Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Luffy

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 242 85.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 40 14.2%

• Kullanılan toplam oy
    282
Kendisi ile alakalı bir hikaye değişikliği olacak gibi hissediyorum. Yeni bir hayalini gördük Lütfü'nün. Ama bi 1000 sonra gördük bu hayali. Anladığım kadarıyla Oda karakter gelişimi yerine bunu koyacak. Çok önceden karakter gelişimi yapmalıydı. Ayrıca Luffy'nin KK olacağı zaman serinin bitmeyeceğini de öğrenmiş olduk.

Kendisi ile alakalı bir hikaye değişikliği olacak gibi hissediyorum. Yeni bir hayalini gördük Lütfü'nün. Ama bi 1000 sonra gördük bu hayali. Anladığım kadarıyla Oda karakter gelişimi yerine bunu koyacak. Çok önceden karakter gelişimi yapmalıydı. Ayrıca Luffy'nin KK olacağı zaman serinin bitmeyeceğini de öğrenmiş olduk.
Yeni hayal falan değil https://mangabuddy.com/mbx10-one-piece-digital-colored-comics/vol-60-chapter-585-brothers-sake-cups . Yine göstermedi tek olayı bu.

585. Bölüme kadar hayali KK olmak iken yeni hayal uydurdu iste. 585 bölüme varamadan biten tonla manga serisi var. :) Ara ara yok Roger da aynı hayalde yok Shanks a da anlattım diye diye temcit pilavı gibi ısıtıp koyuyor işte :)
Şabondi zamanı ray-şanks karşılaşmasında da aynı mevzu var ama. Orada da şanks ''kaptanın sözleri'' diyor. Retcon olmayan ya da sonradan eklenmeyen bir şey bu. Ha geç mi evet ama sırıtan mevzu değil alt yapısı var zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık