Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Sanji

2 yıl önceki Luffy vs 2 yıl sonraki Sanji

• Kullanılan toplam oy
    54
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PX'e bakarsak Sanji rahat alır gibi duruyor ama iş öyle değil. Mangaka yeni güç seviyesi çıkardı. En çöp dediğimiz adamlara tek atamadılar. Lufy ölümüne zorlar hatta bence yenebilir.

Sanji alır ama zorlanır. Şu an Sanji'nin bir güç gösterisi yapması lazım.

Ayrıca iki yıl önceki Luffy alabilecek ancak 2 kişi çıkabilir. Sanji ve Zoro.
Bencede öyle.Zoro ve Sanji dışındakiler alamaz.Hatta daha önce kendi çapımda bir denklem kurmuştum.Bu denklemi ciddiye almayın eğlencesine yazıyom.:D O da şöyle:

Şimdi 2y önce Lucci 4k dorukisi vardı.Meyve de 4k doruki veriyor desek 8k doruki eder.Yanlış hatırlamıyorsam Luffy Sanji için 1000 adam gücünde demişti.Normal denizci askerlerini 10 dorukiden hesapladığımızda Sanji'nin dorukisi 10k eder.Belki de mangaka 1000 adam gücünde derken gerçekten 10k dorukisi olduğunu kastetmiştir

Yani Lucci 8k dorukisi varken Sanji'nin 10k dorukisi ve bunlara artı olarak b.haki+k.hakisi var.2y sonra tayfanın en güçlü 3. kişisi 2y önceki tayfanın en güçlü kişisinden daha güçlü yani.İyi bir eğitim almışlar diyebiliriz.

Sanji suyun altında bile bir balık adam kadar hızlı.

Dresserosa da violeti kurtardığı sahneye bakarsanız sanji bildiğiniz ışınlanıyor yani g2 nin hızına karşı sorun yaşayacağını düşünmüyorum.

Bir PX sadece Luffy'yi değil, tüm tayfayı zora sokabiliyor. PXler'in başındaki eleman bile Luffy'yi yamultuyordu. 2 yıl sonraki Sanji rahat alır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık