Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Luffy

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 243 85.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 40 14.1%

• Kullanılan toplam oy
    283
Şabondi zamanı ray-şanks karşılaşmasında da aynı mevzu var ama. Orada da şanks ''kaptanın sözleri'' diyor. Retcon olmayan ya da sonradan eklenmeyen bir şey bu. Ha geç mi evet ama sırıtan mevzu değil alt yapısı var zaten.
Sabaody diyaloğu çok net ben KK olacak adamim lafı için söylenmişti, sonradan retcon yedi işte, sonradan dönüp retcon yok demenin anlamı yok bana kalırsa. :)

Sabaody diyaloğu çok net ben KK olacak adamim lafı için söylenmişti, sonradan retcon yedi işte, sonradan dönüp retcon yok demenin anlamı yok bana kalırsa. :)
Roger ben Korsanlar Kralı mı olacağım diyordu yani:(? Zorlamanın da bir sınırı var. One Piece diye bir şey yoktu ortada. Laugh Tale Roger'ın koyduğu bir isim. Olmuyor yani.

Son düzenleme:
Roger da böyle bir amaç yoktu. Derdi kaostu
Belli zaman geçmiş JB-raftel-void century hakkında bir şeyler öğrenmiş. Sonra seriye oden eklendi işte. Bu kısımlar retcon lakin hayalleri değil.

Roger ben Korsanlar Kralı mı olacağım diyordu yani:(? Zorlamanın da bir sınırı var. One Piece diye bir şey yoktu ortada. Laugh Tale Roger'ın koyduğu bir isim. Olmuyor yani.
One Piece diye bir şey olmasına gerek yok, Laugh Tale ile de ilgisi yok, o dönem de korsanların cirit attığı bir dönem pekala Korsanların Kralı olacam, bana KK diyecekler, şan şöhret vs sahibi olacam herkes beni konuşacak vs demiş olabilir. Roger diğer korsanlar gibi değil, dünyayı ayak basılacak yer bırakmayacak şekilde gezmiş bir adam. Kaç kere geri dönüp baştan bitirmiş, en son pusulada görünmeyen iki adayı gözüne kestiriyor. 585. bölümdeki hayal mevzusu bariz retcon, tabi istediğinizi düşünebilirsiniz. :)

Bunları öğrendiğin bölümler Sabaody'den yüzlece bölüm sonra:). Aynı bölüm Roger'ın hayaline verilen tepkileri de gördük.
Seri Retcon Piece oldu da dediğin yer tam retcon değil.
Korsanlar Kralı olacam lafı zaten çocukça, KK diye bir şey yok, WBnin Rogera verdiği tepki de buna gayet uygun. Sabaody zaten kaç yüzüncü bölüm, Luffy o bölüme kadar kaç bin kere ben KK olacak adamim demiş, Luffynin gölgesi bile ben KK olacak adamim demiş, 585. Bölümde yok başka hayalim var basbayağı retcon ama yine sen bilirsin. :)

Dediğim gibi 585 bölüm az değil. Şimdi 1060. Bölümde benim hayalim var, eeee 585. Bölümde de dediydim, oldu yeri yapılmış temeli var, yersen :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık