir ama benzerini yapan meyveler var. Zoanların çoğu benzer işlevi görüyor zaten. Bunu bu meyvede ona bağlamış. Ama bence de güzel bir özellik. Haki ile alakası yok yalnız. Öyleyse BM'nin de meyvesi haki veriyor denmesi lazım. Onda da benzer sahneler var.

Oluyor, kan akıyor saldırilardan. Ayrıca sersemliyordu falan yere çaptığında Luffy. Normalde o tarz saldırılardan sersemlememesi lazım Kaido'nun.
Şu başında kuş dönmesi muhabbetlerini söylüyorsan şu ip atlama felan bir önemi olduğunu düşünmüyorum çünkü bir ağırlığı varmış gibi hiç çizmedi. Kaido hepsine oyun gözüyle bakıyordu. Çizgi romandan fırlamış gibi felan diyordu. O olacağına vurduğu yeri kömüre çevirsin daha büyük bir saldırı gücü.

Hem rakibini lastik yapmanın rakibine faydası olacağı çok açık değil mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık