Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Silvers Rayleigh

Luffy vs Rayleigh kim kazanır?

• Luffy

• Rayleigh

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Genç Ray i yonkou olarak düşünürsek, wano sonu genç Ray seviyesi olur. Şuan ki hali yaşlı Ray i alır.

Bm ve Kaido'da olsa zaten yenilmez olurlar.Onların yeterince özelliği var.

Shanks'da ciddi ciddi bekliyorum,Ray'de de hala olma ihtimali var bence,Luffy'e göstermemiş olabilir.

Bir Kata geleceği görmüyordur herhalde koskoca evrende.

E tabii bu benim görüşüm sen belki beklemiyorsundur.
Sadece Kata görmüyor zaten.Dünyadaki en güçlü insanlar arasında az da olsa geleceği gören kişiler var deniyor Ray tarafından.En az 5,6 isimde çıkar bu geleceği görebilme.Shanks'ta ben de bekliyorum.Logia amirallerinde de çıkabilir.En iyi gözlem şahsi beklentim Shanks'ta çıkar.Seri sonunda ise Sanji olur diyorum.

Şimdiki hali yaşlı Ray'i yener arc sonu hali de zirve Ray'i yenecek kıvamda olur. Arc sonu hali dövüşürken gelişir yine zirve Ray için.

Bm ve Kaido'da olsa zaten yenilmez olurlar.Onların yeterince özelliği var.

Shanks'da ciddi ciddi bekliyorum,Ray'de de hala olma ihtimali var bence,Luffy'e göstermemiş olabilir.

Bir Kata geleceği görmüyordur herhalde koskoca evrende.

E tabii bu benim görüşüm sen belki beklemiyorsundur.
Ray'de olsa sırıtmaz. Ama olsa neden Luffy'e göstermesin? O da var.

Shanks'de bence de çıkabilir. Garp'a da ihtimal veriyorum ben zira meyvesiz kendisi. Haki de sağlam olması gerekir. Bu yeteneğe sahip olanlar vardır illa. Ama sadece Rayleigh'de görmediğimiz için yoktur diyorum.

Tabi bu da benim düşüncem. Ray de olsa sırıtmaz. Oda göstermeye gerek görmemiş olabilir Ray de.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık