Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Sanji

2 yıl önceki Luffy vs 2 yıl sonraki Sanji

• Kullanılan toplam oy
    54
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konu tek yer mi değil ki, kim kazanır üzerine. Bunda hemfikir olup kaç yiyeceği üzerine tartışıyorsunuz. İlla bir tartışma olacak. :D

Meyve gücü falan olmadığı sürece tek yemez Luffy. Yonkou falan olması lazım vuranın.

O zaman imalı bir şekilde meyvesi sayesinde kazandı demeyeceksin. Ki Ace'in ateşi avantajlı olsa bile Cracker'i tekleyebileceğini söyleyemezsin. Dayanaksız bir şey. Bunu da veri diye kabul edemezsin.

CC bu noktada herkesi tekleyebilir. Yeri geldi mi Sugar'da herkesi oyuncak yapabilir. Bunlara diyecek bir şeyim yok zaten. Ben direk sana örnekler veriyorum. Dayanağı olan örnekler. Sengoku diyorum sana. Bu adam bile tekleyemedi ya Sanji nasıl tekleyecek? :D

Ama sana göre Oda haki kullandırmamıştır Sengoku'ya.:D
Ne olmuş Sengoku'ya ? Olayları ardı ardına getirip konuyu değiştirme, Sengoku'nun durumu farklı Sanji'nin durumu farklı.

Ben meyve avantajından bahsettim güçsüzlük durumunda değil.
CC herkesi tekleyemez, Sugar'da herkesi tekleyemez ancak Luffy gibi sazanları tekleyebilirler :bilmem:

Sanji'de lastik olmasına pek bi güvenen Luffy'nin boynuna hakili bir vuruş vurup işini bitirebilir.

Konu tek yer mi değil ki, kim kazanır üzerine. Bunda hemfikir olup kaç yiyeceği üzerine tartışıyorsunuz. İlla bir tartışma olacak. :D

Meyve gücü falan olmadığı sürece tek yemez Luffy. Yonkou falan olması lazım vuranın.
Arkadaş Ace ile karıştırdı. Tek vuruşla boynunun kırılacağını sanıyor.:D O hatasını düzeltmesini istedim sadece.

@RedTeroR

Yahu Teach aldı adamı meyvesini iptal edip yerine dibine soktu. Bu adam öncesinde Magellan ile dövüşüp az öncesinde ölümden kurtulup da yine savaşa başlamış biriydi. Sengoku'yu kabul etmiyorsun bunu da mı göremiyorsun?

Sugar da CC de yeri geldi mi herkesi tekleyebilecek tarzda meyveye sahip. Eğer ki Yonkou'lar oksijen solumuyorsa başka tabi. Mantık olarak hepsi bu anlamda tek yemeye müsait.

İki sene öncesinde Sanji'nin Ace'in boynunu kırabileceğini kabul edersen Luffy'nin de boynunu kırabileceğini kabul edeceğim.

Gerçi BB'de de bir hayvanlık var şimdi. O da yonkou sayılır. :D
İşte ben de ordan yola çıkıp bu adam Luffy'nin meyvesini iptal ettiği halde boyunu kıramadığını söylüyorum iki yıl önce. Ki Luffy Ace gibi de tepki vermiyor boynum kırılıyordu az kalsın diye. Sanji nasıl tekleyecek? Arkadaş anlamak istemiyor ama. Sanji'nin Luffy'i tekleyeceğini söylüyor. Bunu söylüyorsa eğer Ace'i tekler demesi gerekecek. Yoksa yanlış bir çıkarım mı oluyor? :D

İşte ben de ordan yola çıkıp bu adam Luffy'nin meyvesini iptal ettiği halde boyunu kıramadığını söylüyorum iki yıl önce. Ki Luffy Ace gibi de tepki vermiyor boynum kırılıyordu az kalsın diye. Sanji nasıl tekleyecek? Arkadaş anlamak istemiyor ama. Sanji'nin Luffy'i tekleyeceğini söylüyor. Bunu söylüyorsa eğer Ace'i tekler demesi gerekecek. Yoksa yanlış bir çıkarım mı oluyor? :D
Sahneleri hatırlamıyorum açıkçası. BB belki Ace'ye daha sert vurmuştur. Çünkü onu etkisiz hale getirmeye çalışıyordu. Ciddiydi yani. Ama nolursa olsun Sanji tek atamaz. Bundan eminim.

Sahneleri hatırlamıyorum açıkçası. BB belki Ace'ye daha sert vurmuştur. Çünkü onu etkisiz hale getirmeye çalışıyordu. Ciddiydi yani. Ama nolursa olsun Sanji tek atamaz. Bundan eminim.
Boynuna vurmuştu. Ama özel bir efekt felan yoktu. Luffy'i de tutup kafa üstü taşa çakmıştı. Görüntü itibariyle Luffy'nin ki çok daha kötü gözüküyordu bakabilirsin. Ama bir yandan normal geliyor. Sonuçta Ace' ın logia olması onun Luffy kadar fiziksel gelişimini engellemiş olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık