Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Sanji

2 yıl önceki Luffy vs 2 yıl sonraki Sanji

• Kullanılan toplam oy
    54
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Boynuna vurmuştu. Ama özel bir efekt felan yoktu. Luffy'i de tutup kafa üstü taşa çakmıştı. Görüntü itibariyle Luffy'nin ki çok daha kötü gözüküyordu bakabilirsin. Ama bir yandan normal geliyor. Sonuçta Ace' ın logia olması onun Luffy kadar fiziksel gelişimini engellemiş olabilir.
Olabilir.
Sonuçta bu dövüşü Sanji alır. :D

Çok zor anlaşılmayacak bişey söylemiyorum tabi katılırsınız katılmazsınız orası size kalmış.

Luffy'nin iki yıl önceki hali px'lerden sağlam değildi.
Sanji kasmadan bir px'in boynunu kırabiliyor.

Burdan istediğiniz sonucu çıkarın :bilmem:

Not: BENCE

Çok zor anlaşılmayacak bişey söylemiyorum tabi katılırsınız katılmazsınız orası size kalmış.

Bir PX'in dayanıklılığının üstünde bir güç uygularsan kırılır işlevsiz hale gelir. Mekanik bir şey. Ama bir insanın dayanma direnç gösterme gibi iradi bir olayı var. Yani hala daha PX diyorsun. Ferit açıklayamadığın bir şeyi savunma bari.

Sengoku'nun Teach'in PX'i tekleyeceğinden şüpheli misiniz yani? :D Komik komik şeyler yazıyon. Diğer hiçbir veriyi kaale almıyon.

Anlıyorum olay sence. Ama objektif bir şekilde konuyu ele alabileceğimiz veriler varken niye sence olsun?

Çok yanlış bir bakış açısı bence.

Vincent

Luffy doffy tek attı doffyde sanjiye tek attı.Yani luffy döver sanjiyi.

Sanji kazanır. Bu konuyu bir kenara bırakıp başka bir şey söyleyeceğim şimdi.

OP'un en büyük ama en büyük sıvaması 2 yıllık ara oldu. Güç dengesi bir anda anormal derecede fırladı. Bunu herkes fark etmiştir zaten. Bu yüzden 2 yıl öncesiyle sonrasının karakterlerini kıyaslamayın derim. İşin içinden çıkamazsınız. Emin olun mangaka şu anki zaman dilimine 2 yıl önceki Luffy'yi getirse şimdiki 150-200 milyonluk adamlar bile belki Luffy'nin canını okur. Yani ödül üzerinden gidersem; eskinin 300 milyonluk adamının gücü şimdinin 150 milyonluk adamın gücüne eşit. Cavendish'in ödülü de 300 küsür mesela. 2 yıl öncesine göndersek bizim tayfayı tek başına katleder. O derece bir farklılık oluştu işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık